Меню

Знищення неприємного запаху в салоні автомобіля

Цілодобово звертайтесь коли є потреба

Дезодорація авто


Усунення небажаних запахів у салоні автомобіля
У салоні будь-якого (навіть найсучаснішого і дорогостоющего) автомобіля можуть з'явитися небажані запахи. Причинами появи неприємного запаху можуть бути: куріння в салоні автомобіля, їзда з тваринами, пролиті рідини на сидіння (особливо молочні продукти і алкоголь), перевезення в салоні м'яса і рибы.
Зручним буде таким чином підготувати його до продажу або навпаки, зробити дезодорацію після покупки з метою усунути сторонні запахи, в тому числі і тютюну.
 dezodoracia.jpg

 Крім того, джерелом небажаного запаху може стати кондиціонер, в фільтрах якого особливо швидко розмножуються мікроби і бактерії. Крім автомобільного кондиціонера, бактерії і мікроби розвиваються і в пластиковій обшивці автомобіля.

Сервіс


 Фахівці нашої компанії надають послуги з комплексної дезодорації автомобілів, попередньо оцінивши обсяг робіт, і з обов'язковим застосуванням дезинфектанта (або озону). Боротьба з неприємними запахами в автомобілі проводиться в будь-який зручний для Вас час і в будь-якому зручному місці (після обробки салону авто, машина повинна бути закрита на протязі 1-2 годин).

 Зателефонувавши в нашу компанію, Ви отримаєте кваліфіковану і якісну допомогу. Наші фахівці допоможуть вам знищити неприємний запах не тільки в автомобілі, але і в квартирі або будь-якому іншому приміщенні.

Замовити послугу

Запитання

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок