Меню

Боротьба з вірусами та мікробами

Цілодобово звертайтесь коли є потреба

Боротьба з вірусами та мікробами


З кожним роком санітарні умови життя поліпшуються, але все одно безліч жителів стикається з проблемою поширення шкідливих бактерій і інфекцій, що вимагають проведення різних заходів, спрямованих на їх знешкодження.

Дезінфекція приміщень по всій Україні якраз спрямована на боротьбу зі збудниками різних захворювань, здатних істотно нашкодити здоров'ю людини. Але стовідсотковий результат може бути забезпечений лише за умови звернення до професіоналів.

Віруси рослин нешкідливі для тварин, а більшість вірусів тварин безпечні для людини.

Обробка від вірусів в житлових квартирах, проводиться безпечними дезинфектантами з мінімальною токсичністю для оточуючих і які сертифіковані в Україні. Ми використовуємо професійні препарати які дозволені і застосовуються в лікарнях, закладах громадського харчування, дитячих та побутових установах. Після обробки - приміщення є стерильним на 99%.

У 1992 році вчені простежили шлях джерело пневмонії, яка спалахнула в Англії - виявилося, що це вірус, який переховувався всередині амеби, що живе в баштах градирні (охолоджувальної вежі). Він був настільки великим, що спочатку вчені взяли його за бактерію.

ПОСЛУГИ ДЕЗІНФЕКЦІЇ В УКРАЇНІ - ЗАМОВИТИ ПРОСТО!

Дезінфекція приміщень може здійснюватися за допомогою застосування механічного, фізичного і хімічного методів.

Механічний метод має на увазі знищення всіх заражених об'єктів з попереднім їх знезараженням.

Фізичний метод - стерилізація приміщень і об'єктів, з якими контактували хворі. Для цього використовують окріп або обладнання з ультрафіолетовим випромінюванням.

Хімічна дезінфекція може здійснюватися тільки спеціалізованими організаціями з відповідним рівнем акредитації. Даний метод дезінфекції передбачає використання сучасного обладнання та препаратів, здатних знищити збудників будь-якого зараження. Всі ці речовини знаходяться під строгим контролем.

Дезінфекцію поділяють також на профілактичну, поточну і заключну. Профілактична спрямована на знищення збудників різних інфекцій з метою їх знешкодження (антисептика). Поточну дезінфекцію проводять в приміщеннях, де перебувають хворі, для локалізації захворювання. Заключна дезінфекція потрібно після ліквідації вогнища захворювання.

Телефонуйте нам або залишайте заявку на дзвінок і наші фахівці нададуть вам безкоштовну професійну консультацію про послугу дезінфекція - боротьба з вірусами і мікробами.


Приміщення    Вартість грн        
Гуртожиток 1 кімната
600,00 грн
Гуртожиток  2 кімнати  
900,00 грн
     Однокімнатна квартира 700,00 грн
     Двокімнатна квартира 750,00 грн
     Трикімнатна квартира 800,00 грн
     Чотирикімнатна квартира   850,00 грн

Замовити послугу

Запитання

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок