Знищення шершнів

Цілодобово звертайтесь коли є потреба

Знищення шершнів


ШЕРШНІ - ЦЕ НЕБЕЗПЕЧНО!

Бережіть себе і своїх близьких!

Компанія Ліквідатор проводить комплексну дезінсекцію та забезпечує знищення шершнів, як в приміщеннях, так і за їх межами. Боротьба з шершнями проводиться з використанням професійного обладнання, передових дезінсекційних технологій і високоефективних інсектицидів.

Всі використовувані препарати сертифіковані. Компанія акредитована в СЕС і має відповідний дозвіл на проведення санітарно-профілактичних обробок (Висновок державної санітарно-епідеміологічної служби України №05.03.02-04 / 4832 від 19.02.2016г.)

ОСОБЛИВОСТІ БОРОТЬБИ З ШЕРШНЯМИ

Шершні - це комахи, зовні схожі зі звичайними осами, але в рази перевершують їх за розмірами. Як правило, шершні будують свої гнізда в дуплах або пнях великих дерев. Людей вони уникають, і нападають лише в разі прямої загрози безпеки їх гнізда.

Для людини і домашніх тварин шершні становлять серйозну загрозу, тільки якщо їх гніздо розташоване в будинку або квартирі. Як і оси, вони можуть багаторазово кусати свою жертву, вводячи в кров велику дозу отрути. У разі нападу на людину відразу декількох дорослих особин, укуси можуть спровокувати гостру алергічну реакцію або навіть смерть.

Саме тому самостійно боротися з шершнями не можна! Позбутися від небезпечних комах вам допоможе комплексна дезінсекція, проведена фахівцями компанії Ліквідатор. Наші фахівці готові приїхати до вас в будь-який час доби.

ПОРЯДОК ЗНИЩЕННЯ ШЕРШНІВ

Ефективна боротьба з комахами можлива тільки в разі індивідуального підходу до питання ліквідації конкретного виду. У випадку з шершнями, дезінсекція повинна проводитися швидко, обережно і з використанням спеціально призначених препаратів.

Боротьба з шершнями проводиться в кілька етапів:

  • видалення гнізда;

  • знищення комах;

  • профілактична обробка приміщення.

Приїхавши на місце, наші фахівці швидко визначать місце розташування гнізда і підберуть оптимальний спосіб його видалення. Головне, діяти швидко і максимально обережно. Не намагайтеся самостійно видалити гніздо або знищити комах - це може бути небезпечно для вашого здоров'я.

Коли гніздо виявлено і знищено, дезінфектори компанії Ліквідатор проведуть додаткову обробку, яка захистить ваш будинок від повернення шершнів в майбутньому.

Ми працюємо по всій Україні. Щоб узгодити час проведення обробки, зв'яжіться з консультантом.

Телефонуйте нам, щодня з 9:00 до 22:00 за телефонами:

+38 (095) 514-12-12

+38 (097) 514-12-12

+38 (093) 514-12-12

і ми надамо вам якісну і професійну консультацію.

Звертайтеся до нас вже сьогодні і вам не потрібно буде більше ділити свій будинок ні з ким і ні з чим, окрім друзів і близьких!


Знищення шершнів

Замовити послугу

Запитання

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

  • Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.

  • Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною

  • Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.

  • Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок