Меню

Знищення шершнів і їх гнізд

Цілодобово звертайтесь коли є потреба

Знищення шершнівЗнищення шершнів - серйозне і нерідко навіть небезпечне заняття. Без спеціальної підготовки і цілого арсеналу дезінсекційних засобів ви з ними не впораєтеся, адже в одному гнізді може одночасно перебувати незліченна кількість комах.

Шершні схожі на звичайних ос, тільки вони набагато більше в розмірі і набагато агресивніше. Головна небезпека полягає в тому, що вони здатні до багаторазового поразки жертви великою порцією отрути - він викликає сильну алергічну реакцію і нерідко анафілактичний шок і смерть.

Що робити, якщо у вас на ділянці завелися шершні

Не намагайтеся самостійно знищити комах - шершні схильні до раптового нападу на людину в разі, якщо їх гнізда загрожує пряма небезпека. Немає сенсу також у використанні дезінсекційних засобів, якщо не був безпосередньо знищений вогнище їх розмноження.
Саме тому при першому виявленні гнізда шершнів біля вашого будинку або на його горищі необхідно відразу ж звернутися за допомогою до кваліфікованих фахівців. Ми працюємо як в житлових і нежитлових приміщеннях, так і території за їх межами. Для цього нашими співробітниками використовуються сучасні сертифіковані дезінсекційних та інсектицидні препарати, які абсолютно нешкідливі для здоров'я людини.
Наша компанія має дозвіл від державної санітарно-епідеміологічної служби України на проведення санітарно-профілактичної обробки, також отримала акредитацію СЕС, тому якості нашої роботи ви можете цілком довіряти.

Боротьба з шершнями нашими співробітниками проводиться таким чином:

✔ Перед початком робіт клієнт повинен вказати місце розташування гнізда комах або місце їх постійного вильоту / зальоту.
✔ Знищується гніздо шершнів, потім за допомогою препаратів знищуються особини, які знаходяться всередині і зовні приміщення і за його межами. Ми готові провести обробку на території будинків відпочинку, дитячих розважальних майданчиків і інших великих об'єктів.
✔Проізводітся профілактична обробка території з метою виявлення одиночних особин, що вижили, які являють собою небезпеку для людини, і запобігання їх повторного появи.

Ми впораємося із замовленням будь-якої складності

Головна перевага звернення до компанії «Ліквідатор» - оперативність виконання дезінсекційних робіт, а також багатофункціональність. У нас ви також можете замовити знищення ос та інших комах, які вам докучають в літній період.
Для боротьби з цими небезпечними комахами нашими співробітниками використовуються препарати, які неможливо придбати в магазині. Ми оцінюємо особливості кожного об'єкта і підбираємо саме той препарат, який буде найбільш ефективним в даному випадку. Більш того, його використання не заподіє шкоди ні вашому здоров'ю, ні навколишньому середовищу.

Кількість    Вартість грн
1 гніздо 800,00 грн
2 гнізда  1300,00 грн


Компанія «Ліквідатор» працює по всіх великих містах України. Щоб викликати наших фахівців з дезінсекції, достатньо оформити заявку на нашому сайті. З нашим менеджером ви погодите точне місце і час виконання замовлення, також у вас буде можливість проконсультуватися з додатковими питаннями. На виконані роботи ми надаємо 6-місячну гарантію.

Замовити послугу

Запитання

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок