Меню

Знищення бліх

Цілодобово звертайтесь коли є потреба

Зніщення бліхКожен з нас може зіткнутися з проблемою поширення бліх - вони однаково добре приживаються як на заміських ділянках, так і в багатоповерхових міських будинках. Ці комахи не тільки завдають помітний дискомфорт, але і безпосередньо загрожують здоров'ю людини. Блохи є переносниками хвороботворних бактерій, адже вони харчуються кров'ю щурів, птахів, котів, собак.

Що робити, якщо ви виявили бліх в будинку

Кращий спосіб знищення бліх будинку, в підвалі або на ділянці - це профілактика їх появи. Для цього необхідно стежити за станом здоров'я домашніх вихованців, вчасно їх купати і надягати спеціальний нашийник.

Часто ці комахи з'являються в місцях, де зосереджено багато речей - сміття, старого одягу, пророслої трави. Тут найбільш сприятливі умови для дозрівання їх личинок, тому такі місця вимагають проведення додаткової дезінфекції.

Щоб швидко позбутися від бліх, краще не купувати самостійно препарати для їх знищення, а звернутися до фахівців. У нас працюють досвідчені дезінфектори, які не тільки позбавлять вас від бліх за 1 сеанс, а й дадуть цінні рекомендації, щоб уникнути їх повторного появи.

Наші співробітники використовують спеціальне обладнання, яке дозволяє виробляти дрібнодисперсійне обприскування території, ураженої блохами. Так інсектицидні препарати потрапляють в найдрібніші щілини, вентиляційні отвори і повністю знищують дорослих комах і їх личинки.

На всі препарати для знищення бліх у нас є сертифікати якості і ліцензія на право використання - вони абсолютно безпечні для вашого здоров'я, не залишають плям і розлучень на стінах. Додатково ви можете вибрати спосіб дезінфекції - з запахом і без запаху. Він ніяк не впливає на ефективність обробки приміщення проти бліх, питання полягає лише в ваш комфорт. 

Чому варто звертатися саме в «Ліквідатор»

Ми проводимо дезінсекцію приміщень в будь-який зручний для вас час. Для виклику наших фахівців достатньо залишити заявку на нашому сайті і узгодити всі деталі замовлення з менеджером.

Середня вартість такої обробки 550 грн, точну вартість знищення бліх уточнить наш співробітник - він оцінить загальну площу і ступінь ураження приміщення комахами, а також підбере найбільш підходящий інсектицидний препарат.


З метою боротьби з блохами фахівці компанії «Ліквідатор»:
 ✏ визначають осередки розмноження бліх, особлива увага приділяється входів, виходів і віконних отворів;

✏ одноразово обробляють приміщення препаратами проти бліх газо-аерозольним методом.

Однією процедури досить, щоб забути про існування бліх на 3 - 6 місяців. Також у нас ви можете замовити профілактичну обробку підвалів від бліх.

Компанія «Ліквідатор» співпрацює з приватними і корпоративними клієнтами. При необхідності ми складаємо офіційний договір, в якому розписані всі деталі замовлення на обробку офісного або промислового приміщення.

Всі роботи по знищенню бліх в будинку і підвалі виконуються відповідно до санітарних норм. Ви отримуєте бажаний результат, так як комахи миттєво гинуть в процесі обробки приміщення інсектицидними препаратами.

Дізнатись більше про бліх

Замовити послугу

Запитання

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок