Меню

Корисні статті Ліквідатора

Всі корисні поради як уберегти себе від шкідників

Що таке дератизація і для чого вона потрібна?

Поява гризунів на території приватного будинку або в складських приміщеннях приносить масу незручностей. Ці тварини переносять на шерсті, лапках збудників небезпечних захворювань – туляремії, лептоспірозу, висипного тифу. Боротьба з гризунами – необхідний захід для гарантії безпечного існування людини.

Детальніше
Процес знищення бактерій і вірусів

Організація максимального захисту людини від різних типів вірусів і бактерій є запорукою міцного здоров'я. Вибір найбільш ефективного способу боротьби з кожним з їх видів гарантує вам відсутність патогенних мікроорганізмів в будинку або на робочому місці.

Детальніше
Доцільність дезінфекції, дезінсекції та дератизації приміщень

Використання будь-яких способів по тотальному знищенню гризунів, комах або хвороботворних мікроорганізмів для профілактики завжди більш ефективно, ніж планова обробка.

Детальніше
Як відбувається обробка приміщень від комах-шкідників?

Комахи заподіюють однаковий дискомфорт в житловому будинку або квартирі, в закладі громадського харчування, офісі. На своїх лапках вони переносять збудників різних інфекційних захворювань. Щоб не зіткнутися з ними в житті, варто постійно підтримувати бездоганний санітарний стан. В цьому вам допоможуть фахівці компанії «Ліквідатор».

Детальніше
Сусідські бджоли − як позбутися від них на власній дачі

Літні місяці - розпал життєдіяльності комах. Влітку бджоли літають, займаються активним збором нектару з квітів, дерев, чагарників. Але не завжди бджоли і оси доброзичливі до людей.

Детальніше
5 обов'язкових кроків, щоб позбутися від бліх в будинку

Блохи - кровоссальні комахи, які добре відомі власникам домашніх тварин. Головна проблема полягає в тому, що, з'явившись на тілі у тварини, блохи почнуть розмножуватися в речах у вашому домі. Ми розповімо докладніше про те, як вести боротьбу з блохами, якщо вони все-таки з'явилися.

Детальніше
Звідки в будинку беруться блохи?

Не існує домашніх бліх - вони бувають котячі, собачі, підвальні, земляні. Блохи потрапляють в будинку або квартири на шерсті домашніх тварин, на тілі людини після відвідування сирих підвалів і погребів.

Детальніше

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок