Як позбутися від цвілі в будинку

Ефективне знищення небезпечних грибків професійними методами

Як позбутися від цвілі в будинку

Як позбутися від цвілі в будинку
На стінах вашої квартири з’явилися темні плями цвілевих грибків, які не тільки псують зовнішній вигляд кімнат, але і криють в собі серйозну загрозу для життя людини. Як тільки ви помітили почорнілі точки на шпалерах, кахлі або інших поверхнях, необхідно терміново вжити необхідних заходів для знищення цвілі. І довіритися в цьому питанні слід кваліфікованим фахівцям. Санітарна компанія Ліквідатор має достатній досвід в проведенні робіт з дезінфекції і допоможе вам впоратися з проблемою грибка і цвілі швидко і ефективно.

ПРИЧИНИ ВИНИКНЕННЯ цвілі В ДОМІ

Сприятливими умовами для виникнення грибкових бактерій в квартирі є висока вологість. Дуже часто цвіль з'являється у ванних кімнатах і на кухнях, де скупчується велика кількість конденсату. Ще однією причиною появи темних плям на стінах стає погана вентиляція в приміщенні: після перепланувань, зменшення кількості вентиляційних ходів або помилок в ремонті, повітрообмін в квартирі значно порушується. Установка пластикових вікон також може привести до утворення цвілі. Надмірна герметизація і відсутність періодичного провітрювання в приміщенні - найбільш ймовірні причини розвитку цвілевих грибків. Якщо ви вирішили боротися з подібним видом зараження самостійно шляхом переклеювання шпалер або косметичного ремонту, такий спосіб не є дієвим. Адже цвіль глибоко проникає в структуру стін і з'являється знову.

Знищення цвілі і грибків: що потрібно знати для ефективної дезінфекції.

Грибки на стелі і поверхнях стін крім неестетичного зовнішнього вигляду і неприємного запаху, представляють величезну небезпеку для здоров'я мешканців квартири. Токсини, що містяться в цвілі, провокують алергічні реакції, можуть стати причиною інтоксикації організму, важких отруєнь і навіть привести до виникнення онкологічних захворювань. Саме тому цю проблему не можна пускати на самоплив. Народні засоби не можуть гарантувати вам ефективний результат. Тільки фахівці санітарної служби володіють знаннями в сфері боротьби з різними видами бактерій, в тому числі і грибкової цвіллю.
Ліквідатор знає, як позбутися від цвілі в будинку назавжди. Ми використовуємо перевірені хімічні препарати для обробки різних поверхонь, які мають сертифікати і є повністю безпечними для здоров'я. Сучасне обладнання дозволяє ретельно обробити всю площу зараженого приміщення. Рекомендації фахівців допоможуть не допустити повторної появи цвілі у вашому домі.
lic1.jpg

Профілактичні заходи для недопущення виникненню грибків на стінах квартири


Фахівці санітарної служби розкажуть вам, як захистити свій будинок від небезпечної цвілі і виконають профілактичні роботи:
  • 1) З огляду на те, що найбільш поширеною причиною появи грибка є погана вентиляція, рекомендується перевірити тягу у вентиляційному каналі. Це легко зробити за допомогою запаленого сірника.
  • 2) Цвіль часто з'являється в закритих і важкодоступних місцях, тому необхідно розміщувати меблі на невеликій відстані від стін.
  • 3) Установка на герметичному пластиковому вікні спеціального клапана забезпечить надходження повітря для мінімального провітрювання.

Довірте Ліквідатору видалення цвілі і грибка на стінах. Ми працюємо цілодобово. Гарантією успішної співпраці є договір на надання послуг. Звертайтеся до нас за телефоном або заповнюйте форму зворотного зв'язку на сайті.

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

  • Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.

  • Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною

  • Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.

  • Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок