Меню

Дезінсекція квартир і приміщень

Цілодобово звертайтесь коли є потреба

Будинок для людини - острівець безпеки і затишку. Тому природно наше бажання ділити зону комфорту тільки з найближчими і рідними людьми. Виняток - улюбленці, які стали "членами сім'ї". Сусідство з непроханими "гостями" - комахами нічого, крім відрази і бажання якомога швидше позбутися від них, не приносить. Вирішити цю проблему оперативно в Харкові і по всій території України допоможе професійна дезінсекція приміщення силами і засобами СПК Ліквідатор.

Дезінсекція квартир і приміщень в Україні

Проведення комплексних заходів з дезінсекції будинків, квартир, підвалів, житлових і нежитлових приміщень, що перебувають у приватній або корпоративної власності, націлене на знищення популяції шкідливих комах.


Для недопущення поширення шкідників і паразитів в подальшому для них створюються несприятливі умови, в яких розмноження і розвиток тарганів, бліх, клопів, комарів і подібних до них в обробленому просторі стає неможливим.


Важливість своєчасного та ефективного вжиття заходів обумовлена ​​не тільки дискомфортом, але і небезпекою "сусідства" з паразитами-переносниками небезпечних для людини захворювань. Крім цього, присутність в приміщенні будинку або офісу комах і слідів їх перебування не додає позитивних балів іміджу господарів і репутації бізнес-компанії.

Контроль паразитів у вашій квартирі

Контролювати відтворення шкідливих комах, паразитуючих на людині, підручними засобами і силами самих власників квартир, дач і будинків, складно і малоефективно. Комахи, борючись за виживання своєї популяції, легко пристосовуються до нових інсектицидів та вже незабаром не реагують на обробку так, як вам хотілося б.


Швидкість, з якою паразити розмножуються, не дозволить вам "наздогнати природою" без теоретичного і практичного знання специфіки питання. Як правило, гніздяться такі комахи на ділянках, важкодоступних для обробки препаратами для їх знищення. Найважливіший момент - профілактика повторної появи.

Послуги дезінсекції від Ліквідатор

Санітарно-профілактична компанія Ліквідатор - володар всього арсеналу засобів і методів для грамотного і ефективного здійснення заходів дезінсекції на об'єктах будь-якої площі і ступеня складності обробки по всій території України.

Гарантія успішної співпраці з нами базується на:

  • використанні сучасного обладнання - генераторів холодного і гарячого туману;

  • професіоналізмі персоналу;

  • практичному досвіді боротьби з шкідниками;

  • застосуванні сертифікованих, безпечних для людини препаратів;

  • прагненні до максимального рівня сервісного обслуговування клієнтів;

  • розумних розцінках на санітарно-профілактичні послуги.


Ми готові співпрацювати з усіма, хто потребує професійної допомоги, і гарантуємо комфортне життя без комах і гризунів на вашій території!Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок