1 (1).png

Боротьба з комахами і гризунами

Працюємо в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та Полтаві


ЗНИЩЕННЯ КОМАРіВ

Набридло дзижчання комарів?

Втомилися свербіти після відпочинку?

Хочете позбутися від комарів на весь сезон?

Наша компанія надає послугу по боротьбі з комарами з гарантією!

depositphotos_9107838_original (1).jpg

Проблема комарів актуальна завжди. Особливо в літню пору року поблизу великих водойм. Про цих комах людина за зиму, як правило, забуває, тому їх писк влітку стає особливо неприємним. Найприкріше, що можна всю ніч провести зі згорнутим папером в руках, намагаючись перебити всіх комарів, проте через декілька днів вони якимось чином знову з'являються.

Якщо вам знайома така проблема, то врахуйте, що простими способами комарів не побороти. Тут дійсно потрібен професійний підхід, після якого ваш сон стане спокійним як ніколи.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ДЕЗІНСЕКЦІЯ КОМАРОВ?

Справжні професіонали усувають комарів не на день-два і навіть не на місяць. Дезінсектор компанії Ліквідатор усувають комах на кілька років, десятиліть, а часто навіть назавжди.

Боротьба з комахами в Харкові, Дніпропетровську та областях відбувається за наступним алгоритмом:

 • спочатку професійні співробітники нашої компанії знаходять місце розмноження комарів;
 • так як найчастіше розглядаються комахи відкладають личинки на горищах і в затоплених підвалах, територія починає оброблятися саме з цих приміщень;
 • потім спеціальний засіб наноситься на місця посадки комах (стіни, стелі та інші схожі поверхні);
 • завершується все, як правило, установкою причини появи комарів, адже служить їх розмноженню найчастіше підвищена вологість (наприклад, витік опалювальної або водопровідної системи, засмічення каналізації, підтоплення ґрунтовими водами підвалу і інше).

МЕТОДИКИ ЗНИЩЕННЯ КОМАХ

Домогтися повного і безповоротного усунення комарів можна тільки за допомогою професійних методів обробки. Наприклад, фумігації. Фахівці нашої компанії використовують в якості боротьби з комахами виключно цей спосіб. Полягає він в розпиленні спеціальної хмари з інсектицидами, що володіє усепроникаючою властивістю. Подібна хмара дозволяє провести дезінсекцію навіть у важкодоступних місцях, куди без заподіяння шкоди квартирі неможливо дістатися іншими способами.

depositphotos_27000181_l_2015.jpg

Варто відзначити, що методика фумігації для усунення комах є на сьогоднішній день найбезпечнішою і сучасної. Боротьба з комарами в Харкові і області дуже рідко проводиться якимись іншими способами, що не включають до фумігації, що тільки доводить її ефективність.

Слід пам'ятати, що вчасно проведена операція з усунення комарів допомагає досягти набагато більш комфортного проживання в будинку, тоді як ігнорування комах лише посилить проблему. Якщо не ліквідувати осередки розмноження комарів, то ніякі електрофумігатори і безсонні ночі боротьби ніколи не допоможуть до кінця перемогти цих набридливих комах.

ПІДГОТОВКА КВАРТИРИ До дезінСекції

Процес дезінсекції, як і інші схожі роботи, завжди вимагає попередньої підготовки приміщення. Наприклад, перед усуненням комарів обов'язково потрібно протерти все пилові місця в кімнатах. Адже інсектицидні речовини, як правило, наносяться тільки на чисту поверхню. Також варто попередньо вимити підлогу, оскільки їх після обробки не рекомендується протирати протягом двох діб.

Перед дезінсекцією краще прибрати і невеликі предмети з приміщень, оскільки на них не повинно залишитися інсектицидних засобів. Посуд, хліб та інші продукти на час обробки варто заховати в поліетиленові пакети, а постільну білизну випрати при найвищій температурі. Акваріум на час дезінсекції закривається, повітрозабірник відключається, птахи, черепахи і земноводні з кімнат попередньо виносяться. Що ж стосується тварин і людей, то їм процес дезінсекції абсолютно нічим не загрожує.

ЗНИЩЕННЯ КОМАРОВ НА ДІЛЯНЦІ

Дезінсекція комах на відкритих ділянках набагато складніше, ніж в закритих приміщеннях. Комари, як відомо, в пошуках об'єктів для харчування здатні долати великі відстані: до 5 кілометрів включно. Тому для максимально ефективного знищення комах на якійсь окремій території варто додатково обробити також прибережні зони в радіусі 3-5 кілометрів навколо ділянки, що захищається. Ми готові це зробити. Наша компанія з метою якісної дезінсекції проводить комплекс робіт, спрямованих на знищення комарів, обробляючи, в тому числі, високу мокру траву і прибережні зони водойм. Причому займаємося ми будь-якими ділянками - незалежно від їх виду і площі.

Не секрет, що найбільше від комарів страждають жителі невеликих літніх дачних будиночків, що знаходяться неподалік від озера або річки. Ці комахи невпинно дошкуляють добропорядних громадян, не даючи їм із задоволенням проводити час на свіжому повітрі ввечері, а також нормально спати вночі. При цьому мало хто наважується звернутися за допомогою до фахівців, а даремно. Адже саме професіонали здатні позбавити вас від постійного роздратування від писку комах і почісування укушених місць. Співробітники Ліквідатора прекрасно знають, що роблять, завдяки чому комарі перестають дошкуляти жителям обробленої ділянки.

Знищення будь-яких комах включає в себе і усунення личинок. Якраз через це самостійна дезінсекція рідко призводить до результату. Щоб дійсно усунути комарів на довгий час краще замовити послуги з дезінсекції в Харкові і інших містах, викликавши справжніх фахівців. Працівники Ліквідатора готові допомогти вам у вирішенні цієї проблеми в максимально стислі терміни і в будь-який зручний для вас час.

Для усунення докучливих комах фахівці нашої компанії використовують тільки найсучасніші і сертифіковані хімічні речовини. Вони допомагають знищити комарів швидко і без шкоди для людей і тварин. Ми працюємо як в Харкові і області, так і у філіях в Дніпропетровську та Дніпродзержинську з єдиним контакт-центром:

Зателефонуйте нам, замовте дезінсекцію комарів у фахівців компанії Ліквідатор і спокійно спить з відкритим вікном навіть в теплі літні ночі!


низ новый.jpg

Работа с нами

Реалії переваг

Особливості нашої роботи на об'єктах

ЮРИДИЧНА ДОВІДКА

Побоювання клієнтів

На рекламних сайтах наших колег часто можна знайти стандартний перелік "переваг", якими вони, нібито єдині, відрізняються від усіх інших. Виглядає це частенько досить дивно.

У сучасному світі якість і чіткість, гарантії  та оперативність роботи - це звичайні принципи для компанії, що поважає себе, - норма стосунків, що склалися, з клієнтом.

Докладніше

Початок будь-якої підприємницької діяльності - реєстрація суб'єкта підприємницької діяльності та окремі види діяльності юридичні особи і приватні підприємці можуть здійснювати на підставі дозволу - ліцензії.

Докладніше

Купівля засобів в магазинах, на ринках, в супермаркетах та ін. або виготовлення саморобних приманок і пасток не призводить до повного знищення комах, а тільки викликає найбільш стійке звикання комах до препаратів - так звана резистентність. В цьому випадку може бути достатнє невелике зменшення популяції комах. Тільки дезінфектор-професіонал має спеціальні навички по володінню та експлуатації необхідного устаткування і препаратів (хімікатів) може дати 100 % гарантію і результат.

Докладніше

 • БОРОТЬБА З КЛОПАМИ
 • БОРОТЬБА З ПРУСАКАМИ
 • БОРОТЬБА З БЛОХАМИ
 • ЗНИЩЕННЯ ОС
 • ЗНИЩЕННЯ ШЕРШНІВ
 • БОРОТЬБА З МИШАМИ
 • БОРОТЬБА З КРИСАМИ
 • ЗНИЩЕННЯ ЗАПАХІВ
 • БОРОТЬБА З ВІРУСАМИ ТА МІКРОБАМИ

ПОСЛУГИ, ЩО НАДАЮТЬСЯ НАМИ

Компанія Ліквідатор надає послуги як для населення, так і в промислових, складських, офісних приміщень.

Наша служба проводить у Харкові та Харківській області наступні види робіт :

Дезінсекція - послуги зі знищення комах;

Дератизація— боротьба з щурами і мишами;

Дезінфекція—безповоротне знищення шкідливих вірусів, мікробів, грибка.

Дезодорація - боротьба із небажаними запахами.

Докладніше