1 (1).png

Боротьба з комахами і гризунами

Працюємо в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та Полтаві


КОМПЛЕКСНА ДЕЗИНФЕКЦІЯ: ПОСЛУГИ Із ЗАХИСТУ ДЕРЕВ І РОСЛИН

tree.jpg

Дерева, кущі і рослини надзвичайно схильні до негативної дії різних хвороб, комах і шкідників. Команда дезинфекторів компанії " Ліквідатор" допоможе вам захистити свій сад, город або ліс від будь-якої з цих проблем.

Професійні послуги із захисту дерев від комах і хвороб широко затребувані не лише серед власників фермерських підприємств і садових угідь. Подібні заходи сприяють поліпшенню стану прибудинкових територій, обладнаних теплиць, садів, виноградників і навіть лісів.

ДЕЗИНФЕКЦІЯ РОСЛИН І ДЕРЕВ

Компанія Ліквідатор - лідер ринку дезинфекційних послуг Харкова і Харківської області. Ми пропонуємо широкий спектр послуг з дезинсекції, дератизації і дезинфекції, включаючи комплексний захист рослин від комах, хвороб і грибкових уражень. Діяльність нашої компанії ліцензована СЭС Харкова, що підтверджується наявністю спеціального дозволу № 5.0/4228 від 26.07.2013.

Захист дерев від грибка, плісняви і комах-шкідників - одно з основних напрямів діяльності компанії " Ліквідатор". Наша команда дезинфекторів готова забезпечити якісну і оперативну обробку будь-яких територій, включаючи:

 • садові угіддя;
 • виноградники;
 • плантації;
 • теплиці;
 • лісові насадження;
 • прибудинкові території, зелені і паркові зони.

В процесі обробки, плодово-ягідні дерева, кущі і інші насадження отримують додатковий захист від хвороб, грибкових уражень і комах, найбільш характерних для території України. Зокрема, захист від комах включає знищення листовійок, довгоносиків, короїдів, заболонников, точильників, пильщиків, златок і інших поширених на території країни шкідників.

Для проведення дезинфекційної обробки ми використовуємо передові технології, новітнє устаткування і професійні високоефективні препарати, кожен з яких супроводжується необхідними сертифікатами. Дезинфектори компанії " Ліквідатор" надають усі сертифікати на першу вимогу клієнта.

ДЕЗИНФЕКЦІЯ РОСЛИН І ДЕРЕВ

Дезинфекція рослин від хвороб проводиться з використанням декількох категорій препаратів : інсектициди, фунгіциди, репеленти. Завдяки використанню малогабаритних професійних генераторів, обробка проходить в максимально стислі терміни і не вимагає залучення додаткової техніки або персоналу. Аерозольний метод того, що розпиляло дезинфікуючих розчинів дозволяє у декілька разів збільшити ефективність обробки, у тому числі і у важкодоступних місцях: густому листю, нижній частині листя і т. п.

295468-pest-control.jpg

В результаті проведеної обробки покращується загальний стан насаджень, підвищується врожайність плодоносних культур. Регулярна обробка дозволяє скоротити втрати урожаїв із-за шкідників і хвороб на 25-70%%, а також підвищує загальне довголіття оброблених дерев і рослин.

При обробці теплиць фахівці компанії " Ліквідатор" стежать не лише за ретельністю обробки приміщення, але і за збереженням оптимального рівня вологості. Завдяки використанню новітніх технологій того, що розпиляло дезинфікуючих розчинів усередині теплиць зберігається первинний рівень вологості, а кількість використовуваних хімікатів зводиться до мінімуму.

При обробці лісових насаджень дезинфекція може бути проведена в лісах будь-якого типу і віку. Обробка включає комплексну боротьбу з хворобами, грибком і шкідниками, що дозволяє контролювати їх поширення і захищати лісові насадження від повторних поразок. Дезинфекція рослин від хвороб, плісняви і комах проводиться із застосуванням найбільш ефективних і одночасно безпечних для довкілля препаратів.

Для підвищення ефективності обробки дезинфекцію рослин і дерев рекомендується проводити в суху і маловітряну погоду (швидкість вітру не більше 16 км/год).

ГАРАНТІЇ ЯКОСТІ

Компанія Ліквідатор пропонує професійні послуги із захисту дерев від комах. Наші співробітники - висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи. Завдяки використанню професійного устаткування і новітніх технологій, ми можемо проводити обробку прибудинкових територій, садів, теплиць і лісів в максимально стислі терміни. Результативність проведеної дезинфекції забезпечується за рахунок застосування високоефективних професійних розчинів і дезинфікуючих препаратів.

Для підвищення ефективності обробки дезинфекцію рослин і дерев рекомендується проводити в суху і маловітряну погоду (швидкість вітру не більше 16 км/рік).

ГАРАНТІЇ ЯКОСТІ

Компанія Ліквідатор пропонує професійні послуги із захисту дерев від комах. Наші співробітники - висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом роботи. Завдяки використанню професійного устаткування і новітніх технологій, мі можемо проводити обробку прибудинкових територій, садів, теплиць і лісів в максимально стислі терміни. Результативність проведеної дезинфекції забезпечується за рахунок застосування високоефективних професійних розчинів і дезинфікуючих препаратів.

Представникам комерційного сектора ми можемо запропонувати офіційне оформлення договору і забезпечити надання усіх необхідних документів : від сертифікатів на використані препарати до кошторисів і оформлених рахунків. При необхідності, наші співробітники можуть забезпечити заповнення і ведення відповідних журналів обробок.

Усі роботи по дезинфекції дерев і рослин проводяться в строгій відповідності з тими, що діють на території України санітарними нормами і міжнародними стандартами.

Зв'яжіться з консультантом компанії Ліквідатор прямо зараз, щоб отримати повнішу консультацію фахівця або замовити послугу дезинфекції рослин.

низ новый.jpg

Работа с нами

Реалії переваг

Особливості нашої роботи на об'єктах

ЮРИДИЧНА ДОВІДКА

Побоювання клієнтів

На рекламних сайтах наших колег часто можна знайти стандартний перелік "переваг", якими вони, нібито єдині, відрізняються від усіх інших. Виглядає це частенько досить дивно.

У сучасному світі якість і чіткість, гарантії  та оперативність роботи - це звичайні принципи для компанії, що поважає себе, - норма стосунків, що склалися, з клієнтом.

Докладніше

Початок будь-якої підприємницької діяльності - реєстрація суб'єкта підприємницької діяльності та окремі види діяльності юридичні особи і приватні підприємці можуть здійснювати на підставі дозволу - ліцензії.

Докладніше

Купівля засобів в магазинах, на ринках, в супермаркетах та ін. або виготовлення саморобних приманок і пасток не призводить до повного знищення комах, а тільки викликає найбільш стійке звикання комах до препаратів - так звана резистентність. В цьому випадку може бути достатнє невелике зменшення популяції комах. Тільки дезінфектор-професіонал має спеціальні навички по володінню та експлуатації необхідного устаткування і препаратів (хімікатів) може дати 100 % гарантію і результат.

Докладніше

 • БОРОТЬБА З КЛОПАМИ
 • БОРОТЬБА З ПРУСАКАМИ
 • БОРОТЬБА З БЛОХАМИ
 • ЗНИЩЕННЯ ОС
 • ЗНИЩЕННЯ ШЕРШНІВ
 • БОРОТЬБА З МИШАМИ
 • БОРОТЬБА З КРИСАМИ
 • ЗНИЩЕННЯ ЗАПАХІВ
 • БОРОТЬБА З ВІРУСАМИ ТА МІКРОБАМИ

ПОСЛУГИ, ЩО НАДАЮТЬСЯ НАМИ

Компанія Ліквідатор надає послуги як для населення, так і в промислових, складських, офісних приміщень.

Наша служба проводить у Харкові та Харківській області наступні види робіт :

Дезінсекція - послуги зі знищення комах;

Дератизація— боротьба з щурами і мишами;

Дезінфекція—безповоротне знищення шкідливих вірусів, мікробів, грибка.

Дезодорація - боротьба із небажаними запахами.

Докладніше