Особливості проведення робіт по знищенню комах у будинках, в яких мешкають маленькі діти та вагітні жінки

Особливості проведення робіт по знищенню комах у будинках, в яких мешкають маленькі діти та вагітні жінки

Особливості проведення робіт по знищенню комах у будинках, в яких мешкають маленькі діти та вагітні жінки

Особливості проведення робіт по знищенню комах у будинках, в яких мешкають маленькі діти та вагітні  жінки

Люди дуже помиляються, вважаючи присутність тарганів, а тим більше клопів, пережитком минулого. Насправді, в епоху передових технологій, людина досі змушена співіснувати з комахами в своїй квартирі або будинку. Від чого з'являються клопи в квартирі, вже відомо. Джерелом зараження може бути гніздо яєць клопів, залишене де-небудь. Почастішали випадки, коли гнізда клопів зустрічаються навіть в громадському транспорті.

ЯК НАЗАВЖДИ ПОЗБУТИСЯ ВІД КЛОПІВ

При зараженні квартири, ідеальним рішенням буде провести опитування всіх сусідів по під'їзду і організувати проведення колективної дезінсекції в один день.

Якщо ви виявили клопів під шпалерами, ясно що, шпалери ви знімете. Щоб не запустити ланцюжок зараження через випадково упущеного шматка, весь матеріал ретельно пакуйте і негайно виносите в сміттєвий бак. Буде краще, якщо вам вдасться спалити заражений матеріал. Тільки не забувайте про правила безпеки.
Приймаючи рішення купити меблі які раніше використовувалися іншими господарями , заздалегідь ознайомтеся з інформацією як виявити постільних клопів. Обов'язково в інтернеті вивчіть картинки «клопи фото» і «яйця клопів фото», які допоможуть вам мати чітке уявлення, як виглядають клопи. Ще до покупки дуже уважно перегляньте кожен шов дивана, особливо нижньої частини. Не соромтеся при цьому використовувати ліхтарик і пластикову картку для дослідження щілин. Якщо боїтеся нерозумно виглядати, врахуйте, купити клопів ще нерозумніше.

Не зайвим буде огляд нових меблів перед купівлею.

Звичайно, збираючись в гості, ніхто прямо не запитає у господаря про присутність шкідників. Однак, проводячи довгий час в чужій квартирі, звертайте увагу на наявність прямих (власне комаха) і непрямих (крихітні сліди крові і специфічний запах) ознак присутності клопів. Особливу пильність слід проявити, якщо збираєтеся заночувати в гостях. По можливості, також не відвідуйте студентські гуртожитки з сумнівною репутацією. Уникайте громадських місць за типом безкоштовний зал очікування на залізничному вокзалі.

Відразу слід відповісти на питання, яким часто задаються люди, починаючи вести боротьбу з комахами. Як можна позбутися від клопів в домашніх умовах? Перевірено, ніяк! Єдиний вихід - це професійна санобробки приміщень.

ЗНИЩЕННЯ ТАРГАНІВ В КВАРТИРІ МОЖЛИВЕ НАВІТЬ ВЛАСНИМИ СИЛАМИ.

Для досягнення стійкого позитивного результату діють наступні правила:

- Як і у випадку з клопами, боротьба з тарганами повинна проводитися у всіх квартирах.

- Засоби проти комах купуйте тільки від перевірених фірм виробників. Також рекомендації по підбору засобв проти тарганів може надати служба по знищенню комах. Як правило, служба дезінсекції має в продажу ряд препаратів для самостійного використання населення. Професійні інсектициди не продаються, зважаючи на небезпеку їх використання.

- Найголовніше, починайте вести боротьбу з прусаками, ледь помітивши їх появу.

Проведення дезінсекції повинно носити систематичний характер з подальшою регулярної профілактикою.

Причина, через які люди не відразу звертаються в спеціалізовані служби, це проживання маленької дитини або декількох дітей або ж вагітної жінки. Навмисне затягують з вирішенням проблеми, вважаючи, що професійна дератизація та дезінсекція це небезпечно або шкідливо. І сподіваються на народні методи.

Навпаки, спеціалізовані служби, спираючись на свій досвід, можуть відповідально підібрати метод боротьби з тарганами без шкоди для всіх членів сім'ї, включаючи самих маленьких.

Якщо ви хочете замовити дезінсекцію від клопів, обов'язково повідомте консультанту, про проживання дитини або вагітної жінки в приміщенні, в якому плануєте провести санобробку.

Особливості проведення робіт зі знищення комах в будинках, в яких проживають маленькі діти і вагітні жінки:

- По-перше, дезінфектор підбирає оптимальне дозування діючих речовин;

- По можливості, підбираються препарати з відсутністю різкого запаху;

- Попередньо спільно з дезинфектором можна встановити період відсутності малюка або майбутньої мами в квартирі;

- Якщо в будинку проживають діти до 5 років, на етапі нейтралізації хімікатів на контактних поверхнях, приділіть додаткову увагу всім поверхням на рівні висоти витягнутої вгору руки дитини.

- Протягом всього терміну дії хімікату, продукти харчування повинні бути не доступні малюкові. А перед кожним прийомом їжі, контролюйте, щоб малюк з милом вимивав руки.

Дезинфекція, Дезинсекція, Дератизація і Фумигация- наша спеціалізація. Довіряйте професіоналам!

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

  • Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.

  • Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною

  • Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.

  • Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок