Послуги дезінсекції по всій Україні

Послуги дезінсекції по всій Україні або повна ліквідація комах

Послуги дезінсекції по всій Україні

Послуги дезінсекції по всій Україні

Для того щоб дотримуватися санітарних норм, в приміщеннях необхідно регулярно проводити дезінсекцію - знищення комах. Таргани, клопи і мухи є небезпечними переносниками інфекції, тому потрібно позбавлятися від них при перших ознаках появи. Однак звичні засоби по знищенню комах не завжди дають ефективний результат, і останні з’являються знову і знову. Фахівці компанії «Ліквідатор» допоможуть вам назавжди позбутися від комах, а також нададуть повний комплекс профілактичних заходів. 

Дезінсекція приміщень проводиться за допомогою хімічних засобів, які повністю нешкідливі для людини і домашніх тварин. І якщо вам здається, що це дорога процедура, то це не так. Ціна складається, виходячи з занедбаності приміщення, кількості комах і використовуваних хімічних засобів. На промислових об'єктах часто потрібен цілий комплекс заходів, в зв'язку з чим провести дезінсекцію своїми силами досить важко. Команда дезінсектор-ліквідаторів допоможе швидко і безпечно усунути комах.

МЕТОДИ ПРОВЕДЕННЯ ДЕЗІНСЕКЦІЇ

Метод дезінсекції залежить від виду комах, адже для кожного з них використовуються різні хімічні препарати. Наприклад, отрута для молі буде марною для тарганів.

Хімічні засоби відіграють важливу роль у компаній, що надають послуги з дезінсекції приміщень. За допомогою мікрокапсульних препаратів або порошків повністю знищуються комахи, а також відкладені ними яйця і личинки. За рахунок цього комахи більше не турбують. Для дезінсекції застосовуються отрути - інсектициди або акарициди. Більшість з них абсолютно безпечно для здоров'я людини. Однак в особливо запущених випадках застосовуються сильні отрутохімікати, з якими необхідно дотримуватися запобіжних заходів. Неправильне їх застосування або використання без спецодягу може привести до пошкоджень дихальних шляхів. Тому звертайтеся до фахівців.

дезінсекції приміщень за допомогою фізичних методів включає в себе обробку поверхонь гарячим паром або пилососами. Інноваційним засобом для боротьби зі шкідниками є генератор туману. Створюваний ним пар дозволяє швидко знищити москітів, не пошкодивши обробку або обшивку меблів. При цьому він безпечний для здоров'я. Також для дезінсекції застосовується техніка з ультразвуком і струмами ультрависокої частоти.

• До механічних методів дезінсекції відносять звичайні побутові засоби, які ми використовуємо щодня - мухобойки, липкі стрічки, годівниці для тарганів і ін. Дані способи відрізняються доступністю, але часто малоефективні (особливо на великих виробництвах)

Компанія Ліквідатор, надаючи послуги дезінсекції, використовує тільки найкращі засоби по усуненню комах. Наші бригади працюють з якісними отрутохімікатами, а також застосовують генератори туманів.

ЧОМУ САМЕ ЛІКВІДАТОР?

Звертаючись до нас, ви отримуєте висококваліфіковану допомогу по знищенню комах. Перед початком роботи ми оцінюємо приміщення і визначаємо методи дезінсекції. Після оцінки визначаються терміни роботи і підбирається час. Ми працюємо без вихідних, тому весь процес може відбуватися, коли приміщення не використовується. Це позбавить вас від незручностей, пов'язаних з процедурами дезінсекції.

Співпрацюючи з компанією Ліквідатор, ви отримуєте наступні переваги:

• зручний графік роботи компанії

• досвідчені фахівці з повним арсеналом засобів, необхідних для роботи: спецодяг, препарати, техніка та ін.

• якісна і ефективна профілактика від появи комах

• при дезінсекції бригада не завдає шкоди приміщенню і навколишньому середовищу.

• можливість додатково провести дезінфекцію та дератизацію

• повний контроль подальшого виникнення комах

Більш того, після проведеної роботи також повністю знищуються мікроорганізми і віруси.

Фахівців з Ліквідатора можна запросити по всій Україні. Для того щоб отримати детальну консультацію, зателефонуйте за нашими телефонами - ми відповімо на всі ваші запитання.

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

  • Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.

  • Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною

  • Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.

  • Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок