Меню

Дератизація приміщень

Цілодобово звертайтесь коли є потреба

Приватні будинки, квартири, підприємства громадського харчування і торгівлі, освітні і дошкільні заклади, сільськогосподарські компанії потребують прийняття екстрених заходів, якщо на їх території з'явилися миші або щури.


Дератизація приміщень і на відкритій території в Україні

Дератизація являє собою комплекс заходів по знищенню популяції щурів і мишей в приміщеннях і на відкритих територіях. Передбачає заходи по винищенню особин гризунів і профілактиці їх появи, розмноження і поширення в подальшому.


Дрібні гризуни - загальновизнані шкідники і переносники найнебезпечніших для людини хвороб: лептоспірозу, чуми, тифу, сказу, токсоплазмозу та інших. Існують народні засоби боротьби, однак вони малоефективні і в ряді випадків можуть завдати шкоди дітям або домашнім тваринам. З огляду на серйозність можливих збитків для здоров'я людей і матеріальних цінностей, краще звернутися за послугами до фахівців в питанні дератизації.


Причини появи щурів і мишей в ваших житлових приміщеннях

Присутність гризунів на дачі, присадибній ділянці або в сільськогосподарській місцевості, де є запаси зерна і кормів для птиці та тварин, не викликає здивування. Поява непрошених гостей в міському житлі, на перший погляд, протиприродно. Виявляється, в квартиру вони пролазять з щілин в підлозі, але частіше - через неприкриті гратами вентиляційні отвори і інші комунікації.


Окрему увагу регулярної дератизації слід приділяти жителям і керуючим компаніям багатоповерхових будинків, оснащених сміттєпроводами. Часта причина появи щурів і мишей - затримка вивезення харчових відходів з місць збору сміття і утворення звалища.


Види боротьби з гризунами

Серед способів захисту від шкідників існують такі:


 ультразвуковий - принципово новий, ефективний і безпечний;

біологічний - можливий за умови, якщо поруч живе кіт;

фізичний - установка пасток з приманкою (мишоловок і пасток на щурів);

хімічний.


Найбільш ефективним і поширеним в Україні визнаний хімічний вид - дератизація. Заходи передбачають застосування отруйних приманок, запилення і газацію.


Повне виведення гризунів з гарантією від Ліквідатор

Кращий спосіб вивести хитрих спритних гризунів - звернення за допомогою до спеціалізованої компанії Ліквідатор (Харків). У нас ви отримаєте гарантію якості дератизації підвідомчих приміщень і відкритих територій.


Компанія має все необхідне для оперативного рятування від щурів, мишей, шкідливих комах, паразитів, вірусів і грибків, проведе ефективну дезодорацію і дезінфекцію об'єктів за оптимізованою вартістю. Ми - прихильники професіоналізму і комфортного сервісу для клієнтів, які потребують наших послуг!

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок