1 (1).png

Боротьба з комахами і гризунами

Працюємо в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та Полтаві


Пест контроль

ПЕСТ-КОНТРОЛЬ У ХАРКІВСЬКОЇ І ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТЯХ

pestcontrol.pngПест-контроль (від англ. Pest control) - це комплекс санітарно-профілактичних заходів, спрямованих на обмеження і подальший контроль чисельності шкідників, що знаходяться на певній ділянці. Пест-контроль дозволяє вирішувати більш широкий спектр завдань, ніж традиційні заходи - дератизація або дезінсекція. Шкідники в даному випадку розглядаються не тільки як джерело поширення небезпечних інфекцій, але і як першопричина нанесення матеріального збитку. Компанія Ліквідатор надає комплексні послуги пестконтроля на території Харкова та області. Ви також можете звернутися в наші філіали в Дніпропетровську та Дніпродзержинську.

ЗАХИСТІТЬ СВОЄ МАЙНО РАЗОМ З ЛІКВІДАТОРОМ

Головне завдання фахівців з пест-контролю - захистити ваше майно від шкоди, яку можуть завдати шкідники. Це можуть бути практично будь-які організми, чия життєдіяльність небезпечна для здоров'я або майна людини:

 • Грибок, цвіль - різновид шкідників, завдають серйозної шкоди і становлять загрозу для здоров'я людини.
 • Віруси, мікроби, паразити - несуть в собі пряму загрозу здоров'ю людини, домашніх тварин і рослин.
 • Клопи, кліщі, мухи, блохи, комари і інші комахи - можуть бути рознощиками небезпечних інфекцій.
 • Моль, сарана, кожиїди та інші подібні комахи - псують або повністю знищують майно людини (дерев'яні, шкіряні, хутряні вироби), становлять загрозу для урожаїв і домашніх рослин.
 • Різні види гризунів - завдають шкоди декоративним і сільськогосподарським рослинам, деревам, обладнання та т. д.

Дикорослі рослини (бур'яни) - можуть перешкоджати нормальному проростанню культурних рослин, псувати зовнішній вигляд газону, представляти загрозу для домашніх вихованців.

Також до числа шкідників нерідко зараховують птахів, численні популяції яких можуть завдати шкоди вашому майну або знищити цілі врожаї. Кожен тип шкідників вимагає особливого підходу до вирішення проблеми контролю чисельності їх популяцій, включаючи індивідуальний підбір застосовуваних засобів, обладнання, методик і технологій.

У деяких випадках єдиним правильним і ефективним рішенням для захисту вашого будинку або підприємства буде ретельна дезінсекція або дератизація в Харкові, Дніпропетровську та Дніпродзержинську, що передбачає повне знищення популяції турбують вас шкідників на заданій ділянці.

Подбайте про СВОЮ БЕЗПЕКУ - Вибирайте ДОСВІДЧЕНИХ ФАХІВЦІВ

Контроль чисельності шкідників на промислових і виробничих підприємствах, як правило, носить системний характер і вимагає залучення кваліфікованих фахівців. Компанія «Ліквідатор» - це згуртована команда досвідчених дезінфекторів. Багаторічний досвід роботи і регулярне підвищення кваліфікації дозволяють нам швидко і якісно вирішувати навіть найважчі завдання. Звертаючись до нас, ви можете бути впевнені в тому, що:

 • наші фахівці діють строго відповідно до діючих санітарно-гігієнічними і законодавчими нормами;
 • ми використовуємо засоби і препарати, безпечні для людини і домашніх тварин;
 • ми подбаємо про збереження вашого майна в процесі обробки;
 • ми пропонуємо максимально вигідні ціни.

Крім промислових підприємств, боротьба з мишами і щурами, а також іншими видами шкідників часто проводиться на невеликих фермах, садових ділянках і навіть прибудинкових територіях.

Щоб забезпечити максимальну ефективність проведення заходів щодо пестконтролю, до вирішення вашої проблеми будуть залучені кращі фахівці в області дезінфекції, ентомології, орнітології та зоології.

Фахівці компанії Ліквідатор суворо дотримуються вимог чинного українського законодавства, а також нормативи і стандарти, що застосовуються в конкретних галузях промисловості.

Процедура проведення заходів по пестконтролю складається з декількох етапів, що включають в себе оцінку стану території, розробку програми пестконтроля, проведення безпосередніх робіт по скороченню чисельності або повного знищення шкідників.

НАШІ ПОСЛУГИ

Компанія Ліквідатор пропонує вам скористатися комплексними послугами товкач контролю, що включають в себе:

 • розробку внутрішньої програми пестконтроля на базі вимог діючих нормативів і стандартів;
 • впровадження створеної системи на вашому підприємстві;
 • аудит і корекцію діючої системи заходів по пестконтролю;
 • проведення регулярної обробки;
 • відлякування птахів;
 • локальна дератизація та дезінсекція.

Наші фахівці допоможуть знайти найбільш ефективне рішення проблеми комах, гризунів або інших шкідників. Ми гарантуємо ефективність санітарно-профілактичних заходів, що проводяться співробітниками компанії Ліквідатор.

Зв'яжіться з консультантом компанії Ліквідатор, щоб більше дізнатися про особливості пропонованих послуг з пестконтролю, отримати консультацію фахівця або узгодити час виїзду наших співробітників на об'єкт. Ви також можете звертатися до нас за допомогою у вирішенні інших проблем: небажаних комах, неприємних запахів і т. П. Боротьба з тарганами в Харкові, Дніпропетровську та Дніпродзержинську - одне з головних напрямків діяльності нашої компанії. Також ми швидко і якісно проведемо дезодорацію приміщення, позбавивши вас від неприємних запахів. Зробіть своє життя чистішим і безпечніше разом з компанією Ліквідатор. Скористайтеся безкоштовною консультацією фахівця, звернувшись в наш єдиний контакт-центр.


низ новый.jpg

Работа с нами

Реалії переваг

Особливості нашої роботи на об'єктах

ЮРИДИЧНА ДОВІДКА

Побоювання клієнтів

На рекламних сайтах наших колег часто можна знайти стандартний перелік "переваг", якими вони, нібито єдині, відрізняються від усіх інших. Виглядає це частенько досить дивно.

У сучасному світі якість і чіткість, гарантії  та оперативність роботи - це звичайні принципи для компанії, що поважає себе, - норма стосунків, що склалися, з клієнтом.

Докладніше

Початок будь-якої підприємницької діяльності - реєстрація суб'єкта підприємницької діяльності та окремі види діяльності юридичні особи і приватні підприємці можуть здійснювати на підставі дозволу - ліцензії.

Докладніше

Купівля засобів в магазинах, на ринках, в супермаркетах та ін. або виготовлення саморобних приманок і пасток не призводить до повного знищення комах, а тільки викликає найбільш стійке звикання комах до препаратів - так звана резистентність. В цьому випадку може бути достатнє невелике зменшення популяції комах. Тільки дезінфектор-професіонал має спеціальні навички по володінню та експлуатації необхідного устаткування і препаратів (хімікатів) може дати 100 % гарантію і результат.

Докладніше

 • БОРОТЬБА З КЛОПАМИ
 • БОРОТЬБА З ПРУСАКАМИ
 • БОРОТЬБА З БЛОХАМИ
 • ЗНИЩЕННЯ ОС
 • ЗНИЩЕННЯ ШЕРШНІВ
 • БОРОТЬБА З МИШАМИ
 • БОРОТЬБА З КРИСАМИ
 • ЗНИЩЕННЯ ЗАПАХІВ
 • БОРОТЬБА З ВІРУСАМИ ТА МІКРОБАМИ

ПОСЛУГИ, ЩО НАДАЮТЬСЯ НАМИ

Компанія Ліквідатор надає послуги як для населення, так і в промислових, складських, офісних приміщень.

Наша служба проводить у Харкові та Харківській області наступні види робіт :

Дезінсекція - послуги зі знищення комах;

Дератизація— боротьба з щурами і мишами;

Дезінфекція—безповоротне знищення шкідливих вірусів, мікробів, грибка.

Дезодорація - боротьба із небажаними запахами.

Докладніше