Меню

Корисні статті Ліквідатора

Всі корисні поради як уберегти себе від шкідників

Профілактика появи каштанової мінуючої молі

Якщо вам здається, що моль розмножується тільки в одязі або в продуктах харчування, то ми поспішаємо розвінчати цей міф. Існує вид молі, який вражає каштани - всього кілька особин, що відклали яйця на листках, можуть привести до загибелі дерева, що росте не один рік. Ми хочемо поділитися з вами корисною інформацією про заходи профілактики появи цих комах.

Детальніше
Дератизація стала ще безпечніше

Основним страхом наших клієнтів перед проведенням дератизації в будинку був той факт, що в житло з'явиться неприємний запах мертвих гризунів. На їхню думку, щур або миша після того, як з'їсть отруєну приманку, помре в важкодоступному для людини місці і там почне активно розкладатися. Поспішаємо вас заспокоїти - СПК Ліквідатор використовує сучасні приманки з муміфікантом, які запобігають процесу розкладання гризунів.

Детальніше
Дезінфекція громадського транспорту знижує ризик поширення ГРВІ

У холодну пору року населення наражається на ризик підхопити ГРЗ в громадському транспорті. Погано провітрювані маршрутки, автобуси, тролейбуси і трамваї - ідеальне місце для активного розмноження хвороботворних мікроорганізмів.

Детальніше
«NO» в боротьбі з комахами-шкідниками

Наша компанія більше 6 років надає послуги з дезінсекційних обробці приміщень в різних куточках України. І нас кожен раз щиро засмучують помилки, які допускає більшість клієнтів перед тим, як звернутися до дезінсектор.

Детальніше
Як позбутися від тарганів в гуртожитку? Чим їх труїти

Від таких неприємних сусідів, як таргани, завжди непросто позбуватися, і особливо в умовах проживання в гуртожитку.

Детальніше
Як самостійно позбутися від цвілі в будинку?

Появи цвілі в будинку явище дуже неприємне. Воно говорить про те, що в приміщенні є ряд питань, пов'язаних з вентиляцією. За природою - це грибок.

Детальніше
ТОП-7 методів відлякування птахів

Думка про те, що птахи — не тільки чудові співаючі мешканці планети, але ще й злісні нахабні злодюжки, що завдають шкоди посадкам, приходить тоді, коли непрохані гості починають поїдати урожай з вашої ділянки. Пернаті перестають виглядати чарівними особами, коли блискавично знищують те, над чим ви так старанно і довго працювали.

Детальніше

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок