Як не допустити повернення прусаків та тарганів у дім?

Як не допустити повернення прусаків та тарганів у дім?

Як не допустити повернення прусаків та тарганів у дім?

Як не допустити повернення прусаків та тарганів у дім?

ПОВТОРНА НАВАЛА НЕЖДАНИХ «ГОСТЕЙ» В НАШІ КВАРТИРИ

Більшість господинь пам'ятають, як в 80-ті та 90-ті роки таргани атакували всі житлові приміщення, і боротися з ними було надзвичайно важко. Купувалися різноманітні хімічні засоби, в хід йшли народні методи, а всі меблі була списані спеціальною білою крейдою. Йшов час, і люди почали вигравати в цій війні з комахами, кількість яких різко скоротилася, і протягом останніх 10 - 15 років ми майже забули про них. Перемогти прусаків остаточно так і не вдалося - комахи починають повертатися. Що ж стало причиною їх повторної появи?

Фахівці санітарно-епідеміологічних служб пояснюють тривалу відсутність тарганів застосуванням в 90-і роки дієвих хімічних засобів - синтетичних піретроїдів, які ефективно знищували величезні популяції комах. Ще однією можливою причиною їх зникнення могли стати генно-модифіковані добавки в продуктах харчування, сучасна сантехніка, яка позбавила прусаків життєво необхідної вологи, і будівельні матеріали, що застосовуються для євроремонтів. Однак, на думку дезінсекторів, популяція тарганів не зникала повністю. Вони перехворіли, протягом довгих років локалізувалися дрібними непомітними групами. Тепер їх потомство несприйнятливе до раніше небезпечних препаратів, тому комахи знову починають з'являтися в наших квартирах. Проте, боятися повторення навали прусаків не варто. Сучасні методи дезінсекції постійно удосконалюються і гарантують надійний захист вашого будинку від комах.

ДОВІРТЕСЯ ПРОФЕСІОНАЛАМ

Якщо ви все ж помітили таргана на своїй кухні, правильним рішенням буде звернутися в спеціалізовану компанію, що надає професійні послуги зі знищення шкідників.

• Кваліфіковані фахівці з точністю визначають місця дислокації тарганів.

• Обробка приміщення виконується інсектицидами, згубними для тарганів, але абсолютно безпечними для людини і домашніх тварин.

• Дезінсекція проводиться навіть у важкодоступних місцях (плінтуси, одвірки, простір за меблями) за допомогою спеціального обладнання.

ПОЗБУДЬТЕСЯ ТАРГАНІВ НАЗАВЖДИ

Обробка житлового приміщення фахівцями-дезінсекторами за допомогою препаратів моментального і тривалої дії ефективно знищує комах і створює бар'єр, що захищає від їх повторної появи. Гарантією повного зникнення тарганів у вашому будинку є дотримання профілактичних заходів.

• Дотримуйтесь чистоти у квартирі. Прибирайте крихти і залишки їжі з відкритих поверхонь і зберігайте продукти в щільних пакетах.

• Таргани люблять вологу, тому протирайте насухо раковини і ванни, підтримуйте сантехніку в справному стані, щоб не допустити виникнення витоків.

• Встановіть решітки у вентиляційні отвори, закладіть щілини в будинку.

Ви також можете проконсультуватися з фахівцями про необхідні профілактичні заходи та періодичність обробки приміщень. Фахівці санітарно-профілактичної компанії Ліквідатор завжди раді прийти на допомогу. 

Компанія працює в Дніпродзержинську, Харкові, Дніпрі та області і спеціалізується на знищенні різних шкідників.

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

  • Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.

  • Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною

  • Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.

  • Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок