Знищення кліщів: найефективніший метод

Знищення кліщів: найефективніший метод

Знищення кліщів: найефективніший метод

Знищення кліщів: найефективніший метод

За страшною назвою «кліщ» ховається цілий рід шкідників, різних за видом і ступенем небезпеки для людини.

БОРОТЬБИ З КЛІЩАМИ: ЯК НЕЙТРАЛІЗУВАТИ ШКІДНИКІВ


Кліщ - це паразит, якого можна знайти в постільній білизні і килимах (пиловий), в крупах (харчовий) або ж на домашніх тваринах. Щоб убезпечити себе і близьких від неприємного і навіть небезпечного сусідства, потрібна термінова санітарна обробка від кліщів.

Акарицидну дезінфекцію співробітники компанії «Ліквідатор» проводять на ділянках з густою рослинністю, високою травою і деревами. Якщо вчасно знищити комах і їх личинки, можна уникнути серйозного захворювання - кліщового енцефаліту.

Дія інсектицидів,які використовують дезинфектори, проти кліщів, пролонгована: їх залишкова ефективність спостерігається ще протягом 1-1,5 місяців після дезінсекції, що дозволяє домогтися максимального «очищення» території від шкідників. Головне, провести процедуру при плюсових температурах і в умовах мінімальної вологості.

ДЕЗІНСЕКЦІЯ: ОБРОБКА ПРОТИ КЛІЩІВ


Обробка території від кліщів - це завдання тільки для професійної служби. Компанія «Ліквідатор» має все необхідне для успішного виведення шкідників: спеціалізоване обладнання та сертифіковані препарати.

В якості підготовчого етапу проводиться загальна вологе прибирання поверхонь, щоб максимізувати ефективність хімікатів в подальшому.

Проведення дезінсекційного очищення від кліщів проходить в кілька стадій:

• виїзд фахівця-дезінсектора на об'єкт для оцінки ситуації;

• підбір інсектицидів в потрібній концентрації;

• санітарна обробка

Основа процедури - обробка території від кліщів методом «холодного» туману. Інсектицид проходить через спеціалізоване обладнання, розпорошується в повітрі і на контактних поверхнях, у вигляді найдрібніших частинок. Такий спосіб дозволяє ретельно заповнити важкодоступні місця і ділянки, і знешкодити не тільки дорослих особин, але і їх личинки.

Наша компанія використовує найновіші і найефективніші препарати, які мають низький клас небезпеки і нешкідливі для людини. Сертифікати та інша нормативна документація на хімію за запитом клієнта.

Крім необхідного обладнання та препаратів, наші співробітники одягнені в спеціальну форму і діють згідно з правилами техніки безпеки при проведенні санітарної обробки.

ЯК ПОЗБУТИСЯ КЛІЩІВ

Професійна обробка квартир, будинків та присадибних ділянок спеціалізованими хімікатами - кращий захист від кліщів. Ми працюємо цілодобово, допомагаючи вам зберегти своє здоров'я і звичний комфорт, порушений шкідниками.

В ході робіт ми оперативно виявляємо область проживання паразитів і проводимо обробку житлових і нежитлових приміщень у зручний для вас час, включаючи вихідні та святкові дні. Якщо мова йде про квартиру, мінімальна сума замовлення становить 600 грн; обробка відкритих територій залежить від загальної площі ділянки і розраховується індивідуально.

Довіртеся нам, і ви гарантовано позбавитеся від настирливих небезпечних «сусідів»! 

Щоб клієнти не сумнівалися в акуратності і якості виконання робіт, ми беремо на себе ряд зобов'язань:

• підписуємо договір про проведення робіт із зазначенням термінів і фіксованої ціни;

• підбираємо препарати в залежності від існуючої проблеми і з урахуванням особистих вимог замовника;

• проводимо повторну обробку приміщення або ділянки, якщо результат не задовольняє вимогам клієнта

Якщо шкідники винищують урожай культурних рослин на городі, не чекайте, що вони зникнуть через деякий час без «допомоги». Перш ніж обробити ділянку від кліщів самостійно, задумайтеся про ефективність і безпеку використовуваних вами коштів.

У таких випадках, виклик команди фахівців може стати кращим рішенням, яке дасть швидкий стійкий результат, а також не зашкодить людині і тваринам.

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

  • Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.

  • Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною

  • Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.

  • Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок