Меню

Санітарна обробка транспорту

Цілодобово звертайтесь коли є потреба

Дезинфекція транспорту


Щоб уникнути розмноження бактерій-збудників інфекцій, слід  проводити дезінфекцію транспортних засобів.
Щоб уникнути розмноження небезпечних мікроорганізмів і бактерій-збудників інфекцій, слід регулярно проводити дезінфекцію транспортних засобів. Вона дозволяє швидко позбутися від шкідників, бруду, пилу, і дотримуватися санітарних норм безпечного перевезення вантажів.

В чому суть санітарної обробки транспорту?

Проведення процедури очищення підходить для різних видів транспорту – залізничного, автомобільного, річкового, повітряного, морського. Вони постійно піддаються впливу патогенної мікрофлори. Санітарна обробка в комплексі позбавляє від нальоту, слідів від комах, неприємних запахів в салоні і будь-яких інших забруднень.

Періодичність проведення дезінфекційної обробки залежить від типу транспорту, специфіки його діяльності. Рекомендується її проводити не рідше, ніж 1 раз на місяць. Особливо це стосується автотранспорту, який займається перевезеннями:
  • Продуктів харчування – фруктів, овочів, напівфабрикатів, упакованих напоїв, харчової сировини, м'ясних тушок, заготовок. Наявність в їх оточенні бактерій призводить до безповоротного псування вантажу.
  • Людей. Власники громадського транспорту зобов'язані регулярно проводити ретельну санітарну обробку, так як щодня в салонах автобусів, тролейбусів, таксі буває величезна кількість людей. Кожен з них залишає біологічний слід на оббивці сидінь, поручнях, підлозі.
  • Господарських товарів, медикаментів.
  • Тварин – здорових або хворих.
Профілактична санітарна обробка включає в себе:
  • етап механічної чистки зовнішньої поверхні, коліс;
  • чистку салону, кузова;
  • етап обробки вантажного відділення.

Як проходить дезінфекція автомобіля?

Дезінфекція будь-якого виду автотранспорту починається з використання сильнодіючих миючих розчинів на основі хлору та інших компонентів для миття внутрішніх поверхонь кузова. Головна мета етапу – позбавлення від сміття, пилу, бруду. Чиста поверхня забезпечує більшу контактну дію дезінфекційних препаратів, що знищують патогенну мікрофлору.

Потім дезінфектори визначають тип препарату і спосіб його нанесення. Для транспортних засобів, які перевозять людей, продукти харчування або м'ясо, необхідно використовувати розчини з складом, який буде доречним саме в цьому середовищі.

Транспорт піддається знезараженню за допомогою генераторів холодного і гарячого туману. Вони забезпечують дрібнодисперсне розпилення препаратів з дезинфікуючим ефектом. Частинки препаратів проникають в самі важкодоступні куточки, забезпечують повне знищення вірусів і бактерій. Вручну домогтися такого ж рівня чистоти і стерильності в авто складно.

Щоб позбутися від інтенсивних випарів хлору від хімічних препаратів у навколишньому середовищі, які використовувалися під час дезінфекційної обробки, потрібно ретельно провітрити транспорт. Ціх норм необхідно дотримуватися для того, щоб не нашкодити здоров'ю оточення, а також якості вантажів які перевозяться.

Від чого залежить вартість обробки транспорту?

Підсумкова ціна дезінфекції будь-якого виду транспорту залежить від декількох факторів:
  • Загальної площі, яку потрібно обробити. В одному випадку мова може йти про авто, що використовується в службі таксі. У другому – про велику фуру, яка здійснює міжнародне перевезення продуктів харчування або товарів.
  • Вигляді препарату для дезінфекції і способі його розпилення.
  • Терміновості обробки – виконання замовлень спеціалістами в нічний час і термінова обробка відразу цілого комплексу вантажного транспорту буде набагато дорожче звичайного замовлення по дезінфекції.

Задайте всі додаткові питання про послугу дезінфекції транспорту нашим співробітникам по телефону або онлайн. Ми безкоштовно консультуємо клієнтів перед виконанням робіт, надаємо сертифікати якості на засоби для дезінфекції і готуємо всю супровідну документацію для корпоративних замовників.

Чому варто співпрацювати з СПК Ліквідатор?

Виконання будь-яких видів дезінфекції вже кілька років є пріоритетним напрямком роботи нашої компанії. Штат дезінфекторів щорічно підвищує рівень кваліфікації. Наші фахівці добре знають всі нюанси боротьби з патогенними мікроорганізмами, вірусами і бактеріями, які активно розмножуються в усіх видах транспорту.

Ми гарантуємо оптимальний підбір засобів для дезінфекції. У нашому арсеналі сертифіковані дезінфектанти, які відповідають європейським стандартам якості. Вони з першого разу позбавлять від усіх осередищ забруднення, інфекції на поверхнях, кузові, колесах і підлозі. Ми працюємо як з великими підприємствами, так і з фізичними особами.

Представництва СПК Ліквідатор є у всіх великих містах України. Ми готові в будь-який час доби приступити до виконання роботи. Гарантуємо Вам доступні ціни на послуги з дезінфекції будь-яких видів транспорту!

Замовити послугу

Запитання

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок