Служба зі знищення клопів: як зробити правильний вибір

Служба зі знищення клопів: як зробити правильний вибір

Служба зі знищення клопів: як зробити правильний вибір

Служба зі знищення клопів: як зробити правильний вибір

При виявленні клопів будинку або на роботі багато хто прагне вивести незваних «гостей» своїми силами, використовуючи ринкові отрутохімікати. Такий метод малоефективний, а найчастіше - навіть небезпечний. Самостійна боротьба з клопами - трудомісткий процес, що вимагає певних навичок і знань. Крім того, отруйні речовини для цькування комах здатні викликати сильні алергічні реакції. 

ПЕРЕВАГИ ПРОФЕСІЙНОЇ ОБРОБКИ

Найефективніший і простий спосіб позбутися від клопів - звернутися за допомогою в спеціалізовану санітарну службу. Гарантований результат досягається завдяки:

• використання потужних інсектицидів професійного призначення;

• знання місць проживання клопів і розміщення кладки яєць;

• повній обробці квартири (включаючи тріщини, зазори в підлогах і стінах, меблі, книги, предмети для сну і відпочинку);

• досвіду і спеціальної підготовки співробітників

Виклик до будинок спеціалізованої компанії дозволить уникнути проблем зі здоров'ям: тепер вам не доведеться дихати отруйними парами і перебувати в приміщенні під час санітарної обробки. Це зводить до мінімуму ризик виникнення алергії на препарати для виведення клопів. Викликаючи дезінсектора, ви збережете здоров'я сім'ї, а також заощадите свої сили, енергію і час для більш приємних справ. 

ОСОБЛИВОСТІ ВИБОРУ: НЕДОЛІКИ, ЯКІ ПОТРІБНО ВРАХУВАТИ

Головний недолік, який зупиняє багатьох - це вартість послуг професійної дезінсекції. Нескладно підрахувати, що самостійна обробка квартири обійдеться приблизно в два рази дешевше і не так «вдарить» по бюджету сім'ї. Ціна на виведення клопів спеціалізованою службою включає препарат, експлуатацію спецобладнання, роботу службовця і т. п. 

Ще один недолік - складність при виборі компанії. Страх попастися на вудку шахраїв або запросити в свій будинок недобросовісних фахівців найчастіше зупиняє людей, які страждають від нашестя клопів.

Коли мова йде про невелике приміщення (малогабаритна квартира або комора), є шанс самим побороти шкідників. Самостійно неможливо впоратися, якщо:

• площа приміщення більше 50 метрів (будинки, великі квартири, підвали);

• клопи живуть в приміщенні роками, і встигли розмножитися;

• є схильність до алергічних реакцій у членів сім'ї;

• немає можливості купити надійний перевірений інсектицид (сільська місцевість, віддалені від великих міст населені пункти)

Як показує досвід, при наявності фінансової можливості, є сенс звернутися до професіоналів і з першого разу вирішити проблему з клопами.

ЯК БОРЯТЬСЯ З КЛОПАМИ САНІТАРНІ СЛУЖБИ

Перше, що роблять співробітники-дезінфектори - підбирають необхідний інсектицид з урахуванням місця обробки і масштабів «лиха». Всі спеціалізовані хімічні препарати мають нервово - паралітичну дію на клопів, але при цьому повністю безпечні для людей.

Іноді фахівці комбінують препарати для посилення ефекту і отримання позитивного результату.

Такі речовини, як популярний раніше «Дихлофос» або «Дуст» не використовуються зовсім. Висока токсичність і невелика ефективність відсунули ці методи на другий план. Сучасні хімікати в сотні разів могутніше, але при цьому - безпечніше для людини.

Крім інсектицидів при боротьбі з клопами використовуються фізичні методи обробки (високі температури, гаряча пара). Крім того, застосовуються так звані генератори туману (холодного чи гарячого), які розпилюють реагент у вигляді дрібнодисперсних аерозолів по всьому периметру приміщення з охопленням найбільш важкодоступних місць.

Обираючи санітарну службу, варто, перш за все, звертати увагу на досвід роботи компанії та відгуки клієнтів. Чіткі тарифи, сертифіковані інсектициди, можливість укласти договір на роботи - все це свідчить про гарну репутацію фірми і надійності результату.

На даний момент коментарів немає.

Залишити коментар і рейтинг

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок