Меню

Обробка приміщень від мух

Цілодобово звертайтесь коли є потреба

Знищення мухКожен, у кого в житлі завелися ці шкідники, знає, наскільки важко вивести мух самостійно. Можна сказати, що без допомоги фахівців це не представляється можливим. У такій справі не допоможуть ні липкі стрічки, ні отруйні харчові приманки, ні, тим більше, мухобійки. Перераховані кошти допомагають усунути проблему лише частково.
«Виявилося, що кімнатні мухи, більш небезпечні: вони переносять до 351 вид небезпечних мікроорганізмів. Зокрема, даний вид комах може служити джерелом поширення бактерії Helicobacter pylori, яку пов'язують з розвитком виразки шлунка і дванадцятипалої кишки, гастриту, дуоденіту і навіть раку шлунка.»
 борьба с мухами
Вся справа в тому, що комахи поширюються дуже швидко. При виникненні такої проблеми без втручання фахівців не обійтися. 

ЧИМ ШКІДЛИВІ МУХИ?

Настирливе дзижчання - не найстрашніше, що можуть принести в ваш будинок мухи. Ці шкідники є переносниками небезпечних захворювань (дифтерії, тифу і т. д.). За один день муха може виявитися в самих різних місцях - від кришки унітазу або сміттєвого відра, до посуду або обіднього столу. Крім того, мухи часто заводяться там, де продають м'ясо або рибу. Лише уявляючи, де міг побувати хоботок комахи перед тим, як він опинився у вашій тарілці, можна прийти в жах. 

ПОЗБАВЛЕННЯ ВІД МУХ

Знищення мух допоможе вам відразу відсікти дві проблеми - величезний ризик поширення небезпечних захворювань і настирливе дзижчання, яке за тривалий проміжок часу може звести людину з розуму. Багато людей намагаються знищити мух за допомогою дихлофосу, однак, і це не допомагає. Ефективна боротьба з мухами можлива лише за сприяння фахівців. Комплексна дезінсекція займе зовсім небагато часу, і при цьому забезпечить відмінний результат. 
«Завдяки високій плодючості і швидким темпам росту, за теплий сезон одна пара мух може дати сотні мільйонів нащадків! Якщо їх рівномірно розподілити по всій поверхні Землі - вони покриють її шаром від 3-х см до 14 метрів.»

ПРОФЕСІЙНА БОРОТЬБА З МУХАМИ ТА ШКІДНИКАМИ

Співробітники компанії Ліквідатор спеціалізуються на знищенні шкідників і, зокрема, мух. Ми знаємо всі тонкощі своєї справи, тому 100% -вий результат гарантований. Наші фахівці мають у своєму розпорядженні усім необхідним: сертифікованим обладнанням, дезінсекційними препаратами і, звичайно ж, великим досвідом. Працюючи над кожним об'єктом, ми укладаємо з замовником договір, в якому обумовлюються всі нюанси: етапи ведення боротьби, препарати, терміни і так далі. Варто відзначити, що дезінсекція в Харкові, Дніпрі, Кам'янському , Запоріжжі, Одессі, Киеві, Миколаєві проводиться цілодобово, тому вам не доведеться довго чекати. Щоб отримати більш детальну інформацію, зв'яжіться з нашим менеджером через Інтернет або в телефонному режимі. Ви зможете задати всі питання, дізнатися про вартість послуг і викликати бригаду. Ми зробимо все, для того, щоб шкідники вас покинули і більше ніколи не поверталися!

Дізнатись більше про мух

Замовити послугу

Запитання

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок