1 (1).png

Боротьба з комахами і гризунами

Працюємо в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та Полтаві


САНАЦІЯ

УСУНЕННЯ ЗАПАХІВ В ПРИМІЩЕННЯХ (САНАЦІЯ)

Хто захоче жити у будинку, пропахлому фарбою, вогкістю, із стійким запахом тютюну і пилу? Що бажають мало, а для тих, кому небайдуже власне здоров'я, компанія " Ліквідатор" пропонує унікальну послугу - санація приміщень. Озонированиеустраняет будь-які неприємні запахи в приміщенні завдяки унікальним властивостям збагаченого кисню.

Озонування повітря, насичення його трьохатомною модифікацією кисню - це найбільш ефективний метод боротьби з неприємними запахами. Озон просто руйнує молекулярний зв'язок тих джерел неприємного запаху, які так докучають нам всюди.

Озон уперше був відкритий в результаті дослідів з потужними джерелами електрики. Після проходження електричного розряду через повітряний прошарок звичайний кисень придбавав абсолютно нові, цікаві властивості: происходилоозонирование повітря. Насичене електрикою повітряне середовище з легкістю знищувало бактерії, грибки і мікроби.

1.png

Знезараження, або санація повітря в приміщенні проводиться за допомогою сучасного автономного і мобільного генератора озону. Метод не вимагає особливої підготовки, використовується для проведення знезараження будь-яких приміщень. Санація підприємства компанією Ліквідатор проводиться за таким же принципом - використовується генератор озону.Ефективність обробки виробничих, житлових і господарських приміщень озоном шестикратно перевищує ефект від застосування ультрафіолетової лампи. Порівнюючи проникаючу здатність збагаченого кисню в процесі санації і застосування хлорних розчинів, легко підрахувати, що озонування більш ніж в 500 разів перевищує дезинфікуючі властивості хлору по ефективності дії.

Варто відмітити, що фахівці компанії Ліквідатор ніколи не використовують сумнівний спосіб усунення неприємного запаху шляхом маскування його сильнішим ароматом.

ПРІОРИТЕТНІ ОСОБЛИВОСТІ ОБРОБКИ ПРИМІЩЕНЬ ОЗОНОМ :

1. Легкий леткий газ проникає в усі куточки приміщень. Це особливо зручно для санації виробничих приміщень з ряду причин:

 • повністю знезаражуються усі важкодоступні місця;
 • для жител немає необхідності перетягувати меблі, перетрушувати гардини або прибирати підлогові покриття;
 • стаціонарно встановлені верстати і потужне устаткування не доводиться переміщати.

2. Після завершення процесу озонування немає необхідності в додатковому прибиранні і митті приміщень :

 • озонова обробка не залишає ніяких слідів на речах, не псує меблі і обробні матеріали. При дотриманні усіх правил обробки немає ніякого ризику для людей і тварин, що повернулися в приміщення після завершення озонування.

3. Немає ніякого ризику для складських продуктових приміщень - в процесі обробки озоном продукти не придбавають неприємний запах, як це трапляється при використанні хімічних речовин, а термін зберігання харчових запасів тільки збільшується. Знищуються спори плісняви і бактерії на усіх продуктах.

4. Комплексний ефект від однієї обробки. Озонування включає відразу чотири етапи очищення приміщень :

 • усуваються УСІ неприємні запахи;
 • для мікроорганізмів, грибкових культур і бактерій створюються умови, непридатні для їх зростання і розвитку;
 • дрібні комахи-шкідники знищуються надійно і з гарантією;
 • гризуни, що докучають продуктовим запасам будинку і на складах, після озонування зникають дуже швидко і, що саме головне, назавжди.

Звідки з'являються неприємні запахи в приміщеннях?

Що сусідять з людиною в повсякденному житті мікроорганізми дуже умовно діляться на " корисні" і " шкідливі" для здоров'я людини. Бактерії  теж дуже рідко бувають абсолютно безпечні - усі знають про бактерійні захворювання, це досить неприємна річ.

Як правило, мікроорганізми таяться у важкодоступних місцях, які рідко тривожать щоденним прибиранням. Їх активна життєдіяльність призводить не лише до зростання популяції, але і до появи неприємних запахів - це прямий результат життєдіяльності невидимих, але небезпечних " сусідів".

Досить скористатися послугами компанії " Ліквідатор" і менш ніж за годину ваше приміщення буде позбавлено будь-яких неприємних запахів.  Цілком логічно, що для обробки заміського маєтку або виробничих цехів часу знадобиться трохи більше, але ефект буде однаково максимальним:

 • Усе приміщення і усі предмети, устаткування, меблі і інші речі будуть очищені від неприємного запаху. Ефект гарантований навіть в найзадавненіших випадках - запахи, що в'їдаються, зникають;
 • При правильно спроектованій і працездатній системі конвекції повітря усередині приміщення, без надлишку вологи, неприємний запах від колонії мікроорганізмів, що розвивається, не з'явитися знову ніколи;
 • Ефективність озонування різко знижується, якщо збагачений кисень не вступає в прямий контакт з джерелом неприємного запаху. Приховане за бетонною товщею стіни вогнище неприємного запаху отримає мінімальну шкоду, тому " аромат" може знову з'явитися.

Попередня консультація з експертом компанії " Ліквідатор" допоможе розв'язати виниклу проблему швидко і максимально ефективно. Вартість послуги розраховується індивідуально, щоб клієнти компанії уникнули зайвих витрат.

У ЯКИХ ВИПАДКАХ ВАРТО ВИБРАТИ САНАЦІЮ ПРИМІЩЕНЬ ПО МЕТОДУ ОЗОНУВАННЯ:

 1. При купівлі нерухомості вторинного фонду : гарантовано очищаємо приміщення від запахів, залишених колишніми власниками;
 2. В якості завершального етапу при капітальному ремонті, для усунення неприємних збоїв в роботі каналізаційної системи або при відновних роботах в приміщенні, де сталося займання або сталася пожежа;
 3. Для очищення повітря в приміщенні, де знаходилася хвора людина - неймовірна кількість мікробів шукає благодатний грунт для розмноження;
 4. Випадково розлиті різко речовини, що мають різкий запах, алкоголь усіх видів, молочні продукти, що зіпсувалися, не додадуть "морозної свіжості" в домашню атмосферу - в цих випадках озонування стане відмінним варіантом вирішення проблеми;
 5. Для усунення зайвої концентрації в повітрі пари миючих, чистячих, стираючих і відбілювальних засобів.

У ЯКИХ МІСЦЯХ ДОЦІЛЬНО ПРОВОДИТИ ОБРОБКУ ОЗОНОМ :

 • В приміщеннях будь-якого призначення − житлова і комерційна нерухомість, виробничі потужності, центри логістики.
 • В транспорті, задіяному для перевезення різних вантажів або призначеному для пасажирських перевезень;
 • В госпітальних палатах і у будь-яких медичних установах;
 • В закритих приміщеннях судноплавного транспорту;
 • В місцях утримання тварин і птахів.
Для того, щоб заходи по озонуванню пройшли максимально безпечно, необхідно точно дотримуватися ряду правил:

 • Під час обробки усередині приміщення не повинні знаходитися люди або домашні вихованці.
 • Після закінчення обробки усі приміщення закриваються, доступ в них заборонений впродовж декількох годин - для того, щоб закінчилася окислювальна реакція.
 • В обов'язковому порядку після закінчення контрольного часу (2-3 години) треба здійснити тривале провітрювання приміщень.

ЗНИЩЕННЯ ПЛІСНЯВИ МЕТОДОМ ОЗОНУВАННЯ

Довга і міцна ніжка плісневого мікроскопічного грибка надійно прикріплює його до поверхні в уподобаному місці. Як правило, це тепле, сире і погано провітрюване приміщення. Озон окислює природну структуру грибоподібної ніжки, знищує спори і капелюшки. Відбувається цей процес впродовж тривалого часу, враховуючи природну стійкість плісняви до негативних дій довкілля. Про ефективність проведеної обробки свідчить зміна відтінку колонії грибка від похмурих сірих до класичних чорних тонів. Доцільно повторити озонування через деякий проміжок часи − для закріплення ефекту. Крім того, щоб уникнути появи плісняви повторно необхідно ретельно стежити за правильною роботою системи вентиляції.

ЧИМ НЕБЕЗПЕЧНІ ЗАРАЖЕННЯ ПЛІСНЯВОЮ :

 • плісневий грибок досить швидко поширюється в приміщенні, заражаючи поступово усі придатні для його існування поверхні;
 • найближчі " друзі" плісняви - бактерії, мікроби і пилові кліщі − викликають захворювання, алергічні реакції різного типу і хронічні хвороби;
 • існують різновиди мікроорганізмів, які успішно руйнують старовинні будівлі і пам'ятники архітектури, просто живлячись органікою, вживаною древніми архітекторами в якості будівельного розчину.

Правила проведення обробки: люди і тварини надовго покидають приміщення; озонування робиться в закритому просторі; для завершення реакції необхідно деякий час, після чого провітрюються увесь простір.


ПОДВІЙНА ЕФЕКТИВНІСТЬ - ОЗОНУЄМО СИСТЕМИ ВЕНТИЛЯЦІЯ

Скориставшись додатковою  точкою огорожі повітря і підключивши невеликий компресор, цілком можливо очистити внутрішню поверхню вентиляційних систем. Природним чином попутно відбувається санація усіх приміщень, де передбачена вентиляція. Це зручний, ефективний і доступний, якщо скористатися послугами компанії " Ліквідатор",  метод знезараження.

БОРОТЬБА З КОМАХАМИ: МАКСИМАЛЬНО ПРОСТО І УКРАЙ ЕФЕКТИВНО

Не боїться радіації. Пристосовується до отруйних речовин. Украй живучий і неприємно небезпечний - це тарган. Озон украй згубно впливає на плазму тарганів будь-яких видів - окислює її, прискорюючи нормальні обмінні процеси в тисячі разів. Комахи гинуть, найстійкіші або такі, що встигли втекти стають нездібні до розмноження і втрачають можливість знаходити їжу. Крім того, сучасне устаткування, яке використовується фахівцями компанії " Ліквідатор" для озонування приміщення, дозволить ефективно і в найкоротші терміни позбавитися не лише від тарганів, але і мілі, мурашок, клопів і бліх.

ПЕРЕВАГИ ОБРОБКИ АВТОТРАНСПОРТУ ОЗОНУВАННЯМ

Підвищена температура і вологість в каналах кондиціонування салону автомобіля - відмінне середовище для розмноження мікроорганізмів і бактерій. І хоча на ходові якості автомобіля вони не впливають, зате власник і пасажири отримують солідний набір проблем : від запаморочень до захворювань. При озонуванні насичений кисень циркулює по каналах-повітропроводах і салоні авто.

Фахівці компанії " Ліквідатор" застосовують метод озонування для обробки вантажного автотранспорту, для швидкого знезараження і усунення неприємного запаху в автомобільних рефрижераторах. Незамінний при купівлі автомобіля б/у - позбавтеся від запахів колишніх власників тепер уже вашої машини.

ЗНЕЗАРАЖЕННЯ СКЛАДІВ, УСТАТКУВАННЯ І ЗЕРНА МЕТОДОМ ОЗОНУВАННЯ

Одвічні і небезпечні вороги харчової промисловості і зерносховищ кишкова паличка, колиформы, хвороботворні бактерії і навіть водорості більше не завдадуть вам збитку. Озонування швидко знищує не лише мікроорганізми, але і токсичні продукти їх життєдіяльності. Фахівці нашої компанії швидко і ефективно обробляють озоном продуктові цехи і звичайні силосні вежі, сушарки будь-якого виду і приміщення тваринницьких господарств, склади і промислові об'єкти, проводять санацію приміщень будь-якого підприємства.

Фахівці компанії Ліквідатор виконають узяті на себе зобов'язання по очищенню приміщень Харкова і області від шкідливих запахів швидко і з гарантією. При цьому ми використовуємо тільки сучасне устаткування, що пройшло необхідну сертифікацію. Крім того, провести санацію фахівці компанії готові у будь-який слушний для вас час, адже обробку приміщень ми виконуємо цілодобово.

Зв'яжіться з нашим менеджером для попередньої консультації - і ми потурбуємося про те, щоб ви в найкоротші терміни і надовго забули, що таке неприємні запахи.

+38 (057) 781-09-97 

+38 (050) 343-13-22 

+38 (093) 633-64-44 

+38 (068) 988-55-82

Ми дамо відповідь на усі питання, що цікавлять Вас!


Работа с нами

Реалії переваг

Особливості нашої роботи на об'єктах

ЮРИДИЧНА ДОВІДКА

Побоювання клієнтів

На рекламних сайтах наших колег часто можна знайти стандартний перелік "переваг", якими вони, нібито єдині, відрізняються від усіх інших. Виглядає це частенько досить дивно.

У сучасному світі якість і чіткість, гарантії  та оперативність роботи - це звичайні принципи для компанії, що поважає себе, - норма стосунків, що склалися, з клієнтом.

Докладніше

Початок будь-якої підприємницької діяльності - реєстрація суб'єкта підприємницької діяльності та окремі види діяльності юридичні особи і приватні підприємці можуть здійснювати на підставі дозволу - ліцензії.

Докладніше

Купівля засобів в магазинах, на ринках, в супермаркетах та ін. або виготовлення саморобних приманок і пасток не призводить до повного знищення комах, а тільки викликає найбільш стійке звикання комах до препаратів - так звана резистентність. В цьому випадку може бути достатнє невелике зменшення популяції комах. Тільки дезінфектор-професіонал має спеціальні навички по володінню та експлуатації необхідного устаткування і препаратів (хімікатів) може дати 100 % гарантію і результат.

Докладніше

 • БОРОТЬБА З КЛОПАМИ
 • БОРОТЬБА З ПРУСАКАМИ
 • БОРОТЬБА З БЛОХАМИ
 • ЗНИЩЕННЯ ОС
 • ЗНИЩЕННЯ ШЕРШНІВ
 • БОРОТЬБА З МИШАМИ
 • БОРОТЬБА З КРИСАМИ
 • ЗНИЩЕННЯ ЗАПАХІВ
 • БОРОТЬБА З ВІРУСАМИ ТА МІКРОБАМИ

ПОСЛУГИ, ЩО НАДАЮТЬСЯ НАМИ

Компанія Ліквідатор надає послуги як для населення, так і в промислових, складських, офісних приміщень.

Наша служба проводить у Харкові та Харківській області наступні види робіт :

Дезінсекція - послуги зі знищення комах;

Дератизація— боротьба з щурами і мишами;

Дезінфекція—безповоротне знищення шкідливих вірусів, мікробів, грибка.

Дезодорація - боротьба із небажаними запахами.

Докладніше