Особливості і принципи пест-контролю (pest-control)

Особливості і принципи пест-контролю (pest-control)

Особливості і принципи пест-контролю (pest-control)

Особливості і принципи пест-контролю (pest-control)

Пестконтроль - система регулярних заходів, спрямованих на контроль чисельності наявних на певній території шкідників. У комплекс вжитих заходів можуть входити як заходи, спрямовані на відлякування популяцій шкідників (відлякування птахів або тварин), так і на зниження чисельності або повне знищення всієї популяції шкідників. При цьому в якості шкідника може розглядатися практично будь-який організм, який представляє певну загрозу майну, здоров'ю або життю людини: від бактерій і мікробів до комах і гризунів.

БАЗОВІ ПРИНЦИПИ ПЕСТКОНТРОЛЯ

Головна відмінність пестконтроля - системність підходу до вирішення проблеми. Разова цілеспрямована боротьба з мишами на території всієї України допоможе захистити від нашестя гризунів конкретний будинок, фермерське угіддя або територію промислового підприємства. Але щоб запобігти повторному заселенню очищеної території шкідниками, необхідний ретельно продуманий комплекс санітарно-профілактичних заходів.

Основу системи пестконтроля становлять кілька заходів, які проводяться в певній послідовності. Заміна черговості проведених маніпуляцій допустима лише у виняткових випадках. Виключення однієї або декількох процедур - заборонено категорично.

Система складається з трьох основних етапів:

• обстеження об'єкта;

• розробка програми пестконтроля;

• забезпечення роботи системи пестконтроля.

На першому етапі фахівці проводять візуальне та інструментальне дослідження об'єкта. 

Їх головним завданням є визначення відправних точок для подальшої роботи:

• виду наявних на території шкідників;

• їх чисельність і широта поширення.

В процесі обстеження фахівцям потрібно виявити не тільки сам факт наявності певного типу шкідників, а й визначити канали їх появи, місця проживання. Так, якщо в будинку проводиться боротьба з постільними клопами, то крім знищення самих клопів, проводиться ретельна обробка всіх місць їх можливого перебування і виплоду, щоб запобігти повторному поширення паразитів. Аналогічний комплексний підхід застосовується і в пест-контролі.

Зібравши і проаналізувавши всю необхідну інформацію, фахівці пестконтроля розробляють спеціальну систему рекомендацій для конкретного об'єкта. На даному етапі враховується не тільки тип шкідника, з яким ведеться боротьба, а й особливості об'єкта, на території якого буде реалізовуватися весь комплекс розроблених заходів.

При роботі з промисловими або комерційними об'єктами, розробляється повноцінна програма захисту від шкідників, в якій чітко розписується весь перелік необхідних заходів, обсяги та терміни їх проведення. Після, забезпечення пестконтроля зводиться до регулярного моніторингу чисельності шкідників на контрольованій території і своєчасному проведенню необхідних заходів. 

ОСОБЛИВОСТІ РОБІТ ПО ПЕСТКОНТРОЛЮ

Існує кілька особливостей, доскональне розуміння яких допоможе підприємцям і приватним особам забезпечити бездоганне функціонування самої системи пестконтроля. Варто розуміти, що програма пестконтроля може бути побудована тільки на основі проекту, розробленого кваліфікованими фахівцями. Кожний новий проект розробляється індивідуально, з урахуванням найменших особливостей конкретного об'єкта: його типу, напрямку діяльності, особливостей навколишньої місцевості та ін.

Основу будь-якої системи пестконтроля становить комплекс профілактичних дій. І персонал, і керівництво підприємства повинні бути зацікавлені і брати активну участь в ретельному і своєчасному проведенні всіх заходів, необхідних для профілактики поширення або повторної появи шкідників.

Головне завдання фахівців з пестконтролю - моніторинг чисельності шкідників, масштабів їх розповсюдження та розміщення популяції. Аналізуючи зміни основних параметрів, вони коригують діючу систему захисту від шкідників.

На будь-якому підприємстві повинен вестися як внутрішній, так і зовнішній аудит. Внутрішній контроль необхідний для забезпечення нормальної роботи системи пестконтроля, зовнішній - для оцінки її ефективності.

Будь-які дії в системі пестконтроля можуть проводити тільки кваліфіковані спеціалісти в області дезінфекції та екології видів шкідників, боротьба з якими проводиться на конкретному об'єкті. Для усунення шкідників можуть використовуватися тільки екологічно чисті, безпечні для людини і його майна засоби.

Компанія «Ліквідатор» допоможе вам позбавитися від будь-яких шкідників:

• бактерій, мікробів, вірусів;

• різних видів паразитів;

• грибка і цвілі;

• небажаних комах;

• гризунів.

Нашим фахівцям ви можете довірити вирішення будь-яких санітарних проблем, будь то усунення запаху тютюнового диму в офісі або боротьба з осами, шершнями, кліщами, комарами, мухами по всій території України. Зателефонуйте нам, щоб проконсультуватися з фахівцями з пестконтролю і знайти оптимальне рішення саме вашої проблеми.

Дезинфекція, Дезинсекція, Дератизація і Фумигация- наша спеціалізація. Довіряйте професіоналам!

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

  • Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.

  • Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною

  • Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.

  • Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок