1 (1).png

Боротьба з комахами і гризунами

Працюємо в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та Полтаві


ЗНИЩЕННЯ Короїд

БОРОТЬБА З КОРОЇДОМ

борьба с короедом, уничтожение короеда

Житло людини - це не лише місце, де комфортно, затишно і спокійно. Будинок повинен успішно протистояти різноманітним шкідникам. Комахи і гризуни здатні принести немало клопоту власникам приватних будинків і міських квартир.

Навіть сучасне житло, поліпшеного планування, де застосовуються самі новітні обробні матеріали, схильно до зараження короїдом. Для приміського житла така проблема особливо актуальна - якщо личинки короїда живуть у будинку упродовж декількох років, то будьте впевнені: трухлявим виявиться усе доступне їм дерево. Боротьба з короїдом повинна проводитися своєчасно, і чим раніше почнеться дезинсекція, тим ефективнішою вона виявиться.

Найчастіше саме личинки деревних черв'яків і інших комах, що живляться деревом, стають причиною їх загибелі. Дерев'яні деталі інтер'єру і меблі втрачають свою міцність. Безперервна метушня під корою дерев або неголосне шелестіння прямо говорять про те, що необхідно якнайскоріше вивести короїда і інших комах-шкідників.

Чому складно вивести короїда?

Природне місце існування для жуків-короїдів - деревина, уражена грибком, а наявність надмірної вологи тільки стимулює розвиток личинок, які самиця відкладе в тріщинах кори, у будь-яких відповідних отворах в товщі деревини і в природних тріщинах ствола і гілок дерев. Через короткий час, приблизно від 2 до 3-х тижнів, залежно від виду жуків, личинки починають активно поглинати деревні волокна. Через декілька років відбувається цикл формування жуків з личинок, і природне збільшення популяції шкідників. Одна личинка за рік здатна зіпсувати до півметра деревини. Деякі, особливо ненажерливі види комах, за той же інтервал часу завдають набагато більшого збитку.

Визначити зараження дерева нескладно за непрямими ознаками: з'являються дрібні дірочки в корі дерева, щедро присипані деревним пилом. Буває так, що врятувати дерево або локальну ділянку деревини вже неможливо, тоді єдино вірний варіант це спалювання пошкодженої частини, заздалегідь вирізаної із здорового дерева. Тільки так можна запобігти подальшому зараженню. Знищити короїда на початковій стадії - це первинне завдання.

ДЕЗИНСЕКЦІЯ В ХАРКОВІ /услуги дезинсекции в Харькове/

Скористайтеся послугами професіоналів! У компанії Ліквідатор використовуються сучасні методики, що дозволяють точно оцінити міру ушкодження дерева. Найпростіший спосіб - спробувати протикнути дерево як можна глибше металевим щупом або викруткою. Якщо спроба вдалася, таке дерево підлягає знищенню - його спалюють.

Хімічні реактиви і спеціальні суміші акуратно і точно наносяться на поверхню, заражену шкідниками. З собою ретельністю обробляються щілини і дрібні отвори - це місця вірогідного мешкання жуків і личинок.

Компанія Ліквідатор успішно бореться з будь-якими видами шкідників. Якщо потрібна дезинсекція в Харкові, ми точно встановимо тип шкідника, обробимо приміщення і надамо гарантію. З професіоналами компанії Ліквідатор - співпрацювати вигідно!


низ новый.jpg

Работа с нами

Реалії переваг

Особливості нашої роботи на об'єктах

ЮРИДИЧНА ДОВІДКА

Побоювання клієнтів

На рекламних сайтах наших колег часто можна знайти стандартний перелік "переваг", якими вони, нібито єдині, відрізняються від усіх інших. Виглядає це частенько досить дивно.

У сучасному світі якість і чіткість, гарантії  та оперативність роботи - це звичайні принципи для компанії, що поважає себе, - норма стосунків, що склалися, з клієнтом.

Докладніше

Початок будь-якої підприємницької діяльності - реєстрація суб'єкта підприємницької діяльності та окремі види діяльності юридичні особи і приватні підприємці можуть здійснювати на підставі дозволу - ліцензії.

Докладніше

Купівля засобів в магазинах, на ринках, в супермаркетах та ін. або виготовлення саморобних приманок і пасток не призводить до повного знищення комах, а тільки викликає найбільш стійке звикання комах до препаратів - так звана резистентність. В цьому випадку може бути достатнє невелике зменшення популяції комах. Тільки дезінфектор-професіонал має спеціальні навички по володінню та експлуатації необхідного устаткування і препаратів (хімікатів) може дати 100 % гарантію і результат.

Докладніше

  • БОРОТЬБА З КЛОПАМИ
  • БОРОТЬБА З ПРУСАКАМИ
  • БОРОТЬБА З БЛОХАМИ
  • ЗНИЩЕННЯ ОС
  • ЗНИЩЕННЯ ШЕРШНІВ
  • БОРОТЬБА З МИШАМИ
  • БОРОТЬБА З КРИСАМИ
  • ЗНИЩЕННЯ ЗАПАХІВ
  • БОРОТЬБА З ВІРУСАМИ ТА МІКРОБАМИ

ПОСЛУГИ, ЩО НАДАЮТЬСЯ НАМИ

Компанія Ліквідатор надає послуги як для населення, так і в промислових, складських, офісних приміщень.

Наша служба проводить у Харкові та Харківській області наступні види робіт :

Дезінсекція - послуги зі знищення комах;

Дератизація— боротьба з щурами і мишами;

Дезінфекція—безповоротне знищення шкідливих вірусів, мікробів, грибка.

Дезодорація - боротьба із небажаними запахами.

Докладніше