1 (1).png

Боротьба з комахами і гризунами

Працюємо в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та Полтаві


Боротьба с блохами: на стежці війни.

Depositphotos_35078763_original.jpg

Домашні блохи - це неприємність, яка може відвідати кожен будинок. Вони не тільки доставляють дискомфорт у вигляді болючих укусів, але й здатні переносити різні захворювання, а також стати збудниками алергії. Активність цих комах не залежить від пори року і для того, щоб позбутися від них доведеться витратити чимало сил.

На стежці війни

Для того, щоб боротьба з блохами в домашніх умовах принесла бажаний результат, необхідно провести ряд заходів.

 1. Якщо у вас є домашні тварини, то неодмінно почніть обробку саме з них. Врахуйте, що ці комахи можуть оселитися не тільки в шерсті кішок або собак, але їх атаці схильні також кролики, хом'ячки і папуги. Придбайте в ветеринарній аптеці необхідний засіб, а також забезпечте вихованцеві постійну носку нашийника від бліх.
 2. Залатати всі щілини в будинку, щоб комахи більше не змогли забратися в будинок. Якщо ви живете в приватному секторі або на першому поверсі багатоповерхового будинку, то боротьба з блохами в підвалі - необхідний захід. Зверніть увагу, що за дезінсекцію в цьому приміщенні несе відповідальність ЖЕК. Ви можете сміливо звертатися до співробітників організації з вимогою вжити необхідних заходів.
 3. Обробіть приміщення за допомогою інсектицидів. Це можуть бути аерозолі, спеціальні розчини або порошкові засоби. Будьте гранично акуратні з використанням препаратів - при неправильному їх застосуванні можлива інтоксикація!
 4. Щоб боротьба з блохами в квартирі здобула довгоочікуваний ефект, після проведення дезінсекції зробіть вологе прибирання.
 5. Дотримуйтеся профілактичних заходів. Не допускайте в квартирі скупчення пилу та сміття. Обов'язково двічі на рік ретельно вичищати оббивку меблів, а також матраци, ковдри та подушки. Не допускайте появу бліх у домашніх вихованців.

Однак багато, застосувавши всі вищеперелічені заходи на практиці, так і не можуть позбутися армії комах. Це може бути обумовлено тим, що препарати, які доступні у вільному продажі мають не достатню концентрацію діючої речовини. В результаті чого гинуть тільки слабкі особини, а сильні набувають імунітету до препарату. Щоб боротьба з блохами в будинку не перетворилося на нескінченну низку невдач, зверніться за допомогою до фахівців.

Професіонали у дії

Компанії, що спеціалізуються на знищенні комах, мають все необхідне, щоб боротьба з блохами здобула ефект. Це і практичний досвід, і професійне обладнання, і дієві засоби. Препарати, що використовуються такими фірмами, нешкідливі для мешканців та їх вихованців, але при цьому вони мають достатню концентрацію хімікатів, щоб назавжди позбавити квартиру від бліх і їх личинок. Фахівцями застосовуються тільки сертифіковані і схвалені міністерством охорони здоров'я України засоби. Після використання препаратів даного класу, вам не доведеться турбуватися про здоров'я малюка, якщо він візьме іграшку з підлоги в рот. До того ж, запросивши команду фахівців, ви позбавите себе від ризику використання хімікатів самостійно.

Співробітники компанії, вже не раз стикаючись з подібною проблемою, точно знають де зазвичай ховаються комахи. Саме тому боротьба з блохами в приміщенні ведеться цілеспрямовано, а результат її гарантований. Фахівці проведуть дезінсекцію всіх, навіть важкодоступних, місць, а також, при необхідності, прилеглої території квартири або будинку. Грамотні консультанти детально розкажуть вам, як правильно підготувати квартиру перед дезінсекцією і які заходи необхідно вжити після неї, щоб не допустити повторного появи бліх.

Боротьба з домашніми блохами - це не тільки позбавлення від обридлих комах, а й турбота про здоров'я всієї родини.


низ новый.jpg

 

Работа с нами

Реалії переваг

Особливості нашої роботи на об'єктах

ЮРИДИЧНА ДОВІДКА

Побоювання клієнтів

На рекламних сайтах наших колег часто можна знайти стандартний перелік "переваг", якими вони, нібито єдині, відрізняються від усіх інших. Виглядає це частенько досить дивно.

У сучасному світі якість і чіткість, гарантії  та оперативність роботи - це звичайні принципи для компанії, що поважає себе, - норма стосунків, що склалися, з клієнтом.

Докладніше

Початок будь-якої підприємницької діяльності - реєстрація суб'єкта підприємницької діяльності та окремі види діяльності юридичні особи і приватні підприємці можуть здійснювати на підставі дозволу - ліцензії.

Докладніше

Купівля засобів в магазинах, на ринках, в супермаркетах та ін. або виготовлення саморобних приманок і пасток не призводить до повного знищення комах, а тільки викликає найбільш стійке звикання комах до препаратів - так звана резистентність. В цьому випадку може бути достатнє невелике зменшення популяції комах. Тільки дезінфектор-професіонал має спеціальні навички по володінню та експлуатації необхідного устаткування і препаратів (хімікатів) може дати 100 % гарантію і результат.

Докладніше

 • БОРОТЬБА З КЛОПАМИ
 • БОРОТЬБА З ПРУСАКАМИ
 • БОРОТЬБА З БЛОХАМИ
 • ЗНИЩЕННЯ ОС
 • ЗНИЩЕННЯ ШЕРШНІВ
 • БОРОТЬБА З МИШАМИ
 • БОРОТЬБА З КРИСАМИ
 • ЗНИЩЕННЯ ЗАПАХІВ
 • БОРОТЬБА З ВІРУСАМИ ТА МІКРОБАМИ

ПОСЛУГИ, ЩО НАДАЮТЬСЯ НАМИ

Компанія Ліквідатор надає послуги як для населення, так і в промислових, складських, офісних приміщень.

Наша служба проводить у Харкові та Харківській області наступні види робіт :

Дезінсекція - послуги зі знищення комах;

Дератизація— боротьба з щурами і мишами;

Дезінфекція—безповоротне знищення шкідливих вірусів, мікробів, грибка.

Дезодорація - боротьба із небажаними запахами.

Докладніше