1 (1).png

Боротьба з комахами і гризунами

Працюємо в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та Полтаві


Позбутися домашніх мишей

Depositphotos_35686895_original.jpg

Не можете спокійно проводити час вдома або на дачі? Вас хвилює один або навіть декілька з цих питань:

 • Як вивести мишей з квартири?
 • Як вивести мишей з приватного будинку?
 • Як вивести мишей з машини?
 • Як вивести мишей на дачі?
 • Як вивести мишей з льоху?
 • Як вивести мишей з городу?

Тоді негайно звіть професіоналів на допомогу. Адже впоратися самостійно буває не лише важко, але і небезпечно для здоров'я усіх мешканців квартири, а також ваших домашніх тварин.

Подзвоніть в Ліквідатор!

Верткі гризуни здатні пробратися у будинок, використовуючи навіть самі незначні щілини. Сусідство з мишами, а тим більше з щурами може привести до сумних наслідків. Гризунам подобається псувати одяг, меблі, шпалери і предмети інтер'єру. Бувають випадки, коли миші навіть стають причиною пожежі у будинку, тому як вони часто перегризають дроти, тим самим провокуючи замикання проводки.

Щоб зберегти квартиру від псування, необхідно провести повне знищення мишей. Для цього краще відразу ж скористатися послугами професіоналів, які надають комплексну допомогу.

Дезінфектори компанії Ліквідатор пройшли спеціальне навчання і мають допуск до проведення процедури. Крім того, наші фахівці постійно підвищують рівень кваліфікації. Знищення мишей в квартирі проходить згідно з усіма санітарними нормами і правилами, встановленими в Україні. Великий досвід роботи дозволяє профессионалам-дезінфекторам безпомилково визначати серйозність проблеми і підібрати найбільш дієвий спосіб ліквідації гризунів.

Негайно переходьте до рішучих дій

Компанія Ліквідатор вже довгий час робить послуги з боротьби з гризунами і має в запасі безліч ефективних методів, що вирішують проблему як вивести мишей. Знищення шкідників проходить як за допомогою механічних, так і за допомогою хімічних методів. Наші фахівці використовують якісні вітчизняні і зарубіжні засоби нового покоління. Ці препарати відрізняються швидкістю і тривалістю дії. До того ж вони схвалені Міністерством охорони здоров'я України.

Препарати для знищення гризунів можуть бути як рідкі, так і порошкоподібні, а також у вигляді галет, парафінових брикетах або суспензії. За принципом дії їх можна розділити на швидкодіючі і розраховані на тривалий вплив. Перша група отрути діє негайно. Вже за годину шкідники, що наїлися отрути, загинуть. Проте, незважаючи на швидкість дії, такі засоби виявляються менш ефективними. Адже смерть родичів може насторожити інших гризунів, і вони відмовляться їсти приманки. Отрута тривалої дії вплине на гризунів лише через п'ять годин після її вживання. За цей час більшість мишей встигнуть прийняти приманку, і лише через декілька годин препарат починає діяти.

Спеціалісти-дезінфектори часто використовують такі отрути як варфарин або нафриктиокарбамид. Речовини, які входять до їх складу, на тривалий час зберігають свої властивості.

Звертаючись до фахівців компанії " Ліквідатор", ви отримуєте не просто разову послугу, а цілий комплекс заходів по знешкодженню гризунів. Вартість професійних послуг ви можете подивитися на нашому сайті, проте, це лише приблизна сума. Остаточну цифру менеджер може назвати тільки після огляду приміщення. Залежно від складності проблеми і вибраної отрути для боротьби з нею, ціна може злегка варіюватися.

Позбавлення від гризунів в квартирі - це досить складний і трудомісткий процес. Доручить таку відповідальну справу професіоналам !


низ новый.jpg

Работа с нами

Реалії переваг

Особливості нашої роботи на об'єктах

ЮРИДИЧНА ДОВІДКА

Побоювання клієнтів

На рекламних сайтах наших колег часто можна знайти стандартний перелік "переваг", якими вони, нібито єдині, відрізняються від усіх інших. Виглядає це частенько досить дивно.

У сучасному світі якість і чіткість, гарантії  та оперативність роботи - це звичайні принципи для компанії, що поважає себе, - норма стосунків, що склалися, з клієнтом.

Докладніше

Початок будь-якої підприємницької діяльності - реєстрація суб'єкта підприємницької діяльності та окремі види діяльності юридичні особи і приватні підприємці можуть здійснювати на підставі дозволу - ліцензії.

Докладніше

Купівля засобів в магазинах, на ринках, в супермаркетах та ін. або виготовлення саморобних приманок і пасток не призводить до повного знищення комах, а тільки викликає найбільш стійке звикання комах до препаратів - так звана резистентність. В цьому випадку може бути достатнє невелике зменшення популяції комах. Тільки дезінфектор-професіонал має спеціальні навички по володінню та експлуатації необхідного устаткування і препаратів (хімікатів) може дати 100 % гарантію і результат.

Докладніше

 • БОРОТЬБА З КЛОПАМИ
 • БОРОТЬБА З ПРУСАКАМИ
 • БОРОТЬБА З БЛОХАМИ
 • ЗНИЩЕННЯ ОС
 • ЗНИЩЕННЯ ШЕРШНІВ
 • БОРОТЬБА З МИШАМИ
 • БОРОТЬБА З КРИСАМИ
 • ЗНИЩЕННЯ ЗАПАХІВ
 • БОРОТЬБА З ВІРУСАМИ ТА МІКРОБАМИ

ПОСЛУГИ, ЩО НАДАЮТЬСЯ НАМИ

Компанія Ліквідатор надає послуги як для населення, так і в промислових, складських, офісних приміщень.

Наша служба проводить у Харкові та Харківській області наступні види робіт :

Дезінсекція - послуги зі знищення комах;

Дератизація— боротьба з щурами і мишами;

Дезінфекція—безповоротне знищення шкідливих вірусів, мікробів, грибка.

Дезодорація - боротьба із небажаними запахами.

Докладніше