Служба по боротьбі з клопами : на варті вашого спокою

Служба по боротьбі з клопами : на варті вашого спокою

Служба по боротьбі з клопами : на варті вашого спокою

Служба по боротьбі з клопами : на варті вашого спокою

Клопи - це кровоссальні комахи(які харчуються кров'ю), які тривалий час можуть жити і розмножуватися в вашій квартирі, залишаючись при цьому абсолютно непоміченими. Єдине, чим вони можуть видати себе - це свербіж на тілі, що має невідоме походження.

ВИЯВИТИ І ЗНИЩИТИ

Існує кілька шляхів вирішення проблеми:

• Знайти гнізда клопів і зібрати яйця дорослих особин за допомогою пилососа. Після чого рекомендується обробити облюбоване комахами місце за допомогою окропу або спеціального засобу дезінсекції. Даний спосіб спрацьовує рідко, так як виявити всі гнізда не так легко.

•Атака температурою. Клопи не переносять екстремальних температур - ні високих, ні низьких. Переправ всю білизну в максимально гарячій воді. У холодну пору року можна піддати квартиру провітрюванню протягом декількох годин. Клопи гинуть при температурі нижче -20 градусів. Однак позбавляючись від комах, ви ризикуєте позбутися також і від шпалер в квартирі, а до того ж пошкодити систему опалення та водопостачання.

• Хімічна обробка. З усіх комах, що норовлять заселити житлові приміщення, клопи найбільш важко піддаються впливу інсектицидів. Якщо ви затіяли серйозну боротьбу з цими шкідниками, купуйте ті хімічні препарати, дія яких спрямована виключно на клопів. При обробці квартири обов'язково дотримуйтесь техніки безпеки, а також використовуйте засоби захисту. Недбале використання препарату може привести до отруєння.

СЛУЖБА ЗІ ЗНИЩЕННЯ КЛОПІВ: НАДІЙНО І БЕЗПЕЧНО

Для більш безпечної та ефективної боротьби краще звернутися до фахівців. Фірми зі знищення клопів мають все необхідне для того, щоб позбавити вас від цієї напасті за один раз - необхідне обладнання, сертифіковані нетоксичні для мешканців засоби дезінсекції, багатий практичний досвід.

Перед тим як приступити до роботи, співробітник фірми по боротьбі з клопами обов'язково з'ясує: чи проживають в квартирі вагітні жінки, новонароджені або алергіки, щоб підібрати оптимальний засіб для дезінсекції. Крім того, будуть надані рекомендації щодо правильної підготовки приміщення перед обробкою і необхідних заходів після від'їзду фахівців.

Служба знищення клопів в квартирі попередньо обстежує її, щоб виявити основні місця локації гнізд. Перед обробкою приміщення необхідно зняти килими зі стін, розкласти дивани та крісла-ліжка, винести речі, а також дрібні предмети декору, відкриті продукти харчування та засоби особистої гігієни. Тільки після цих дій будуть проведені заходи щодо дезінсекції.

Найбільш ефективним на сьогоднішній день вважається метод так званого холодного туману. Компанія зі знищення клопів має в своєму арсеналі спеціальне обладнання, за допомогою якого хімічні препарати розпорошуються в повітря дрібними крапельками. Це дозволяє ефективно обробити все приміщення, включаючи місця, до яких зазвичай складно дістатися. До того ж такі засоби мають швидкий період розкладання і вже через кілька годин після винищення комах, перебування в приміщенні стає абсолютно безпечним для людини.

З огляду на надзвичайну наполегливість клопів, запитайте, а чи варто витрачати сили даремно на самостійні спроби позбутися надокучливих комах. Організація зі знищення клопів - це вірний помічник у боротьбі за ваш спокійний сон.

Дезинфекція, Дезинсекція, Дератизація і Фумигация- наша спеціалізація. Довіряйте професіоналам!

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

  • Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.

  • Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною

  • Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.

  • Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок