Таргани і прусаки в будинку. що потрібно знати?

Таргани і прусаки в будинку. що потрібно знати?

Таргани і прусаки в будинку. що потрібно знати?

Таргани і прусаки в будинку. що потрібно знати?

Таргани в вашому домі. Найвитриваліщі комахи - таргани. Вивести їх досить складно, якщо раптом вони у вас з'явилися. Як тільки з'являється один тарган, як через незначний проміжок часу їх вже полчища в вашому домі. У всьому світі є близько 5000 видів тарганів. Причини появи тарганів.

Ви напевно в курсі, якщо вже стикалися з цими комахами, що вони занадто швидко бігають. Складно судити, чому з'являються таргани, тому що причин їх появи чимало. Підставою для їх появи можуть бути:

• Не викинуте сміття;

• своєчасно не помитий посуд;

• потрапили в ваші речі у відрядженні або ж на роботі;

• власне просто могли прибігти від сусідів.

Як тільки хоча б один тарган потрапить до вас в будинок, швидше за все їх буде дуже багато і ви будете питати себе, від чого з'явилися таргани, коли «у мене практично постійно все чисто». Хоча не рідкісні і такі випадки, коли зовсім охайна сім'ї стикаються з проблемою тарганів, які розмножуються досить швидко.

РОЗМНОЖЕННЯ ТАРГАНІВ

Будь-яка самка таргана в стані за раз зробити до 40 особин. Чисельність залежить від того, яка кількість тарганів в яйці (мішечку, який виношує самка). За власне життя самка може відкласти 3-4 яйця. При цьому майте на увазі, що відшукати личинки тарганів складно, а розмножуються в оселях таргани весь рік.

Крім іншого таргани можуть залишати слід для інших тарганів, щоб тим було простіше знайти воду, їжу або житло. Звільнитися від даних паразитів доволі тяжко. Дорогі засоби дають ефект далеко не завжди. Перш за все, не дати з'явитися тарганам в вашому домі допоможе профілактика. Таргани псують не тільки харчові продукти, але і шкіряні речі, палітурки книжок, ваші рослини. Існують таргани, які живуть і годуються всілякими відбросами, включаючи і фекалії, і тому вони стають переносниками інфекційних хвороб (наприклад, дизентерія чи глистів).

ТЕРМІН ЖИТТЯ ТАРГАНІВ

Є легенда, що таргани виникли раніше, ніж динозаври, вцілів при цьому. Живучість, і, відповідно, пристосовність - ось відмінна риса тарганів. При цьому, щоб жити комфортно, їм теж потрібні певні умови, серед яких їжа і волога. До слова, ви маєте уявлення, як довго живе тарган? Все залежить від наявності їжі. Прусак у відсутності годування живе 40 днів, кухонний зможе жити без їжі до 70 днів. «Голодні» темні таргани ще більше небезпечні в квартирі. Вони не тільки пожирають родичів, але і кусають людей. Доведено, що у тарганів прекрасна пам'ять і при втраті будь-якої частини тіла вони втрачають здатність до навчання і набагато гірше орієнтуються в навколишньому середовищі.

УКУСИ ТАРГАНІВ

Ми вже згадували, що таргани здатні кусати людей при нестачі їжі або ж води. Як таргани кусають:

• таргани згризають шкірне покриття з повік, губ, шиї і ліктів. Їх укуси покриваються скоринкою і мають всі шанси запалюватися.

• таргани здатні у сплячих людей обкушувати шкіру навколо очей і нігтів, а також губ.

• таргани здатні вигризти епідерміс в носо губному трикутнику у малюка і занести інфекцію. Крім того, вони здатні обкушувати вії у дрімаючого малюка, пошкоджувати мозолі на руках і ногах, зробити маленьку ранку на шкірі.

Укус таргана цілком здатний бути причиною набряків, а також ураження і подразнення шкіри. Тарган може ще годуватися виділеннями з нашого організму - слиною, залишками їжі на тілі, виділеннями з очей, відходами життєдіяльності і так далі

Таргани можуть викликати у людей алергію. Є кілька варіантів попадання тарганів в наш організм:

• інгаляційний

• контактний

• з їжею

Медична статистика показує, що у 60 відсотків американців, які хворі на бронхіальну астму і живуть в містах, є алергія на тарганів. Особлива риса алергенів відходів життєдіяльності тарганів - найбільша, в порівнянні з іншими алергенами, алергенність і термостабильностью (тобто їх неможливо знищити навіть при 100 ° C).

У людей з алергією на тарганів можливі напади задухи при надходженні в місцях скупчення тарганів. Щоб захистити себе від алергії на тарганів, радимо:

• стежте, щоб сантехніка була в робочому стані

• не залишайте брудний посуд

• вчасно викидайте сміття

• контейнери для сміття тримайте щільно закритими.

Дані рекомендації допоможуть вам уникнути появи тарганів і в підсумку захистити себе від алергії та інших негативних проявів присутності цих комах у вашій оселі.

МІСЦЯ, ДЕ ХОВАЮТЬСЯ ТАРГАНИ

Головна небезпека співіснування з тарганами в тому, що вони заповзають в унітази, сміттєві баки та інші місця скупчення мікробів, а значить - вважаються їх переносниками. Таргани можуть бути передумовою тисячі хвороб: від дизентерії і глистів до туберкульозу та тифу. Ми вже згадували про те, що розмноження тарганів - надзвичайно швидке явище. Крім того, в їх відходах життєдіяльності знаходяться ферменти, які притягують інших особин.

ЯК ЗНАЙТИ ТАРГАНІВ

Незважаючи на те, що основна маса людей представляє як таргани виглядають, відразу помітити їх не легко. Традиційно ми звертаємо увагу на тарганів, тоді як вони вже в повну силу "господарюють" у нас в квартирі, особливо в кухні. Є прикмети, за якими можна з'ясувати, де живуть таргани:

• на меблях, посуді або ж шпалерах виявилися темні точки (екскременти);

• наявність своєрідного аромату;

• в кутах і щілинах виявилися яйця тарганів і інші.

Хоча найбільш часто ми не звертаємо на дані незначні прикмети увагу, до того часу поки самі не зустрінемося з новими мешканцями свого житла. І коли ви помітили таргана, неодмінно прийміть заходи - огляньте всі шафи, кути, крім іншого в місці де був виявлений тарган треба перемити посуд, оглянути продукти.

ЯК ПОЗБУТИСЯ ТАРАГАНІВ

Людство давно турбує успішна боротьба з тарганами, які вважаються прикрими і шкідливими сусідами в житлі.

Крім того, що вони здатні бути переносниками різних хвороб, є люди, яких виключно зовнішній вигляд даної комахи приводить в жах. Боротьба з побутовими тарганами проводиться давним-давно. Межують вони з людьми з біо позиції, таргани на житлоплощі вважаються нашими симбіонтами, які приносять якусь користь. Яку ж? Знищуючи недоїдки за людиною, вони вносять свій внесок в чистоту нашого місцеперебування. З цієї точки зору, боротьба з тарганами на житловій площі з одного боку суперечить нормальному розвитку БІОСВІТУ, з іншої - комахи небезпечні, так як вважаються розповсюджувачами паразитичних черв'яків і всіляких мікробів. Мікроби, переносниками яких є таргани, можуть викликати холеру, тиф, туберкульоз, дизентерію та інші хвороби. Нижче ви можете побачити фото тарганів.

Коли у вас з'явилися таргани, варто швидше докласти максимум зусиль для їх виведення. Помилки в боротьбі з тарганами часто призводять тільки до того, що їх начебто стає менше, але потім вони дуже швидко розмножуються. Навіть коли ви вивели всіх (власне, таке буває нечасто), вони все одно мають всі шанси набігти знову від нечистоплотних сусідів. Ті власники, які беруть участь в даній «війні», доходять до того, що починають уві сні вбивати тарганів.

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

  • Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.

  • Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною

  • Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.

  • Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок