1 (1).png

Боротьба з комахами і гризунами

Працюємо в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та Полтаві


ПРОФЕСІЙНА БОРОТЬБА З ШКІДНИКАМИ, КОМАХАМИ І МІКРООРГАНІЗМАМИ

depositphotos_25739249_original.jpg

Іноді маленькі, і на перший погляд, нешкідливі істоти, здатні доставити нам серйозні клопоти, принести шкоду, і навіть - стати причиною хвороби або серйозних фінансових втрат.

Самостійна боротьба з надокучливими комахами, ненажерливими гризунами та всюдисущими мікроорганізмами здатна звести з розуму: результату, як правило, немає, або ж він нестабільний. У таких випадках головне не затягувати, а відразу ж звернутися до професіоналів, які не тільки здатні швидко вирішити проблему, але і гарантовано позбавити вас від повторних навал.

Компанія «Ліквідатор» надає послуги з відновлення нормального санітарно-гігієнічного стану приміщень, займаючись дезінфекцією, дезінсекції та дератизації. Ми позбавляємо житлові та нежитлові приміщення від «непрошених гостей» в найкоротші терміни і з гарантією результату!

ПОСЛУГИ ДЕЗІНСЕКЦІЇ, АБО ЯК ВИВЕСТИ КОМАХ

Ви вже просто втратили всі сили в нерівній сутичці з мурахами, а боротьба з блохами не увінчалася їх повним знищенням?

Наша служба по боротьбі з клопами, тарганами та іншими комахами допоможе вам впоратися з будь-якими відомими видами шкідників, серед яких:

 • прусаки і таргани;
 • комарі, мухи, оси, шершні;
 • мурахи;
 • мошки;
 • короїди, кліщі;
 • мокриця;
 • моль;
 • павуки, слимаки;
 • блохи, клопи та інші.

Контакти з такими «сусідами» можуть обернутися алергічними реакціями, інфекційним ураженням, а також руйнівними наслідками для вашого будинку або присадибного господарства. Не варто ризикувати, чекаючи, що через час комахи підуть добровільно: зазвичай їх кількість збільшується з кожним днем, і вже за пару тижнів популяція розростається до декількох десятків, а то й сотень тисяч особин.

Для ефективного знищення шкідників ми використовуємо дрібно дисперсне розпилення інсектицидів. Простіше кажучи, обробляємо область проживання комах спеціальним туманом, добираючись навіть у важкодоступні місця: вентиляційні отвори, щілини і тріщини.

Ви досі не знаєте, як вивести тарганів? Телефонуйте нам, не відкладаючи, і вже через кілька днів ви забудете про їх існування!

ПОСЛУГИ ДЕРАТИЗАЦІЇ: СТОП ГРИЗУНАМ!

Depositphotos_35686895_original.jpg

Часом позбутися щурів, мишей в будинку, кафе або на складі здається нездійсненним завданням: гризуни швидко плодяться, і при цьому володіють відмінним імунітетом! Ці дрібні тварини здатні переносити на своїх лапах серйозні інфекції, хвороботворні бактерії, а також - знищувати, пошкоджувати або заражати харчові запаси в коморах, льохах і продуктових комор.

Якщо ви відчуваєте характерний мускусний запах, чуєте шерех ночами в стінах і під дерев'яними підлогами, а також виявили погризені продукти - слід якомога швидше звернутися за спеціалізованою допомогою.

Компанія «Ліквідатор» проводить дератизацію - оперативне знищення мишей, щурів, полівок і кротів, використовуючи хімічні засоби і тактичні прийоми. Ми діємо комплексно, охоплюючи максимальну територію проживання гризунів. При цьому використовуються як пастки різних конфігурацій з привабливими приманками, так і метод хімічного бар'єру, який не дозволяє потрапляти на оброблену територію новим гризунам.

Якщо самостійні спроби не увінчалися успіхом - зателефонуйте нам, щоб вчасно врятувати решту продуктів від зубатих злодюжок!

ПОСЛУГИ ДЕЗІНФЕКЦІЇ, АБО ЯК ДОЛАТИ З ВИРУСАМИ І ЦВІЛІ

Чи знаєте ви, що кваліфікована дезінфекція приміщення здатна повністю знищити всі хвороботворні мікроорганізми (віруси, бактерії, спори), створюючи відчуття чистоти і безпеки?

избавиться от грибка

Використовуючи високотехнологічні методи і засоби, наша компанія проводить процедури санітарної обробки в приміщення будь-якого типу:

 • в квартирах, приватних будинках і гуртожитках;
 • на торгівельних об'єктах (магазини, ринки, торгові центри);
 • в закладах громадського харчування (їдальні, ресторани, бари, кафе);
 • в готелях і санаторіях;
 • в медустановах;
 • на об'єктах культури та освіти (навчальні та дошкільні установи, музеї, бібліотеки та інші);
 • на виробництві;
 • на складах;
 • в підвалах і прилеглої території.

Крім антибактеріальної санації «Ліквідатор» робить видалення грибка на стінах і стелях, проводячи спеціалізовану хімічну обробку заражених цвіллю поверхонь.

Вогнища ураження зазвичай виникають в місцях з підвищеною вологістю і недостатньою вентиляцією. Як правило, чорні розростаються плями з'являються на складах, в теплицях, погано опалювальних виробничих цехах. У будинках і квартирах часта процедура - це видалення цвілі на стіні ванної кімнати (з плиткових швів), а також в холодних кутах і на затопленому сусідами стелі.

Професійна дезінфекція допоможе вам оперативно ліквідувати неестетичну чорноту, зупинити процес поширення спор, а також відновити в приміщенні чистоту і здоровий мікроклімат!

ПОСЛУГИ ФУМІГАЦІЇ: «ЧАРІВНИЙ» ГАЗ

Коли мова йде про нашестя шкідників на великих об'єктах, таких як склади, промислові цехи, сховища - ми застосовуємо дієвий і високоефективний метод фумігації. При цьому пари або спеціальні газові суміші розподіляються по всій площі приміщення, надаючи отруйну дію на дрібних комах.

Наші фахівці проводять фумігацію:

 • великих партій експортної сировини;
 • будівельних об'єктів;
 • сільськогосподарських об'єктів і т. п.

Таким способом проводиться, наприклад, знищення клопів, кліщів в підвалах або на сезонних об'єктах, які використовуються тільки в літній період.

Особливим попитом користується фумігація зерна, яка абсолютно нешкідлива для людини, але при цьому дозволяє убезпечити сировину від комах і в подальшому отримати з нього якісну випічку.

САНАЦІЯ, ПЕСТ КОНТРОЛЬ, ВІДЛЯКУВАННЯ ПТАХІВ І БАГАТО ІНШОГО ...

Крім перерахованих вище методів по боротьбі з шкідниками, компанія «Ліквідатор» пропонує своїм клієнтам цілий спектр додаткових послуг:

 • санація озоном (обробка приміщень корисним озоном в якості профілактики і для видалення неприємних запахів);
 • дезодорація квартир, нежитлових приміщень, автомобілів і вентиляційних каналів;
 • відлякування птахів на фасадах і дахах будівель, в садах і на полях, на рекламних щитах;
 • пест-контроль на підприємствах.

Крім того, ми можемо провести акарицидну обробку від кліщів садів і парків, дачних кооперативів, кладовищ, а також санаторіїв, баз відпочинку та дитячих таборів.

НАШ ДОСВІД - ВАШ СПОКІЙ!

Яка б живність не відвідала ваш будинок, офіс або склад - не піддавайтеся паніці, а просто зателефонуйте нам!

depositphotos_9107838_original (1).jpg

Наша компанія по знищенню клопів та інших шкідників працює без перерв і вихідних по Харкову та області, а також у Дніпродзержинську, Дніпропетровську та прилеглих населених пунктах. Ми готові оперативно зробити санітарну обробку вашого приміщення в нічний час або у святкові дні, щоб не порушувати робочий ритм і не перешкоджати виробничому процесу.

У нас є все, щоб якісно і швидко вирішити вашу проблему:

 • штат фахівців високої кваліфікації;
 • великий досвід боротьби зі всілякими комахами, гризунами, мікроорганізмами і пліснявими грибками;
 • сучасне обладнання, передові технології і великий спектр ефективним і в той же час безпечних для здоров'я препаратів;
 • гарантія на всі види робіт;
 • демократичні і цілком обгрунтовані ціни для фізичних осіб і організацій.

Ви можете бути впевнені в безпеці всіх проведених нами заходів для людини і домашніх тварин. У роботі ми використовуємо тільки сертифіковані в Україні препарати, а також фізичні та хімічні методи, які при професійному компетентному підході не здатні завдати шкоди вам і вашим близьким. Виїжджає на об'єкт фахівець проінструктує вас про запобіжні заходи, техніці безпеки, необхідності провітрювання після обробки та інше. Він також (що важливо!) Дасть рекомендації щодо того, що необхідно робити, щоб не допустити повторного набігу гризунів або комах на вашу територію.

Пам'ятайте, що дотримання основних норм чистоти і гігієни - викид сміття, сухе і вологе прибирання, а також постійний контроль на наявність сторонніх мешканців - здатні попередити подальшу появу шкідників після дезінфекції, дезінсекції або дератизації.

Зателефонуйте нам вже сьогодні, щоб зберегти здоров'я своєї родини, відновити чистоту і свіжість в приміщенні, а також врятувати бізнес від збитків, що наносяться шкідниками!


низ новый.jpg

 

 

Работа с нами

Реалії переваг

Особливості нашої роботи на об'єктах

ЮРИДИЧНА ДОВІДКА

Побоювання клієнтів

На рекламних сайтах наших колег часто можна знайти стандартний перелік "переваг", якими вони, нібито єдині, відрізняються від усіх інших. Виглядає це частенько досить дивно.

У сучасному світі якість і чіткість, гарантії  та оперативність роботи - це звичайні принципи для компанії, що поважає себе, - норма стосунків, що склалися, з клієнтом.

Докладніше

Початок будь-якої підприємницької діяльності - реєстрація суб'єкта підприємницької діяльності та окремі види діяльності юридичні особи і приватні підприємці можуть здійснювати на підставі дозволу - ліцензії.

Докладніше

Купівля засобів в магазинах, на ринках, в супермаркетах та ін. або виготовлення саморобних приманок і пасток не призводить до повного знищення комах, а тільки викликає найбільш стійке звикання комах до препаратів - так звана резистентність. В цьому випадку може бути достатнє невелике зменшення популяції комах. Тільки дезінфектор-професіонал має спеціальні навички по володінню та експлуатації необхідного устаткування і препаратів (хімікатів) може дати 100 % гарантію і результат.

Докладніше

 • БОРОТЬБА З КЛОПАМИ
 • БОРОТЬБА З ПРУСАКАМИ
 • БОРОТЬБА З БЛОХАМИ
 • ЗНИЩЕННЯ ОС
 • ЗНИЩЕННЯ ШЕРШНІВ
 • БОРОТЬБА З МИШАМИ
 • БОРОТЬБА З КРИСАМИ
 • ЗНИЩЕННЯ ЗАПАХІВ
 • БОРОТЬБА З ВІРУСАМИ ТА МІКРОБАМИ

ПОСЛУГИ, ЩО НАДАЮТЬСЯ НАМИ

Компанія Ліквідатор надає послуги як для населення, так і в промислових, складських, офісних приміщень.

Наша служба проводить у Харкові та Харківській області наступні види робіт :

Дезінсекція - послуги зі знищення комах;

Дератизація— боротьба з щурами і мишами;

Дезінфекція—безповоротне знищення шкідливих вірусів, мікробів, грибка.

Дезодорація - боротьба із небажаними запахами.

Докладніше