Боротьба з кліщами

Цілодобово звертайтесь коли є потреба

Боротьба з кліщами


Кліщі є дрібними кровососущими паразитами, які найчастіше стають переносниками такого страшного захворювання, як кліщовий енцефаліт. Ця хвороба щороку забирає тисячі життя і залишає людей інвалідами на все життя. Вірус, що розноситься кліщами, вражає центральну нервову систему, має незворотню дію - викликає параліч органів і призводить до загибелі.

Зараження енцефалітом може статися внаслідок вживання в їжу некип'яченого молока, якщо воно було від тварин, інфікованих укусом кліща. Для домашніх тварин зараження в більшості випадків стає смертельним. Також кліщі можуть завдати шкоди і культурним рослинам. Від їх навали страждає урожай. У домашніх умовах шкодять пилові кліщі, які здатні викликати у людини алергічну реакцію, респіраторне захворювання.

Процедура дезінсекції в нашій компанії передбачає контактний спосіб «холодного туману». В його основі обробка об'єкта спеціальним обладнанням і хімікатом (безпечний для людини), який стає згубним як для дорослих особин, так і для личинок.

Сервіс

Єдиним методом, здатним позбавити вас від кліщів з гарантією і надовго, є служба по боротьбі з кліщами, для яких знищення комах - головне завдання.

ПРОФЕСІЙНЕ ЗНИЩЕННЯ КЛІЩІВ

Варто пам'ятати, що різні народні засоби не зможуть захистити ваших дітей від укусів. Тільки професійне втручання може позбавити вас від кліщів.

Саме на піку активності кліщів, наші фахівці зможуть швидко, і якісно впорається з завданням позбавлення від комах. Професійна обробка від кліщів може бути проведена на різних сільськогосподарських угіддях, приватних ділянках і квартирах, громадських базах відпочинку і т. д. Таким чином, ви можете захистити себе від шкідливого впливу кліщів і убезпечити себе від инфицирующего укусу. 

Хочете швидко позбутися від шкідників? 

Компанія Ліквідатор, основним напрямком якої є дезінсекція від кліщів та інших комах-шкідників, пропонує свої послуги в Харкові і області, а також у філіях в Дніпропетровську та Дніпродзержинську з єдиним контакт-центром.

Пропонуємо вам замовити послуги зі знищення кліщів у нас, і ви гарантовано отримаєте максимально ефективний комплекс по боротьбі з комахами, який надовго позбавить вас від неприємного сусідства. 


Переваги:

 • Якісне професійне обладнання.
 • Нові, ефективні і сертифіковані засоби для боротьби з кліщами.
 • Штат досвідчених співробітників з великим стажем.
 • Величезний досвід у знищенні комах.
 • Виїзд на будинок і оцінка стану фахівцем.
 • Обробку і знищення комах.
 • Доступні ціни та гарантію якісних послуг.

Вартість послуги:

Кількість, площа Вартість за 1 одиницю, грн
від 1 до 25 соток від 100,00 до 200,00
від 26 соток до 1 га від 40,00 до 80,00
від 1 га до 3 га 3900,00
понад 3 га від 2500,00

Замовити послугу

Запитання

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

 • Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.

 • Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною

 • Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.

 • Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок