Якісне знищення шкідників по системі HACCP

Якісне знищення шкідників по системі HACCP від ліквідатора

Якісне знищення шкідників по системі HACCP

Якісне знищення шкідників по системі HACCP

HACCP (англ. Hazard Analysis and Critical Control Point) — система аналізу ризиків, небезпечних чинників і контролю критичних точок. Система НАССР є науково обґрунтованою, що дозволяє гарантувати виробництво безпечної продукції шляхом ідентифікації й контролю небезпечних чинників.

Дотримання всього комплексу заходів з дератизації та дезінсекції відповідно до норм ХАСПП дозволяє підвищити якість продуктів і зробити виробництво максимально безпечним для здоров'я людини. Система ХАССП була розроблена для комплексного вирішення проблем, пов'язаних з появою гризунів і комах на підприємствах. Вона включає в себе повний моніторинг ситуації, аналіз ризиків, визначення прийнятних і неприйнятних показників

Дезінсекція та дератизація за системою НАССР набагато спрощує контроль якості виконаних робіт. Якщо відбувається відхилення від норми показників, то, згідно з правилами, передбаченими в програмі ХАССП, застосовується комплекс процедур, спрямованих на запобігання критичних ситуацій. Він включає в себе дератизацію, дезінсекцію, дезінфекцію і багато іншого. Програма ХАССП складається з таких пунктів:

1. негайне залучення кваліфікованих фахівців до вирішення проблеми

2. складання звітності з переліком виконаних робіт і використовуваних спецзасобів, і визначення дати контрольних перевірок

3. складання плану дій, щодо поліпшення якості продуктів, які були зроблені до періоду контролю

ЩО ВХОДИТЬ У ПРОГРАМУ ХАССП?


У програму ХАСПП входить надання послуг з дератизації та дезінсекції які будуть точно відповідати державним стандартам.

Дератизація - це комплексні заходи щодо усунення гризунів в будівлях, громадському транспорті, побутових приміщення і навколишньому середовищу. Вона складається з ряду протиепідемічних, санітарно-гігієнічних та інженерно-технічних процедур. Вчасно проведена дератизація дозволяє уникнути появи таких інфекційних захворювань як сибірська виразка, туберкульоз, сказ, бруцельоз та інших.

Дезінсекція - сукупність заходів щодо усунення комах. Ліквідація комах включає в себе не тільки знищення дорослих особин, але також личинок і яєць. Дезінсекція проводиться в громадських будівлях, на промислових об'єктах, в громадському транспорті та інших місцях, які потребують обробки. Дезінсекція проводиться за допомогою отрутохімікатів, які нешкідливі для здоров'я людини.

ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ ПРОГРАМИ ХАСПП

Згідно з українським законодавством, всі підприємства повинні дотримуватися норм, встановлені санепідемстанціями. Відхилення від показників може призвести до травм або погіршення здоров'я персоналу.

Послуги дератизації та дезінсекції відповідно до програми ХАСПП надаються відповідно до таких вимог: персонал, який проводить дератизацію та дезінсекцію, працює тільки в спецодязі.

• персонал, який проводить дератизацію та дезінсекцію, працює тільки в спецодязі

• отрутохімікати зберігаються в спеціально обладнаному приміщенні з температурної картою і необхідним рівнем вологості

• приміщення, які використовуються для виробництва дезінсекційних рідин, оснащені джерелами питної води, вентиляційною системою, радіаторами опалення і кондиціонерами

• прилади для виробництва регулярно проходять техогляд

• для зберігання хімікатів забезпечені необхідні умови: порошкові засоби зберігаються в герметичній упаковці, рідини - в герметичних ємностях.

КОНТРОЛЬ ВИКОНАНИХ РОБІТ ПО ПРОГРАМІ ХАСПП

Для контролю якості виконаних робіт існує ряд вимог. Для харчової галузі була розроблена серія стандартів, об'єднана в менеджмент якості ISO 22000. дезінсекції по системі ISO 22000 використовується на будь-якому підприємстві, пов'язаному з громадським харчуванням. Даний сертифікат дає повну впевненість споживачам в тому, що всі продукти і технологія їх виробництва безпечні для здоров'я.


Після того як всі роботи були закінчені, перевіряється наступна інформація:

1. Кількість виявлених шкідників і використані отрутохімікати для їх усунення, включаючи найменування і обсяг. Наявність докладного переліку виду комах і гризунів, а також їх активності.

2. Наявність звітності по використовуваних отрутохімікатів, включаючи перевірку їх сертифікатів якості, назв, обсягу, інструкцій.

3. Наявність інструкції для персоналу по роботі з пестицидами на промислових об'єктах.

4. Наявність послідовного плану дій після виявлення осередків шкідників.

5. Періодичність проведення перевірок і їх результат


Закінчення і проведення робіт заноситься в звітну документацію. Документи складаються в загальноприйнятому порядку і дозволяють співробітникам підприємства постійно стежити за діяльністю організацій, що надають послуги з дератизації та дезінсекції.

Якщо ви шукаєте послуги дератизації в Києві, Дніпрі, Харкові, Запоріжжі, Одесі або Львові відповідно до державних норм, звертайтеся до «Ліквідатору». Ми надаємо якісний результат, відповідно до стандартів якості.

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

  • Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.

  • Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною

  • Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.

  • Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок