Меню

Відповіді на питання по дезінсекцію

Тільки найкорисніше

Питання з дезінсекції
Тут ми зібрали і розділили на групи всі питання з дезінсекції, які нам найбільш часто задають наші клієнти. Вибирайте тему питання, натицніть на заголовок і отримаєте на нього відповідь.
Що таке дезінсекція?
Відповідь: Дезінсекція - це комплекс заходів, спрямованих на знищення комах: таких як таргани, блохи, клопи та інше. Для роботи фахівці використовують різні препарати, які найбільш ефективні і обов'язково сертифіковані, мають високий клас безпеки.
Коли варто звернутися за допомогою до фахівця?
Відповідь: Щоб ефективно розібратися з комахами, краще відразу звернутися до фахівців. Наші співробітники підходять до роботи комплексно. Вони виявляють гнізда комах і їх міграційні шляхи. У більшості випадків спочатку знищується гніздо, тобто їх місце розмноження, а потім всі особини, які знаходяться на території. На завершальному етапі проводиться обробка всієї ділянки і приміщення. Під час роботи дезінсектор застосовує безпечні для людини інсектициди, які пройшли сертифікацію на території України.
Чи можна самому вивести комах в квартирі?
Відповідь: Так це можливо. Однак в більшості випадків, це витратний за часом і ресурсами спосіб, який не дає 100-відсоткового результату. Ви можете купити хімікати в найближчому магазині або скористатися народними методами. При цьому необхідно пам'ятати, магазинні інсектициди часто бувають небезпечні для людей і тварин та мають різким неприємним запахом на відміну від безпечних професійних засобів. Народні способи припускають багато дій і використання різноманітних компонентів, однак, як правило, не приносять бажаного результату. Кращий вихід - звернення до фахівця.
Чи надає компанія гарантії на послуги дезінсекції?
Відповідь: Ми гарантуємо знищення всієї популяції комах, яка є в квартирі або на ділянці. Ми зацікавлені провести якісну обробку з першого разу, тому на повторне звернення з тією ж проблемою робимо знижку 50% від вартості першого замовлення. Однак, багато що залежить і від самих клієнтів. При невиконанні рекомендацій наших експертів і відсутності чистоти - повторне появи комах досить імовірно.
Чи можу я звернутися анонімно?
Відповідь: Так. Наша компанія гарантує анонімне звернення. Ніхто з сусідів чи знайомих нічого не дізнається, тільки якщо ви не вирішите поділитися самостійно. Ми готові приїхати в будь-який час, не привертаючи увагу і не створюючи розголосу.
Які методи ви використовуєте для боротьби з комахами?
Відповідь: Існують кілька способів боротьби з комахами: фізичні (термообробка, звукові хвилі, гаряча вода та інше), механічні (пастки, клейкі стрічки і т. Д.), Хімічні (за допомогою спеціально розроблених засобів), біологічні (хижаки, які харчуються членистоногими, поширення збудників захворювань комах), застосування репелентів (відлякування комах, за допомогою запаху) і атрактантів (протилежний процес - залучення). Ми йдемо в ногу з часом, використовуючи різні, найбільш ефективні методи в кожному конкретному випадку. Перед початком роботи вибудовуємо концепцію боротьби з комахами з урахуванням місця, виду комах і багатьох інших факторів.
У будинку живе вагітна жінка та / або маленька дитина. Чи можна провести дезінсекцію?
Відповідь: Так, проте при замовленні послуги ви повинні повідомити оператору, що в квартирі живе вагітна жінка чи маленька дитина - для узгодження оптимального плану дій. Спеціаліст підбере найбільш безпечний набір інсектицидів, який не має вираженого запаху. Заздалегідь узгоджується період відсутності майбутньої мами або дітей. При наявності маленьких дітей обов'язкове нейтралізація хімікатів на всіх поверхнях в зоні досяжності і ретельне миття рук з милом.
Можна домашнім тваринам перебувати в квартирі під час дезінсекції?
Відповідь: Для обробки приміщень ми використовуємо тільки безпечні і сертифіковані засоби. Проте, все інсектициди є отрутами, дія яких спрямована на комах. Точні дозування і акуратне нанесення мінімізують шкоду для всіх теплокровних організмів. Однак, під час обробки квартири або будь-яких інших приміщень людям і тваринам не можна там знаходиться. Це дозволить уникнути появи алергії або інших небажаних реакцій.
Я залишив заявку на сайті. Як швидко буде виконаний моє замовлення?
Відповідь: Наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом - з 8.00 до 22.00. Ми працюємо без вихідних, а замовлення виконуємо цілодобово. Після консультації та з'ясування всіх нюансів буде узгоджено час приїзду дезінсектор. Ми надаємо весь комплекс послуг в найкоротші терміни і за розумною ціною.
Чи проводите ви дезінсекцію на підприємствах?
Відповідь: Так, знищуємо і попереджаємо поява комах без зупинки робочого процесу. Ми використовуємо сучасне обладнання і новітні препарати, які безпечні і для людей, і для тварин. Час залежить від розмірів об'єкта і ступеня зараження. Також проводимо регулярні обробки для запобігання поширенню шкідників. Постійним клієнтам надаємо приємні бонуси і знижки.

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок