Меню

Щури на дачі: як прогнати гризунів

Звідки з'являються щури і як з ними боротися?

Автор: Редакция Ликвидатор Щури на дачі: як прогнати гризунів

Напевно, не існує таких господарів заміських будинків, які б жодного разу в житті не стикалися з появою дрібних, але доволі живучих шкідників – мишей і щурів. Про присутність перших свідчать залишені сліди чорних або коричневих екскрементів. Найчастіше вони з’являються в таких місцях, як сарай, підвальне приміщення та кухня.  Що стосується пацюків, то помітити їхню присутність ще легше, адже вони навіть не ховаються – ці шкідливі ссавці доволі ледащі і не бояться людей. І миші, і щури можуть зіпсувати врожай і харчові продукти. Але це не найстрашніше – вони можуть принести із собою небезпечні хвороби та інфікувати людей. Саме тому цих «гостей» потрібно позбуватися якнайшвидше.

Звідки з'являються щури і як з ними боротися?

Щури і миші, зазвичай, переходять з одного місця на інше в пошуках їжі. Дачники можуть помітити їх у своєму господарстві найімовірніше через те, що гризуни перебігли до них з іншого будинку або з навколишніх водойм. Нерідко мешканці залишають дачі в зимовий період, а після повернення виявляють в своїх помешканнях нових «господарів».

Найчастіше щури приходять в ті будинки або сараї, де власники зберігають запаси харчових продуктів або врожаю. Шкідники безжалісно знищують вміст зерносховищ. У тих місцях, де постійно зберігається їжа, знищити гризунів звичайними способами дуже складно.

Замовити послугу

Позбуваємося щурів на дачній ділянці

Небезпека гризунів в тому, що вони є переносниками важких захворювань. Крім того, багато людей настільки бояться мишей, що зустріч з ними викликає справжні напади паніки. А плодяться ці шкідники надзвичайно швидко, тому позбавлятися від них потрібно якомога оперативніше.

Серед звичних методів боротьби з гризунами варто виділити наступні:

  1. Демонстрація ворожості. Оскільки тварини дуже чутливі до різних запахів, розкладіть в місцях їхнього проживання рослини з насиченими ароматами. Це може бути молочай, чорна бузина, пижма, чорнокорінь або часник.

  2. Зола. У кутах будинку, зерносховища або сараю розсипте звичайний попіл. Зола прилипає до лап гризунів, і вони починають її злизувати. Це викликає в їхніх шлунках сильне роздратування, оскільки попіл містить у собі луг. Відомий факт, що щури не поселяються там, де нещодавно була пожежа.

  3. Палена шерсть. Щоб позбутися мишей та інших гризунів, зловіть одного шкідника і спаліть його. Після цього обгорілий труп слід закинути до його родичів. Також відлякати гризунів допоможе палений шматочок хутра кроля або іншого звіра.

  4. Присутність домашніх тварин, зокрема собак. Наперекір широко поширену думку, що миші бояться котів, це не правда. Щури і їх менші сородичі набагато сильніше не люблять собак. А такси і фокстер'єри самі ловлять гризунів.

  5. Отрути, пастки, мишоловки, капкани. Пастки, звичайно, працюють, але масово переловити всіх гризунів-шкідників, використовуючи капкани, не зовсім реально. Що стосується отрут, то організм ссавців дуже швидко звикає до них, тому потрібно буде постійно купувати нові засоби.

  6. Горілка (самогон) з житнім хлібом. Повторюючи процедуру близько 5-6 разів, можна домогтися того, що гризунам не сподобаються ласощі, і вони підуть шукати місця зі смачнішою їжею.

Самостійно позбутися щурів доволі важко. В такому випадку краще звернутися до спеціалізованих компаній, які зможуть вжити активних заходів для боротьби з тваринами, які приносять шкоду.

Кваліфікована боротьба з гризунами на дачах

Санітарно-профілактична компанія «Ліквідатор» пропонує найбільш дієві способи позбавлення від мишей і щурів в Харкові і області, а також у Дніпрі і Кам'янському. Співробітники компанії використовують перевірені біологічні, механічні та хімічні методи боротьби зі шкідниками, які дозволяють гарантовано досягнути мети. За бажанням клієнта надаються;послуги дератизації і дезінфекції приміщень.

Роботи здійснюються із застосуванням високоефективних хімічних препаратів. Дератизація проводиться бригадою кваліфікованих фахівців з використанням сучасного спеціального обладнання.



Дізнатись більше о пацюках

Замовити послугу

Вдячні за ваш відгук.

Залишити коментар і рейтинг

Оператор надасть вам консультацію та запише вас на обробку.

Приїзд дезинфектора в точно узгоджений день і час

Надання дозвільних документів, та укладання договору

Обробка, в залежності від ступеня зараження та методу 15-40 хвилин

Відгуки про компанію СПК Ліквідатор з Google карт