Виведення клопів у Дніпрі

Виведення клопів у Дніпрі

Виведення клопів у Дніпрі

Виведення клопів у Дніпрі

Зіткнувшись з такою проблемою як поява клопів в будинку, багато хто жахається. Таке сусідство доставляє масу незручностей всім домочадцям, тому відразу ж виникає питання: як вивести клопів? Зробити це швидко і головне ефективно зможе дезінсектор. Співробітники санітарно-профілактичної компанії Ліквідатор допоможуть вирішити цю проблему всього за один день. Боротьба з клопами в Дніпрі - одне з наших профільних напрямків.

Обробка приміщення не займе багато часу, але до приїзду дезінсектор необхідно підготуватися. Вивести з кімнати, будинки або всієї квартири домашніх тварин, прибрати продукти харчування, посуд, столові прилади. Доведеться зняти весь домашній текстиль (покривала, постільна білизна, штори, ковдри та інше). Обробляти всі ці речі треба окремо. Їх не можна піддавати дії інсектицидів, але залишається велика ймовірність, що на них є яйця або личинки клопів. Домашній текстиль обробляється під впливом високих температур. Це можна зробити, попрасувавши речі праскою, виправши в гарячій воді (вище 60ºС), обробивши паром або окропом. Якщо цього не зробити, то незабаром колонія комах відновиться.

ЗНИЩЕННЯ КЛОПІВ: ДНІПРО ТА ІНШІ НАСЕЛЕННІ ПУНКТИ

Важливо забезпечити дезінсектору доступ до всіх кутків, м'яких меблів, плінтусів, панелей, щоб була можливість знищити клопів. Це саме ті місця, де найчастіше зустрічаються колонії комах. Обробку житлових приміщень наші дезінсектор проводять сучасними сертифікованими препаратами, використовуючи технологію холодного туману. Час обробки залежить від площі зараженого приміщення. У кожному конкретному випадку ми проводимо ентомологічне обстеження, а також здійснюємо індивідуальний підбір інсектициду, розраховуємо його кількість і концентрацію, час і підбираємо спосіб обробки.

КЛОПИ: ЗНИЩЕННЯ. ТЕХНОЛОГІЯ ОБРОБКИ ЗАРАЖЕНИХ ПРИМІЩЕНЬ

• Технологія з використанням гарячого туману є обкурювання приміщення отрутою. За допомогою генератора інсектицид розділяється на мікроскопічні частинки, діаметр яких вимірюється мікронами. В такому стані отрута легко потрапляє в будь-які щілини, пори, тріщини. Для перетворення отрути в пар використовується теплова енергія. На виході з розпилювальної головки генератора утворюється густий туман, яким і обробляють всі поверхні.

• Технологія з використанням холодного туману також має за основу обкурювання приміщення інсектицидом, тільки для створення мікрочастинок не застосовується тепло. Здійснюється таке розпорошення за допомогою стиснутого повітря. З сопла генератора мікрочастинки потрапляють у важкодоступні місця приміщення.

Обробка гарячим туманом зазвичай застосовується у великих приміщеннях технічного призначення. У квартирах, будинках, кімнатах гуртожитків з невеликим обсягом ураження застосовується обробка холодним туманом. В такому випадку частинки інсектициду швидше осідають і легше видаляються під час провітрювання.

ЯК ПОЗБУТИСЯ КЛОПІВ: ДНІПРО І ПЕРЕДМІСТЯ

Санітарно-профілактична компанія Ліквідатор надає послуги з дезінсекції в Дніпрі, але наші фахівці виїжджають на об'єкти не тільки в місті, а й в приміські населені пункти.

У своїй роботі компанія Ліквідатор використовує виключно сертифіковане обладнання та інсектициди, які допущені до використання в житлових приміщеннях і не завдають шкоди людям і домашнім тваринам (за умови дотримання техніки безпеки). Акцентуємо увагу, що після обробки приміщення необхідно відкрити вікна, кватирки і двері, щоб провітрити кімнату.

З кожним клієнтом укладається договір надання послуг, в якому уточнюється площа обробки, препарати та терміни виконання роботи. Ми проведемо повторну обробку, якщо результат з якихось причин не задовольнить замовника. Якість нашої роботи підтверджується позитивними відгуками та рекомендаціями клієнтів.

Вартість обробки приміщень за все від 600 грн, крім того, наша компанія готова запропонувати додаткові знижки при замовленні декількох послуг. Дізнайтеся деталі у нашого менеджера!

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

  • Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.

  • Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною

  • Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.

  • Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок