Меню

Відповіді на питання по фумігації

Тільки найкорисніше

Питання з фумігації
Тут ми зібрали і розділили на групи всі питання з фумігації, які нам найбільш часто задають наші клієнти. Вибирайте тему питання, натицніть на заголовок і отримаєте на нього відповідь.
Наскільки фумігація шкідлива для людини?
Відповідь: В момент обробки (експозиції) фосфін є дуже небезпечним для життя. Допуск людей на об'єкт фумігації дозволяють після повної дегазації.
Які комахи гинуть при фумігації?
Відповідь: Під час фумігації гинуть всі амбарні шкідники. Серед комах шкідників зернових культур на території України найчастіше зустрічаються: амбарний довгоносик, рисовий довгоносик, борошноїд рудий, хрущак борошняний малий, борошноїд суринамський, точильник хлібний, мірошницька вогнівка, зернова вогнівка, південна амбарна вогнівка, зернова моль, амбарна моль, зерновий точильник, горохова зернівка, сухофруктовий жук.
Як підготувати приміщення?
Відповідь: Для досягнення максимального ефекту від проведеної фумігації і для дотримання техніки безпеки, приміщення необхідно максимально герметизувати, перекрити витяжки - вентиляцію, перекрити доступ людей, призначити відповідальну особу і виставити охорону.
Що можна фумігувати і в яких випадках?
Відповідь: Зазвичай фумігації підлягають насіння зернових, олійних та бобових культур, шрот, листя тютюну, зерна кави, какао, горіхи, сухофрукти, крупи та інше. До фумігації вдаються в тих випадках, коли технічно неможливо застосувати обприскування і там де шкідник вже перебувають в продукті. Так само фумігуються матеріали для їх тривалого зберігання.

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок