Меню

Дератизація підприємств

Цілодобово звертайтесь коли є потреба

Послуги з дератизації


Для кожного конкретного випадку ми розробляємо комплекс заходів, що дозволяє швидко і ефективно усунути шкідників.
Гризуни, переносять на собі безліч вірусів різних інфекційних захворювань. Таких шкідників часто можна зустріти в приватних будинках, і навіть в квартирах. Вони розмножуються з неймовірною швидкістю, тому відразу після виявлення кількох особин потрібно вживати заходів по боротьбі з ними.

ВАРТІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ДЕРАТИЗАЦІЙНИХ РОБІТ

Обсяг робіт і, відповідно, вартість, визначається санітарно-технічним станом об'єкта, на якому проводиться обробка.

Слід виділити три основні способи боротьби з мишами і щурами:

1. Хімічний. Фахівці використовують отрути гострої дії, атікоагулянти I і II покоління, а також кошти на основі вітамінів D, К1 і К2. Отруєні речовини додають в харчові приманки. Це можуть бути брикети сиру, моркви або картоплі, зернові принади, начинені вівсяної, ячмінної або гречаною крупою, родентицидний порошки, харчові пасти, парафіновані блоки, концентровані гелі і так далі.

2. Механічний. Установка капканів, клейових пасток, жіволовок, а також поїлок-пасток забезпечує відчутний результат в закритих приміщеннях. Найчастіше боротьба з мишами і щурами із застосуванням механічних пристроїв використовується для підвищення результативності хімічних засобів.

3. Фізичний. Використовуються спеціальні генератори, випромінюючі ультразвукове коливання, яке відлякує гризунів. Такі пристрої часто використовуються на об'єктах громадського харчування. Варто відзначити, що ці генератори далеко не досконалі. Вони можуть проганяти гризунів тільки за певних умов. Наприклад, перепони з гіпсокартону повністю глушать високочастотну хвилю.

Беручи до уваги той факт, що єдиного ефективного методу знищення гризунів не існує, дератизація проводиться з використанням комплексу різних засобів.

 Для кожного конкретного випадку ми розробляємо комплекс заходів, що дозволяє швидко і ефективно усунути шкідників. Замовляючи наші послуги, ви отримуєте в допомогу команду висококваліфікованих фахівців, озброєних найкращими хімічними препаратами і сучасним обладнанням для знищення гризунів.

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО СВОЇМ КЛІЄНТАМ:

  • Проведення заходів з ліквідації вогнищ скупчення і розмноження щурів і мишей. Ми працюємо на дачах і в офісах, в будинках і котеджах, квартирах і виробничих приміщеннях. Наші фахівці гарантують вам якісне проведення дератизації з дотриманням всіх технічних і санітарних норм.
  • Профілактику появи гризунів. Бригада дезінфекторів компанії Ліквідатор визначить критичні точки на об'єкті і виконає ряд профілактичних заходів, які будуть відлякувати шкідників.

Крім того, у нас ви можете замовити поточну дезінфекцію - комплекс послуг по знищенню шкідливих організмів (мікробів, вірусів і бактерій), які переносяться гризунами та комахами. Зверніться за консультацією в нашу компанію вже сьогодні!


Дізнатись більше о пацюках

Замовити послугу

Запитання

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок