1 (1).png

Боротьба з комахами і гризунами

Працюємо в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та Полтаві


БОРОТЬБА З мошкою

гарантована БОРОТЬБА З МОШКОЮ

борьба с мошкой

Рано чи пізно кожен стикається з проблемою появи мошок в будинку. Її не можна назвати дуже гострою, але, тим не менш, мошкара приносить масу незручностей, починаючи від їх постійного скупчення в місці перебування людей, закінчуючи неприємним роздратуванням від їх присутності. Небезпека полягає і в укусі мошки, який може виявитися не менш шкідливим, ніж укус комара або ж кліща.

Намагатися самостійно розібратися в видах мошок, які опинилися у вас на ділянці марно в будь-якому випадку, адже їх різновиди обчислюються тисячами. Тому довіртеся професіоналам, які швидко визначать вид і оброблять основні місця проживання мошок. Наші фахівці мають весь необхідний набір для проведення такої процедури, як дезінсекція.

Боротьба з мошками в основному визначається декількома етапами. В першу чергу, це підтримання чистоти в кухні. Це можна назвати скоріше запобіжним засобом. Адже простіше за все не допустити появи мошок в будинку взагалі. Головною причиною появи може стати неприбрана зі столу їжа в незакриійх посуді. Різні фрукти, а особливо, кавун, диня, яблуко, найчастіше стають місцем проживання мошок. Рекомендується прибирати їжу зі столу або ж накривати її, а також викидати сміття. Особливо дана рекомендація стосується літнього періоду, коли їжа псується дуже швидко, через що відразу ж стає бажаною метою для мошкари. Іншим місцем скупчення комах може стати відкрите відро зі сміттям. В такому випадку поява мошки неминуче, особливо, якщо сміття не виносити протягом декількох днів.

Як вивести мошок?

Якщо все ж ви допустили появу у вашій оселі мошки, то наступні рекомендації частково допоможуть позбутися від проблеми. Вчините так: в банку слід налити оцет, запах якого особливо привабливий для мошкари, зробіть в кришці отвір і залиште на підлозі. Коли вона наповниться мошками, слід, накривши пакетом, винести її і утилізувати. Можна скористатися і іншим методом. Просто вилийте невелику кількість соняшникової олії в раковину, що також відмінно спрацьовує як приманка для мошок. Опиняючись в маслі, вони не зможуть більше вибратися, і вам залишиться лише відкрити кран і змити масло миючим засобом.

Знищення мошок радикальним шляхом відбувається за допомогою спеціальних засобів для боротьби з комахами. Саме на цьому етапі ми можемо прийти вам на допомогу і взяти на себе турботу про надійне позбавлення від шкідників. Адже самостійно виводити мошок за допомогою хімічних засобів вкрай небезпечно, адже це може призвести до отруєння. Ми ж, володіючи повним набором якісних, сертифікованих засобів, допоможемо вам у боротьбі з мошкарою і, дотримуючись всіх норм безпеки, проведемо комплекс процедур, що сприяють повному винищенню комах у вашому домі.

Якщо ви хочете замовити таку послугу, як дезінсекція в Харкові, Дніпропетровську та Дніпродзержинську, зверніться до нас. Будьте впевнені в тому, що ваше здоров'я не буде піддано небезпеці, а мошкара надовго покине житло. Також радимо звернути увагу на те, що спектр нашої діяльності охоплює також і позбавлення від багатьох інших видів комах, що завдають шкоди.

Таким чином, якщо ви хочете надійно і надовго позбутися від такої неприємної проблеми, як мошки на вашій ділянці або в будинку, ми вам радимо не затягувати і передати рішення в руки професіоналів компанії Ліквідатор. Ми надамо вам всі необхідні послуги, детальні консультації, а також укладемо договір, що стане додатковою гарантією якості. Не зволікайте і замовляйте якісні послуги прямо у нас сайті!


низ новый.jpg

Работа с нами

Реалії переваг

Особливості нашої роботи на об'єктах

ЮРИДИЧНА ДОВІДКА

Побоювання клієнтів

На рекламних сайтах наших колег часто можна знайти стандартний перелік "переваг", якими вони, нібито єдині, відрізняються від усіх інших. Виглядає це частенько досить дивно.

У сучасному світі якість і чіткість, гарантії  та оперативність роботи - це звичайні принципи для компанії, що поважає себе, - норма стосунків, що склалися, з клієнтом.

Докладніше

Початок будь-якої підприємницької діяльності - реєстрація суб'єкта підприємницької діяльності та окремі види діяльності юридичні особи і приватні підприємці можуть здійснювати на підставі дозволу - ліцензії.

Докладніше

Купівля засобів в магазинах, на ринках, в супермаркетах та ін. або виготовлення саморобних приманок і пасток не призводить до повного знищення комах, а тільки викликає найбільш стійке звикання комах до препаратів - так звана резистентність. В цьому випадку може бути достатнє невелике зменшення популяції комах. Тільки дезінфектор-професіонал має спеціальні навички по володінню та експлуатації необхідного устаткування і препаратів (хімікатів) може дати 100 % гарантію і результат.

Докладніше

  • БОРОТЬБА З КЛОПАМИ
  • БОРОТЬБА З ПРУСАКАМИ
  • БОРОТЬБА З БЛОХАМИ
  • ЗНИЩЕННЯ ОС
  • ЗНИЩЕННЯ ШЕРШНІВ
  • БОРОТЬБА З МИШАМИ
  • БОРОТЬБА З КРИСАМИ
  • ЗНИЩЕННЯ ЗАПАХІВ
  • БОРОТЬБА З ВІРУСАМИ ТА МІКРОБАМИ

ПОСЛУГИ, ЩО НАДАЮТЬСЯ НАМИ

Компанія Ліквідатор надає послуги як для населення, так і в промислових, складських, офісних приміщень.

Наша служба проводить у Харкові та Харківській області наступні види робіт :

Дезінсекція - послуги зі знищення комах;

Дератизація— боротьба з щурами і мишами;

Дезінфекція—безповоротне знищення шкідливих вірусів, мікробів, грибка.

Дезодорація - боротьба із небажаними запахами.

Докладніше