Меню

Позбавлення від кліщів за вигідною ціною

Цілодобово звертайтесь коли є потреба

Боротьба з кліщами


Захистіть себе - замовте обробку території від кліщів

Кліщі - надзвичайно небезпечні комахи, вони щороку забирають життя не тільки домашніх тварин, але і людей. Кожна особина є переносником важких захворювань - вірусного енцефаліту, а також хвороби Лайма. Токсини, які виділяються в кров кліщами, вражають центральну нервову систему і провокують параліч - при вдалому збігу обставин людина не помре, але залишиться інвалідом на все життя.

Людей атакують іксодові кліщі, які є переносниками близько півтори сотні різних збудників хвороб. Кліщовий укус в будь-якому випадку - це ефект брудної голки. Вони живуть в землі, траві і, як правило, не можуть піднятися вище одного метра. Небезпека полягає в тому, що укус кліща безболісний. Вкушений людина нічого не відчує, кліщ - НЕ комар.

Як ми проводимо обробку від кліщів

Якщо на території розважального комплексу або на заміській ділянці багато листяних дерев, ви вже в зоні ризику - на кожному листочку вас може очікувати дрібний паразит.

Єдиний спосіб уберегти себе в літній період - провести процедуру дезінсекції відкритої території, яку ви можете замовити онлайн у нас.

Знищення кліщів ми робимо контактними методами «гарячого туману» і «холодного туману» - вони знищують дорослі особини кліщів, але при цьому розпилювані акарицидні препарати абсолютно безпечні для людини.

Обробку ми робимо на громадських базах відпочинку, заміських ділянках, сільськогосподарських угіддях, парках, розважальних майданчиках - до нас щороку звертається керівництво парку Горького в Харкові і ВДНХ в Києві з метою замовити обробку їх території від кліщів.

Тварини, теж, наші домашні улюбленці зараз можуть піддаватися укусам. Кліщам  необхідна кров для їх розвитку, для переходу з однієї стадії розвитку в іншу. Тому тварина може на собі принести кліща в додому. Після цього він рано чи пізно може вкусити і людину.

Залежно від погодних умов ми надаємо гарантію на виконану обробку строком від 2 до 4 місяців. Перший пік активності кліщів припадає на травень-червень, тому рекомендуємо замовити послугу обробки території заздалегідь. У разі, якщо раніше на ділянці вона не проводилася, в середині літа варто повторити обробку, щоб гарантовано позбутися від кліщів.

Після приїзду на об'єкт наші співробітники:

 оглядають ділянку, визначають ступінь її зараження кліщами і можливі місця локалізації комах;

 підбирають необхідну пропорцію акарицидного препарату;

 розпилюють хімікати за допомогою високотехнологічного обладнання;

 проводять додаткову обробку території по периметру з метою знищити всіх кліщів.

Перевага замовлення акарицидної обробки у компанії «Ліквідатор»

Боротьба з кліщами - складний процес, який вимагає щорічного повторення. Скориставшись нашими послугами 1 раз, ви більше не захочете ризикувати здоров'ям і розпорошувати дезінсекційних препарати самостійно.

«Без якісної обробки території від кліщів, їх кількість на ділянці збільшується з кожним роком.»

Нашим клієнтам ми пропонуємо:

☑ Зручний час для виконання обробки з дотриманням необхідних погодних умов. Ми не виробляємо обробку дерев і кущів після дощу або перед тим, як він почнеться - дія акарицидних препаратів в цьому випадку дорівнюватиме нулю.

 Доступні ціни на послуги з дезінсекції.

 Простоту оформлення замовлення - для цього немає необхідності навіть виходити з дому. Залишайте заявку онлайн на нашому сайті, і наші менеджери оперативно з вами зв'яжуться для уточнення деталей замовлення.

 Дотримання санітарних норм - ми використовуємо сертифіковані препарати, а фахівці компанії проводять обробку в захисних костюмах з респіраторами.

Наші фахівці оперативно виїдуть на місце і оцінять масштаби роботи. Остаточна вартість послуг буде залежати від кількості дерев і загальної площі - ціна обробки від кліщів співробітниками компанії «Ліквідатор» стартує від 110 грн за 1 сотку.

Якщо крім сезонної обробки від кліщів, вас також цікавить знищення комарів - телефонуйте за номером телефону, вказаним на нашому сайті. Ми відповімо на всі питання і ознайомимо з актуальним прайсом на послуги.

Переваги:

  • Якісне професійне обладнання.
  • Нові, ефективні і сертифіковані засоби для боротьби з кліщами.
  • Штат досвідчених співробітників з великим стажем.
  • Величезний досвід у знищенні комах.
  • Виїзд на будинок і оцінка стану фахівцем.
  • Обробку і знищення комах.
  • Доступні ціни та гарантію якісних послуг.

Вартість послуги:

Кількість, площа Вартість за 1 одиницю, грн
від 1 до 25 соток від 100,00 до 200,00
від 26 соток до 1 га від 40,00 до 80,00
від 1 га до 3 га 3900,00
понад 3 га від 2500,00

Як почати співпрацю?

  Ви залишаєте заявку.

  Говорите зручний для вас час.

 Ми виконуємо обробку точно в строк.

  Даємо корисні рекомендації.

Залиште заявку, щоб ми могли вже зараз зателефонувати і обговорити комфортний для Вас час проведення обробки.

Замовити послугу

Запитання

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок