1 (1).png

Боротьба з комахами і гризунами

Працюємо в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та Полтаві


Послуги з фумігації

ФУМІГАЦІЯ - НАДІЙНО, ШВИДКО, НЕДОРОГО

Принцип використання спеціальних газових сумішей або пари речовин, дія яких згубна для мікроорганізмів і різних шкідників добре зарекомендував себе як універсальний і надійний спосіб знезараження. Складно знайти таку сферу діяльності людини, де не застосовується фумігація /услуги фумигации/.

фумигация.jpg

ВАРІАНТИ ЗАСТОСУВАННЯ ДЕЗИНСЕКЦІЇ ГАЗОМ:

 • В побуті, для знищення клопів і інших комах. Найчастіше використовуються балончики із спеціальними речовинами, але такий метод не дає гарантії 100%% результату.
 • В промислових масштабах фумігація використовується для обробки величезних партій експортної сировини і товарів.
 • У будівельній галузі фумігації піддаються усі об'єкти, як в плановому порядку, так і у разі потреби.
 • В сільському господарстві широко використовується спосіб обкурювання дерев і рослин, для того, щоб мінімізувати розмноження шкідників. Зібраний урожай також піддають обробці, використовуючи безпечні для людини компоненти, производитсяпротравка насіння.
 • Приміщення обробляються в порядку комплексної дії. За допомогою фумігантів здійснюється дезинсекція усіх поверхонь і речей, продуктових запасів і сировинної бази.

Раціонально використати метод газової дезинсекції для складів, великих за об'ємом приміщень промислового призначення. У такий спосіб можна позбавитися від шкідників у бібліотеках, музейних сховищах, бункерах для зберігання зернових культур. Обробляють отруйними для комах парами салони і кузови автомобілів, системи транспортувань, що рухаються, в хлібопекарнях і елеваторах. Варто врахувати, що препарати для фумігації зерна, наприклад, нешкідливі для людини при дотриманні правил їх використання.

ОБРОБКА ЗЕРНОВИХ І ТАРЫ ДЛЯ ЗБЕРІГАННЯ

Постійний приплив зерна в центри обробки і розподілу змусив серйозно замислитися про безпеку: заражене паразитами зерно цілком може зіпсувати увесь його запас. Простий і надійний метод обробки зернових - "газація зерна" гарантує доставку споживачеві зерна в первозданному виді. Тара для транспортування також обробляється методом газації. Відбувається не лише знищення комах в насінні, але і ліквідація супутніх хвороботворних мікроорганізмів. Хочете отримати детальну консультацію про обробку зернових культур? Зверніться до нашого менеджера, ми проводимо обробку цілодобово.

СПОСОБИ ФУМІГАЦІЇ ПРИМІЩЕНЬ, ЇХ ПЕРЕВАГИ І ОСОБЛИВОСТІ :

 • Для проникнення фуміганту в глибокі шари маси зернових культур або іншої продукції харчової галузі, що злежалася, використовується спосіб знезараження низхідним потоком. Попри те, що потрібне застосування спеціальної техніки (компресорно-вентиляційна установка), цей метод ефективний і особливо дієвий, коли температура не перевищує відмітки в +5 градусів.
 • Використання спеціального зонду-укладальника, що здійснює рівномірне наповнення зернової маси спеціальними препаратами доцільно для надійного знезараження будь-яких кількостей зерна, за умови доступу в глибинні шари накопичень. Метод відрізняється економічністю, оскільки інсектициди знаходяться усередині спеціального контейнера, після завершення процедури витягаються і далі використовуються повторно.

Найбільший ефект усі процедури по позбавленню від комах матимуть тільки в одному випадку - після визначення міри зараженості об'єкту, і концентрації використовуваних отруйних для комах речовин. Тому перед початком роботи фахівці " Ліквідатор" ретельно обстежують приміщення, що дозволить нам максимально ефективно провести обробку.

Наступний етап - це ретельна підготовка об'єкту до процесу газації. Потрібне припинення роботи вентиляційної системи, до повної, герметизація усього приміщення. Обов'язковий завершальний етап - ретельне провітрювання.

Варто відмітити, що самостійні спроби обробки приміщення не принесуть бажаного результату, а у більшості випадків лише погіршать ситуацію. Не втрачайте часу, замовте обробку приміщення в нашій компанії.

ПЕРЕВАГИ РОБОТИ З КОМПАНІЄЮ " ЛІКВІДАТОР" :

 • Детальна консультація і ретельний аналіз приміщення фахівцем, що дозволить виявити усі осередки зараження.
 • Документальне підтвердження усіх дій, укладення договору, підтвердження якості використовуваних хімікатів сертифікатами.
 • Якісні, ефективні, професійні препарати і устаткування дають можливість надійно знищувати комах на будь-якій стадії розвитку, ми надаємо довгострокову гарантію на виконані роботи.
 • Хімічні препарати нешкідливі для людини, висока кваліфікація наших фахівців мінімізує ризик негативної дії на довкілля.
 • Послуги фумігації можуть бути сплачені будь-яким зручним для замовника способом.
 • Ми обробляємо приміщення цілодобово, тому ви завжди зможете замовити обробку в слушний час.
 • Наші офіси розташовані в Харкові, Дніпропетровську і Дніпродзержинську.

Використовувані компанією Ліквідатор препарати пройшли обов'язковий етап санітарно-епідеміологічного контролю, пріоритетний метод їх застосування: аерозольно-газове впровадження. Замовити фумігацію абсолютно нескладно, і зовсім недорого. Компанія Ліквідатор працює в Харківській і Дніпропетровській області. Отримайте консультацію, вже сьогодні звернувшись в наш єдиний контакт-центр:

‎‎+38 (095) 514-12-12

‎‎+38 (097) 514-12-12

‎‎+38 (093) 514-12-12

Ми дамо відповідь на усі питання, що цікавлять Вас!


низ новый.jpg

Работа с нами

Реалії переваг

Особливості нашої роботи на об'єктах

ЮРИДИЧНА ДОВІДКА

Побоювання клієнтів

На рекламних сайтах наших колег часто можна знайти стандартний перелік "переваг", якими вони, нібито єдині, відрізняються від усіх інших. Виглядає це частенько досить дивно.

У сучасному світі якість і чіткість, гарантії  та оперативність роботи - це звичайні принципи для компанії, що поважає себе, - норма стосунків, що склалися, з клієнтом.

Докладніше

Початок будь-якої підприємницької діяльності - реєстрація суб'єкта підприємницької діяльності та окремі види діяльності юридичні особи і приватні підприємці можуть здійснювати на підставі дозволу - ліцензії.

Докладніше

Купівля засобів в магазинах, на ринках, в супермаркетах та ін. або виготовлення саморобних приманок і пасток не призводить до повного знищення комах, а тільки викликає найбільш стійке звикання комах до препаратів - так звана резистентність. В цьому випадку може бути достатнє невелике зменшення популяції комах. Тільки дезінфектор-професіонал має спеціальні навички по володінню та експлуатації необхідного устаткування і препаратів (хімікатів) може дати 100 % гарантію і результат.

Докладніше

 • БОРОТЬБА З КЛОПАМИ
 • БОРОТЬБА З ПРУСАКАМИ
 • БОРОТЬБА З БЛОХАМИ
 • ЗНИЩЕННЯ ОС
 • ЗНИЩЕННЯ ШЕРШНІВ
 • БОРОТЬБА З МИШАМИ
 • БОРОТЬБА З КРИСАМИ
 • ЗНИЩЕННЯ ЗАПАХІВ
 • БОРОТЬБА З ВІРУСАМИ ТА МІКРОБАМИ

ПОСЛУГИ, ЩО НАДАЮТЬСЯ НАМИ

Компанія Ліквідатор надає послуги як для населення, так і в промислових, складських, офісних приміщень.

Наша служба проводить у Харкові та Харківській області наступні види робіт :

Дезінсекція - послуги зі знищення комах;

Дератизація— боротьба з щурами і мишами;

Дезінфекція—безповоротне знищення шкідливих вірусів, мікробів, грибка.

Дезодорація - боротьба із небажаними запахами.

Докладніше