1 (1).png

Боротьба з комахами і гризунами

Працюємо в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та Полтаві


Позбавлення від цвілі і грибка

БОРОТЬБА З грибком

Старі будинки і неправильно заплановані новобудови, житлові приміщення і виробничі цехи, об'єкти для зберігання харчових продуктів, зерносховища, елеватори, теплиці - це потенційні місця проживання грибкових мікроорганізмів.

Без спеціальних знань знищити грибок важко, до того ж він становить велику загрозу для здоров'я людини.

ЩО ТАКЕ ГРИБОК, І ЧИМ ВІН НЕБЕЗПЕЧНИЙ?

depositphotos_80638480_original.jpg

Грибкових культур налічується величезна різноманітність, причому деякі виживають навіть в самих екстремальних умовах. Багатьом грибків абсолютно не потрібно світло, досить будь-якого «затишного» місця з підвищеним рівнем вологості.

Колонія мікроорганізмів в житло людини спочатку практично ніяк себе не проявляє. Непомітний наліт між кахляними плитками ванної кімнати з часом перетворюється в почорнілі шви внутрішнього облицювання. Вивести грибок дуже складно - розростаючись під наклеєними на стіну шпалерами, грибок поступово збільшує свій «ареал проживання». Чорні плями на шпалерах з'являються незабаром знову, навіть якщо переклеїти шпалери. Боротьба з грибком не принесе вагомих результатів, якщо не володіти спеціальними знаннями про види та умови проживання цих мікроорганізмів. На бетонних стінах чорні плями, а в самих запущених випадках - з білястим відтінком з'являються в приміщеннях з поганою вентиляцією.

Близьке сусідство з грибковими новоутвореннями на стінах і в затишних, важкодоступних місцях: під ванною, за кухонними шафами і під шпалерами для людини не принесе ніякої користі. Більш того, спочатку з'являються симптоми у вигляді кашлю, задишки, хронічного нежитю, загрожують більш серйозними захворюваннями:

 • Токсичні продукти життєдіяльності грибкових мікроорганізмів провокують ризик виникнення важких отруєнь. Накопичуючись в організмі, токсини запускають ланцюжок руйнівних реакцій, що призводять до порушень роботи серцево-судинної системи. Вживання в їжу продуктів, уражених спорами цвілі, може привести до цирозу печінки.
 • Алергічні реакції у вигляді ринітів, сінної лихоманки і навіть бронхіальної астми - результат життєдіяльності колонії мікроорганізмів, що мешкають з вами будинку.

Причини зараження грибком досить різноманітні: модна перепланування приміщень, зі зменшенням вентиляційних каналів. Економія на закладенні швів між елементами будівельних конструкцій. Неправильно укладена гідроізоляція, відсутність водостічної системи, через що стіни вбирають вологу під час дощу, поточна сантехніка і безліч інших причин.

В результаті - висока вологість, відсутність вентиляції і підвищена температура стають ідеальними умовами для появи грибка.

ЯК НАДІЙНО ЗНИЩИТИ ГРИБОК?

Перевірка і корекція роботи систем вентиляції, регулярне провітрювання приміщень і постійний контроль протікання в системах опалення та водопостачання різко знижують ймовірність виникнення вогнищ грибкових заражень.

избавиться от грибка

Якщо зараження відбулося компанія Ліквідатор допоможе впоратися з подібною проблемою. Успішна боротьба з грибком в Харкові, усунення грибкових заражень будь-якого типу швидко, безпечно і з гарантією - це принцип нашої роботи.

Досвідчені фахівці оснащені сучасним професійним обладнанням, що дозволяє точно визначити різновид грибка, і підібрати оптимальний варіант його ліквідації. Хімічні реактиви та компоненти, що застосовуються для знищення грибків, безпечні для людини. Крім того, ми готові надати всі необхідні сертифікати якості. Перед початком роботи наш фахівець ретельно обстежує приміщення, що дозволить виявити всі осередки зараження і провести обробку максимально ефективно. Компанія Ліквідатор надає і консультаційні послуги, а всі роботи по усуненню вогнищ грибкового зараження супроводжуються договором на виконання робіт.

Телефонуйте прямо зараз, не дайте шансу мікроорганізмам завдати вам шкоди - ми працюємо цілодобово!


низ новый.jpg

Работа с нами

Реалії переваг

Особливості нашої роботи на об'єктах

ЮРИДИЧНА ДОВІДКА

Побоювання клієнтів

На рекламних сайтах наших колег часто можна знайти стандартний перелік "переваг", якими вони, нібито єдині, відрізняються від усіх інших. Виглядає це частенько досить дивно.

У сучасному світі якість і чіткість, гарантії  та оперативність роботи - це звичайні принципи для компанії, що поважає себе, - норма стосунків, що склалися, з клієнтом.

Докладніше

Початок будь-якої підприємницької діяльності - реєстрація суб'єкта підприємницької діяльності та окремі види діяльності юридичні особи і приватні підприємці можуть здійснювати на підставі дозволу - ліцензії.

Докладніше

Купівля засобів в магазинах, на ринках, в супермаркетах та ін. або виготовлення саморобних приманок і пасток не призводить до повного знищення комах, а тільки викликає найбільш стійке звикання комах до препаратів - так звана резистентність. В цьому випадку може бути достатнє невелике зменшення популяції комах. Тільки дезінфектор-професіонал має спеціальні навички по володінню та експлуатації необхідного устаткування і препаратів (хімікатів) може дати 100 % гарантію і результат.

Докладніше

 • БОРОТЬБА З КЛОПАМИ
 • БОРОТЬБА З ПРУСАКАМИ
 • БОРОТЬБА З БЛОХАМИ
 • ЗНИЩЕННЯ ОС
 • ЗНИЩЕННЯ ШЕРШНІВ
 • БОРОТЬБА З МИШАМИ
 • БОРОТЬБА З КРИСАМИ
 • ЗНИЩЕННЯ ЗАПАХІВ
 • БОРОТЬБА З ВІРУСАМИ ТА МІКРОБАМИ

ПОСЛУГИ, ЩО НАДАЮТЬСЯ НАМИ

Компанія Ліквідатор надає послуги як для населення, так і в промислових, складських, офісних приміщень.

Наша служба проводить у Харкові та Харківській області наступні види робіт :

Дезінсекція - послуги зі знищення комах;

Дератизація— боротьба з щурами і мишами;

Дезінфекція—безповоротне знищення шкідливих вірусів, мікробів, грибка.

Дезодорація - боротьба із небажаними запахами.

Докладніше