Знищення гнізд шершнів та ос -робота професіоналів

Знищення гнізд шершнів та ос - робота професіоналів

Знищення гнізд шершнів та ос -робота професіоналів

Знищення гнізд шершнів та ос -робота професіоналів
depositphotos_82090778_original_1.jpg

Оси та шершні - це небезпечні комахи, які нерідко селяться поблизу житла людини або навіть безпосередньо всередині будинку, на балконах, верандах, терасах, горищах, гаражах, сараях. Для людей і домашніх тварин таке сусідство небажано і навіть в деякій мірі небезпечно. Укуси шершнів та ос не тільки болючі, але і можуть викликати серйозну алергічну реакцію, призвести до анафілактичного шоку і смерті.

Ці комахи створюють великі гнізда і живуть сім'ями. Рой ос або шершнів може налічувати десятки і навіть сотні особин.

ЯК ПОЗБУТИСЯ ОС І ШЕРШНIВ

Першочергова рекомендація в питаннях знищення таких небезпечних комах як шершні й оси - звернутися за допомогою до фахівця санітарно-профілактичної компанії Ліквідатор. Ми не тільки допоможемо позбутися від ос і шершнів, але і проведемо профілактичні заходи, що запобігають їх повторній появі.

Робота дезінсектора зводиться до трьох основних завдань:

• визначити місцезнаходження гнізда;

• знищити гніздо і комах, використовуючи засіб від шершнів і ос;

• провести профілактику.

Після того як гніздо знайдено його обробляють інсектицидами, які присипляють комах, а потім знищують. Робити це треба дуже швидко, інакше оси або шершні почнуть вести себе агресивно і будуть атакувати. Отрути, які використовуються в компанії Ліквідатор для боротьби з комахами, безпечні для людей і домашніх тварин, що підтверджується відповідними сертифікатами.

Всередині приміщення гніздо видаляють стандартним способом. Якщо ж воно розташоване на дачній або присадибній ділянці поблизу виноградника, плодово-ягідних дерев і кущів, на клумбах або в саду, то перед дезінсектором стоїть два завдання: знищити комах і при цьому не завдати шкоди майбутньому врожаю. Для цього він використовує спеціальні безпечні пастки, які залучають комах. Тому дуже важливо правильно вибрати час для проведення дезінсекційних робіт і підібрати засіб від шершнів і ос. В кінці літа агресивність комах зростає, і вони можуть нападати на людину, домашніх тварин, худобу. Це пов'язано з природними циклами їх життєдіяльності - у комах зростає потреба в солодкої їжі при підготовці до зимової сплячки.

Найоптимальніший час для знищення осиного гнізда - кінець весни і початок літа, коли оси починають виводити потомство і їх активність мінімальна. Якщо ж гніздо знаходиться в винограднику, то перші літні місяці оси і шершні приносять навіть деяку користь, знищуючи гусениць і дрібних мошок.

ШВИДКО ТА ЕФЕКТИВНО ПОЗБУТИСЯ ОС І ШЕРШНIВ

Фахівці санітарно-профілактичної компанії «Ліквідатор» допоможуть розробити план заходів зі знищення комах, підберуть безпечне для здоров'я людей і тварин засіб від шершнів і ос, розрахують необхідну кількість і концентрацію інсектицидів. У своїй роботі ми застосовуємо сучасні технології та ефективні методики, сертифіковані препарати і тільки професійне обладнання. Ми допоможемо вам раз і назавжди забути про докучливих комах!

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

  • Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.

  • Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною

  • Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.

  • Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок