Дезінфекція - знищення мікробів і вірусів

Дезінфекція - знищення мікробів і вірусів

Дезінфекція - знищення мікробів і вірусів

Дезінфекція - знищення мікробів і вірусів

Крім появи різних тарганів і клопів, а ще щурів і мишей, найбільшу шкоду людям несуть різні інфекції і хвороботворні мікроорганізми, які, до слова, мають всі шанси переноситися гризунами та комахами. Для попередження появи різних інфекцій проводиться дезінфекція приміщень

Дезінфекція по всій Україні- це ряд заходів, націлених на винищення хвороботворних бактерій, які мають всі шанси потрапити в здоровий організм від хворого. Базується такий спосіб боротьби на проведенні санітарно-профілактичних і протиепідемічних процедур. Дане усунення бактерій буває двох видів:

1. Профілактичне. Дезінфекція в джерелі епідемії (розділяється на поточну і завершальну). Профілактична дезінфекція ведеться для запобігання появи бактерій. Вона не залежить від того, чи є інфекційні хворі або немає. У такій ситуації знищення вірусів базується на очищенні питних і стічних вод, посуду, приміщень і публічних місць. Має відмінні результати при правильному і постійному проведенні профілактичних заходів.

2. Поточна дезінфекція ведеться при появі хворого і уникнення поширення інфекції. Це знищення бактерій носить особистий характер і базується на обробці збудників при їх виділення з організму. Завершальна дезінфекція ведеться відповідними службами в джерелах епідемії після смерті або госпіталізації інфікованого. При цьому способі усунення бактерій ведеться шляхом обробки площин дезінфікуючими розчинами, кип'ятіння речей пацієнта, застосування хімічних речовин і камерне знезараження.

Дезінфекція квартир і офісів ведеться з використанням сучасних речовин не містять хлор, що до того ж на порядки безпечніше речовин старого зразка. Дезінфекція ведеться за типом зрошення речовиною з особливого устаткування. Обробляти необхідно всі місця, площини і речі на схильною до інфікування території.

Наша фірма має можливість провести дезінфекцію приміщень передовими дезінфікуючими речовинами. 

Дезінфекція, виконана нашими експертами, принесе негайні результати без шкоди навколишньому середовищу і здоров'ю людей.

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

  • Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.

  • Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною

  • Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.

  • Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок