Меню

Послуги для підприємств

Цілодобово звертайтесь коли є потреба

З недавніх пір в Україні стартувало поширення європейської технології пест-контролю. Це новітній напрям санітарного обслуговування виробничих об'єктів.

Послуги пест-контролю для підприємств в Україні

Програмою пест-контролю регламентовано обов'язкове проведення раннього виявлення шкідників на території, підвідомчій підприємству і попереднього розрахунку приросту їх популяції. Система пест-контролю передбачає санітарну обробку і документальний супровід планування робіт.


Науковий підхід до комплексного вирішення проблеми обґрунтований необхідністю дотримання регламенту робіт і норм, що забезпечують безпеку матеріальних активів підприємства і здоров'я співробітників.

Які послуги ми надаємо

Для підприємств різних форм власності санітарно-профілактична компанія "Ліквідатор" надає більше 10 видів послуг з сегмента санітарного обслуговування.

Дезінсекція для підприємств

У законодавче поле України з 2016 року введено норми в сфері безпеки харчового виробництва для відповідності європейським стандартам. СПК Ліквідатор має дозвіл державної СЕС на надання послуг дезінсекції та всі необхідні сертифікати (висновки) на застосовувані препарати.

Дезінфекція для підприємств

Наша компанія, маючи в своєму розпорядженні дозвільні документи СЕС на проведення дезінфекції, пропонує надати допомогу в локалізації спалаху інфекції, знищення хвороботворних мікроорганізмів на будь-якому об'єкті і провести профілактичні заходи з метою контролю за чисельністю збудників інфекційних захворювань.

Дезодорація для підприємств

Фахівці компанії проведуть дезодорацію адміністративних, виробничих приміщень і автотранспортних засобів до повного очищення від сторонніх запахів.

Дератизація для підприємств

Пропонуємо провести комплексні заходи з дератизації об'єктів і прилеглих територій із застосуванням найбільш ефективних методів і засобів виведення шкідливих гризунів.


Крім перерахованих послуг, Ліквідатор проведе акарицидну обробку території заводу або іншого виробничого об'єкта, знищення найнебезпечнішого для людини алергену амброзії, відлякування птахів, дезінфекцію транспорту і ентомологічну експертизу.

Пест-контроль вашого підприємства на плечах Ліквідатор

Якщо вашу організацію цікавить надійне співробітництво в питаннях проведення пест-контролю або надання екстрених і профілактичних санітарних послуг, звертайтеся до нас! Дотримуючись з нашою допомогою правил санітарної безпеки, ви зможете знизити ризики псування продовольства, підвищити рівень довіри споживача і поліпшити інвестиційну привабливість свого бізнесу.


Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок