Зніщення бліх

Цілодобово звертайтесь коли є потреба

Зніщення бліх


Жителі міських багатоповерхівок і заміських будинків можуть зустрітися з такою проблемою, як блохи в підвалі. Це явище не просто приносить дискомфорт, а може загрожувати здоров'ю. Харчуючись кров'ю щурів, котів, птахів, собак і навіть людей, блохи стають рознощиками небезпечних захворювань. Не залишайте без уваги їх поява, а намагайтеся якомога швидше вивести бліх з будинку.

Блоха у ПІДВАЛІ. ЯК ВИВЕСТИ І КУДИ ЗВЕРТАТИСЯ

Виведення бліх з підвалу та інших приміщень зводиться до кількох дій:
  • визначити джерело виникнення;
  • вибрати засоби боротьби з блохами;
  • провести дезінсекцію в приміщенні.
Блохи в підвалі будинку виникають тоді, коли їм вистачає їжі. В першу чергу, подбайте про домашніх і вуличних тварин, які можуть бувати в підвалі або контактувати з небезпечних комах. Обробіть вихованців засобом від бліх і надіньте їм спеціальний нашийник для захисту.
Перевірте підвал на наявність інших предметів, в яких можуть розмножуватися блохи. Це можуть бути проросла трава, сміття, стара ганчір'я і т. П. Тут можуть бути личинки бліх, тому такі місця варто обробляти додатково. Для боротьби з домашніми комахами існує багато засобів. Ви можете вибрати будь-які препарати, наявні в магазині. Однак для повної впевненості в правильності та ефективності проведених заходів, краще звернутися до професіоналів.
Якщо у вас з'явилися блохи в підвалі будинку, куди звертатися ви не знаєте? Скористайтеся консультацією наших фахівців. Висококваліфіковані співробітники докладно розкажуть, як вивести бліх, уточнять всі нюанси, запропонують ефективні препарати і проведуть повну дезінсекцію підвалу і вдома.

ДЕЗІНФЕКЦІЯ ПРИМІЩЕНЬ ВІД БЛОХ

Дезінфекція, не зовсім підходящий термін для боротьби з комахами. Заходи з профілактичного зниження чисельності і повного знищення комах називаються дезінсекція. Компанія Ліквідатор займає лідируючі позиції в області виведення комах, гризунів і мікробів. Устаткування, яке використовують співробітники компанії високоякісне і дозволяє здійснювати мелкодисперсное розпорошення. Такий метод забезпечує ефективне проникнення хімікату в важкодоступні місця такі, як вентиляція і щілини.

Інсектициди для знищення бліх мають ліцензію і сертифікати якості, які при необхідності надаються співробітниками компанії. Крім того, використовувані хімікати безпечні для людей і домашніх вихованців. Завдяки високій якості, вони не залишають неприємного запаху, плям і розлучень на стінах, що перешкоджає псуванню майна клієнтів.
Для вашої зручності процедура дезінсекції може проводитися в будь-який час доби. Команда професіоналів швидко і якісно проведе знищення бліх в підвалі і будинку. З цінами на послуги ви можете ознайомитися на сайті компанії. Для визначення точної вартості ми направимо до вас фахівця, який оцінить площу і стан приміщення, а також відповість на будь-які додаткові питання. Для корпоративних клієнтів ми готові скласти договір і надати всю необхідну документацію.

Ліквідатор ДОПОМОЖЕ ПОЗБУТИСЯ БЛОХ В БУДЬ-ЯКОМУ ПРИМІЩЕННІ

Блохи - вкрай небезпечні комахи, так як харчуються кров'ю тварин і людей, розносячи численні інфекції. Зіткнутися з ними можна не тільки при контакті з тваринами або на природі - жителі багатоповерхівок часто страждають від того, що ці шкідники селяться в підвалах їх багатоквартирних будинків і не дають спокою мешканцям і їх вихованцям. Якщо ви виявили бліх в своєму будинку, не зволікайте, а відразу ж приступайте до їх знищення.
БОРОТЬБА З бліх В ПІДВАЛІ
Справитися з шкідниками своїми силами важко, довго і практично неможливо. Для цього краще звернутися до команди дезінсектор. Фахівці «Ліквідатора» завжди готові надати кваліфіковану консультацію і пояснити вам всі нюанси виведення бліх, відповісти на всі питання і очистити приміщення від комах.
Боротьба з блохами в підвальних приміщеннях включає 3 етапи:
 виявлення джерела виникнення бліх;
 підбір максимально підходять і дієвих засобів для дезінсекції;
 докладну очистку підвалу від шкідників.

Блохи з'являються і живуть в підвалі в основному з однієї причини - там вони знаходять джерело живлення. Постарайтеся звести до мінімуму відвідування цього місця домашніми і вуличними тваринами. Якщо ж це практично неможливе завдання, використовуйте спеціальні засоби для вихованців або антиблошиний нашийники, що забезпечують вашим і чужим тваринам безпеку. Підійдіть до вирішення проблеми серйозно і залучіть інших мешканців будинку - напевно їм теж не байдуже здоров'я їх улюблених тварин, яке отруюють докучливі і небезпечні блохи.
Однак на цьому зупинятися не можна. Варто також перевірити всі речі в підвалі на предмет проживання в них колоній бліх - сміття, пророслу траву і різну дрантя. Від усього цього потрібно негайно позбутися, щоб виключити нову хвилю шкідників з відкладених в цих речах личинок.
Якщо ж ви помітили, що блохи перекочували з підвалу до вас в будинок - варто особливо ретельно підійти до вибору засобів для боротьби з ними - адже на кону здоров'я вашої сім'ї. Щоб уникнути помилок ми радимо не діяти навмання, а відразу ж звернутися до професіоналів.

ЯК ЛЕГКО ПОЗБУТИСЯ БЛОХ В ДОМІ

Команда Ліквідатора знає толк в очищенні житлових приміщень від найрізноманітніших шкідників, в тому числі і бліх. Наші дезінсектор використовують тільки найякісніше обладнання, яке швидко позбавляє будинок від комах за рахунок дрібнодисперсного розпилення. Воно дозволяє проникнути в кожен куточок вашого житла і знову зробити його безпечним для вас і ваших вихованців.
Всі препарати, що використовуються нашими дезінсектор, пройшли сертифікацію - супутні документи з ними ви можете ознайомитися при оформленні замовлення. Ці високоякісні хімікати жодним чином не порушать вигляд будинку, не залишать плям і розлучень на меблях або неприємного запаху, який завадить вам насолоджуватися затишком і теплом свого житла.

МИ ГАРАНТУЄМО НАДІЙНЕ ЗНИЩЕННЯ БЛОХ В КВАРТИРІ, ПІДВАЛІ І ОФІСІ

Ліквідатор береться за обробку будь-яких приміщень, в тому числі і промислових. Для вашої зручності ми зможемо зробити дезінсекцію у зручний для вас час.
Наша компанія гарантує:

Замовити послугу

Запитання

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

  • Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.

  • Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною

  • Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.

  • Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок