Меню

Шкідники

Вся інформація про комах шкідників - wki по комахою шкідників від Ліквідатор

Пацюки, щури і миші

Щури були і залишаються ворогами людства тисячі років. Колись в Середні віки вони стали величезною проблемою, так як були переносниками чуми. Сьогодні людина змогла просунутися далеко вперед і в умінні пристосовувати природу під себе, і в боротьбі з шкідливими комахами і тваринами. Але повністю вирішити цю проблему вона не може. Особливо це стосується великих зернових складів і сільськогосподарських угідь. З захистом свого приміщення впоратися можна.

Детальніше
Терміти

Терміти небезпечні тим, що їх наявність в приміщенні можна помітити не відразу. І в цьому полягає основна проблема. Ви можете навіть не підозрювати про те, що вони є в будинку. Ці шкідники руйнують дерево зсередини. Через пару років на перший погляд здоровий стовбур просто розсипається в труху. Комахи несуть в собі небезпеку для дерев'яних будинків і саду.

Детальніше
Кліщі

Хто не чув про кліщів і їх небезпеку для людини, домашніх тварин і худоби? Ці невеликі комахи здатні завдати великої шкоди організму, незважаючи на свої крихітні розміри.

Детальніше
Мошка

Якщо ви думаєте, що мошка, що кусає вас на дачі, і комаха, яка літає над фруктами у вазі - це один і той же вид, ви сильно помиляєтеся. Між цими шкідниками є різниця в місцях проживання, ступені небезпеки для людини і швидкості розмноження.

Детальніше
Мурахи

З дитинства нам знайомі мурахи - їх описують в казках і віршах як невтомних, добрих і вкрай працьовитих комах. Їх ми зустрічаємо в лісі, в місті, на дачі і навіть не звертаємо уваги на їх існування до тих пір, поки вони не починають нам заважати.

Детальніше
Комарі

У людей і тварин чутливість до укусів цих комах буває різна. Для одних вони абсолютно непомітні, у інших викликають сильний дискомфорт.

Детальніше
Блохи

Якщо ви думаєте, що зараз проблема з блохами та іншими кровососущими паразитами в квартирах і дачах успішно вирішена, то ви помиляєтеся. Навіть там, де часто прибирають і стежать за дотриманням основних санітарно-гігієнічних вимог, не виключена поява цих стрибучий переносників інфекцій.

Детальніше

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок