1 (1).png

Боротьба з комахами і гризунами

Працюємо в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та Полтаві


Знищити тарганів

Ви втомилися терпіти рудих "сусідів" у своєму домі і плануєте знищення тарганів, з гарантією і назавжди?

САМОСТІЙНЕ ЗНИЩЕННЯ ТАРГАНІВ /уничтожить тараканов самостоятельно/

вывести тараканов с гарантией

Таргани - це не просто комахи, що мешкають у безпосередній близькості до людини, але і справжні шкідники. Їх життєдіяльність активізується вночі: вони виповзають з укриття у пошуках їжі і води, відкладають яйця і можуть переносити на своїх лапках небезпечні інфекції.

Знищення тарганів в квартирі вимагає чималих сил, а сам процес може розтягнутися на тривалий час, не приносячи належного ефекту. В першу чергу, хазяїну спадають на думку загальнодоступні засоби, що продаються на ринках і в магазинах: крейда, гелі, що пишуть по стінах і підлозі олівці і інші. Деякі намагаються винищити комах борною кислотою або нашатирем, а також модними, але малоефективними пастками. Кількість живності, безумовно, зменшиться, але таргани можуть повернутися або вилупитися з яєць вже незабаром.Головні причини невдалого виведення тарганів своїми силами:

 • слабкі препарати;
 • неможливість обробки важкодоступних місць (вентиляційні грати, щілини, плінтуси);
 • ризик отруїти домашніх тварин і т. д.

ДЕЗИНСЕКЦІЯ ВІД ТАРГАНІВ ЗА ДОПОМОГОЮ ФАХІВЦІВ /дезинсекция от тараканов с помощью специалистов/

Професійна санітарна служба проводить знищення клопів, тарганів і інших комах за допомогою дуже ефективних інсектицидів, абсолютно нешкідливих для людини. Ви можете не переживати за стан дітей і домашніх улюбленців - їх здоров'ю нічого не погрожує, адже якісні препарати розраховані безпосередньо на знищення комах і повністю сертифіковані в Україні.

Компанія Ліквідатор має в розпорядженні великий арсенал засобів і устаткування, що забезпечують швидке і ефективне знищення тарганів туманом і іншими складами.

Особливості дезинсекції тарганів /особенности уничтожения тараканов/

Наша компанія здійснює обробку приміщень, вказаних в заявці клієнтом, приділяючи особливу увагу місцям найбільшої концентрації комах. Передусім, це - кухня і столова зона, де зосереджена основна кількість їжі і води. Крихти на столі, залишки їжі на кухонних поверхнях, відра для сміття з очищеннями - усе це улюблені місця для тарганів.
Служба по знищенню таракановобязательно обробляє раковини, сливи і місця, близькі до водопроводу. Таргани, що отримали дозу отрути, прагнуть якнайскоріше знайти воду, щоб попити, а це може понизити ефективність інсектициду, що проковтнув ними, і призупинити процес знищення.
Для того, щоб професійне знищення тарганів (відгуки про яке ви можете прочитати по посиланню) пройшло швидко і результативно, компанія Ліквідатор рекомендує своїм клієнтам провести низку підготовчих заходів, а саме:

 • приберіть з підлоги і поверхонь абсолютно усі непотрібні речі "засміченість" простору знижує ефективність процедури;
 • проведіть вологе прибирання усіх приміщень безпосередньо перед обробкою;
 • ліквідовуйте усі джерела води, включаючи пляшки, кулеры і миски для тварин.

Санітарна дезинсекція не вимагає додаткових заходів після свого закінчення; від хазяїна квартири потрібно буде лише провітрити приміщення впродовж 1 години.

Переваги звертання до санітарної служби Ліквідатор:

 • наша компанія працює і виконує замовлення цілодобово, за домовленістю, у будь-який слушний для клієнта час;
 • ми готові виконати знищення тарганів (ціна обмовляється додатково) навіть у вихідні або святкові дні;
 • співробітники служби виїжджають на об'єкти по усьому Харкову і Харківській області; додаткові підрозділи - в Дніпродзержинську і Дніпропетровську;
 • єдиний контакт-центр з радістю прийме заявки, а також відповість на будь-які питання, що цікавлять вас, відносно дезинсекції, дезинфекції і дератизації житлових і нежитлових приміщень.

Отримати консультацію і залишити заявку на надання послуг з дезинфекції, дезинсекції і дератизації ви можете подзвонивши нам. Ми працюємо як в Харкові і Харківській області, так і у філіях в Дніпропетровську і Дніпродзержинську з єдиним контакт-центром.


низ новый.jpg

Работа с нами

Реалії переваг

Особливості нашої роботи на об'єктах

ЮРИДИЧНА ДОВІДКА

Побоювання клієнтів

На рекламних сайтах наших колег часто можна знайти стандартний перелік "переваг", якими вони, нібито єдині, відрізняються від усіх інших. Виглядає це частенько досить дивно.

У сучасному світі якість і чіткість, гарантії  та оперативність роботи - це звичайні принципи для компанії, що поважає себе, - норма стосунків, що склалися, з клієнтом.

Докладніше

Початок будь-якої підприємницької діяльності - реєстрація суб'єкта підприємницької діяльності та окремі види діяльності юридичні особи і приватні підприємці можуть здійснювати на підставі дозволу - ліцензії.

Докладніше

Купівля засобів в магазинах, на ринках, в супермаркетах та ін. або виготовлення саморобних приманок і пасток не призводить до повного знищення комах, а тільки викликає найбільш стійке звикання комах до препаратів - так звана резистентність. В цьому випадку може бути достатнє невелике зменшення популяції комах. Тільки дезінфектор-професіонал має спеціальні навички по володінню та експлуатації необхідного устаткування і препаратів (хімікатів) може дати 100 % гарантію і результат.

Докладніше

 • БОРОТЬБА З КЛОПАМИ
 • БОРОТЬБА З ПРУСАКАМИ
 • БОРОТЬБА З БЛОХАМИ
 • ЗНИЩЕННЯ ОС
 • ЗНИЩЕННЯ ШЕРШНІВ
 • БОРОТЬБА З МИШАМИ
 • БОРОТЬБА З КРИСАМИ
 • ЗНИЩЕННЯ ЗАПАХІВ
 • БОРОТЬБА З ВІРУСАМИ ТА МІКРОБАМИ

ПОСЛУГИ, ЩО НАДАЮТЬСЯ НАМИ

Компанія Ліквідатор надає послуги як для населення, так і в промислових, складських, офісних приміщень.

Наша служба проводить у Харкові та Харківській області наступні види робіт :

Дезінсекція - послуги зі знищення комах;

Дератизація— боротьба з щурами і мишами;

Дезінфекція—безповоротне знищення шкідливих вірусів, мікробів, грибка.

Дезодорація - боротьба із небажаними запахами.

Докладніше