Меню

Шкідники

Вся інформація про комах шкідників - wki по комахою шкідників від Ліквідатор

Блохи

Якщо ви думаєте, що зараз проблема з блохами та іншими кровососущими паразитами в квартирах і дачах успішно вирішена, то ви помиляєтеся. Навіть там, де часто прибирають і стежать за дотриманням основних санітарно-гігієнічних вимог, не виключена поява цих стрибучий переносників інфекцій.

Детальніше
Шашіль

Якщо ви раніше не стикалися з шашелем, значить, вам дуже пощастило. Жителі старих будинків з дерев'яними перекриттями точно знають, про що йде мова.

Детальніше
Тютюновий жук

Цей шкідник відноситься до сімейства точильщиков, він продовжує активно поширюватися по всім країнам світу. Незважаючи на те, що його називають тютюновим жуком, ця комаха пошкоджує будь-які види рослинної сировини.

Детальніше
Оси і шершні

Цих хижих комах легко помітити здалеку завдяки загрозливою жовто-чорному кольорі. Вони завжди знаходяться там, де їдять або п'ють люди.

Детальніше
Мокриця

Мокриця відноситься до ракоподібних, і є найбільш розвиненим з них. У той час, як інші представники цього виду не можуть існувати без води, мокриці навчилися виживати без неї.

Детальніше
Білокрилка

Невеликий метелик білого кольору виглядає абсолютно безневинно, але так здається тільки на перший погляд. Білокрилка - це неймовірно ненажерлива комаха, личинки якої харчуються соком рослин, їдять їх листя.

Детальніше
Лусочниця

Навіть найменше порушення мікроклімату в санвузлі в квартирі або будинку може привести до появи лусочниці.

Детальніше

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок