Меню

Виведення щурів у квартирі

Цілодобово звертайтесь коли є потреба

Боротьба з мишами


Верткі гризуни здатні пробратися в будинок, використовуючи навіть найнезначніші отвори.
Не можете спокійно проводити час вдома або на дачі? Вас хвилює один або навіть декілька з нижче перерахованих питань:

  • Як вивести мишей з квартири?

  • Як вивести мишей з приватного будинку?

  • Як вивести мишей з машини?

  • Як вивести мишей на дачі?

  • Як вивести мишей з погреба?


Тоді негайно кличте професіоналів на допомогу. Адже впоратися самостійно буває не тільки складно, але й небезпечно для вас чи ваших близьких, але і особливо для домашніх тварин.

Хатня миша живиться залишеними без уваги харчовими припасами в людських помешканнях, риє нори у стінах будинків  і шукає найкращого місця для проживання. А для людей вона є джерелом таких інфекційних хвороб, як лептоспіроз, ендемічний висипний тиф, везикульозний рикетсіоз тощо.

ЗАТЕФОНУЙТЕ В ЛІКВІДАТОР!

Верткі гризуни здатні пробратися в будинок, використовуючи навіть найнезначніші отвори. Проживання на одній території з мишами або щурами може привести до негативних наслідків. Гризуни часто псують одяг, меблі, шпалери і предмети інтер'єру. Бувають випадки, коли миші навіть стають причиною пожежі в будинку, тому як вони можуть перегризти дроти, тим самим провокуючи замикання проводки.

Щоб зберегти від псування майно вашої квартири, рекомендуємо, як можна раніше провести повне знищення мишей. Для цього краще запросити компетентних фахівців для професійної дератизації.

Отрута є одним з найкращих та найновіших способів знищення мишей. Найефективнішою отрутою від мишей вважається та, яка діє на печінку, тому, що припиняє її роботу поступово. Саме таку отруту використовують у компанії Ліквідатор, щоб швидко і дієво позбавити вас від шкідників.

Всі дезінфектори компанії «Ліквідатор» пройшли спеціальне навчання і мають допуск до проведення даної процедури. Крім того, постійно підвищується їх рівень кваліфікації. Знищення мишей в квартирі проходить згідно з усіма санітарними нормами і правилами, встановленими в Україні. Великий досвід роботи дозволяє безпомилково визначати серйозність проблеми і підбирати найбільш дієвий прийом ліквідації шкідників.

ЧАС ДЛЯ РІШУЧИХ ДІЙ.

Компанія «Ліквідатор» вже довгий час надає послуги по боротьбі з гризунами та має в запасі ряд ефективних методів по виведенню щурів і мишей. Наші фахівці використовують надійні і безпечні вітчизняні та зарубіжні засоби нового покоління для хімічного методу боротьби. При механічному контролі чисельності популяції гризунів використовуються живоловки і клейові приманки.

У нас є дозвіл державної СЕС на проведення дератизації, сертифікати та висновки СЕС на всі використовувані препарати, сертифікат ISO 22000: 2005, сертифікат ISO 9001: 2005.

Миші легко пристосовуються  до будь-яких умов: виживають при температурі від 5 до 40° С. Тривалість життя миші до 4-ох років. Одна доросла самиця протягом року може вивести до 45 мишенят, тому іх росповсюдження дуже швидке. Як тільки ви помітили мишу в домі - одразу звертайтесь до професіоналів - компанії Ліквідатор.

Звертаючись до фахівців компанії «Ліквідатор», ви отримуєте не просто разову послугу, а цілий комплекс заходів по позбавленню від гризунів.

Компанія «Ліквідатор» представлена ​​в Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Запоріжжі, Полтаві, Маріуполі, Миколаєві, Херсоні, Кривому Розі, Львові. Так само можливий виїзд фахівця в будь-яку точку України.

Ми з Вами на зв'язку щодня з 8:00 до 22.00

Фахівці компанії готові надати послуги по боротьбі з шкідниками 24/7

Дізнатись більше о пацюкахЗамовити послугу

Запитання

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок