Меню

Відповіді на питання про кліщів

Компанія Ліквідатор допоможе вам відповісти на всі ваші запитання про кліщів

Питання про кліщів
Тут ми зібрали і розділили на групи всі питання, які нам найбільш часто задають наші клієнти про боротьбу з кліщами. Вибирайте тему питання, натицніть на заголовок і отримаєте на нього відповідь.
Якщо після першої обробки кліщі з'являться знову?
Відповідь: Наша компанія надає гарантію на виконані роботи від 2-х до 4-х місяців. При цьому якщо результат вас не влаштував або перша обробка не була максимально ефективною - ми проведемо її повторно. Саме тому вам не доведеться сумніватися в якості нашої дезінсекції.
Коли варто проводити обробку території від кліщів?
Відповідь: Пік активності кліщів, як правило, припадає на період з травня по червень, тому ми радимо заздалегідь звернутися до наших дезінсектор для обробки вашої ділянки. Дезінсекцію території варто провести мінімум за 5 днів до запланованих прогулянок. Якщо ви вперше замовляєте обробку ділянки - дезінсекцію варто повторити додатково в середині літа. При цьому наші фахівці готові виконати замовлення в будь-який зручний час, включаючи нічний час.
Наскільки ефективна обробка?
Відповідь: Перед початком дезінсекції наші фахівці уважно оглянуть ділянку і виявлять осередки локалізації комах. Цей фактор також впливає на кількість акарацідних препаратів. Для розпилення речовини ми використовуємо високотехнологічне обладнання, яке дозволять максимально точно поширити препарат, гарантуючи знищення комах. Це особливо актуально для ділянок з густою рослинністю.
Використовувані препарати шкідливі для людей і тварин?
Відповідь: Ми використовуємо безпечні сертифіковані препарати, які не завдають шкоди здоров'ю людини, тварин і навколишнього середовища. Речовина після розпилення діє кілька годин, а потім повністю розчиняється в повітрі.
Які препарати використовуються для обробки? Чим вони відрізняються від тих, які можна купити в магазині?
Відповідь: аші дезінсектор використовують велику кількість препаратів для знищення комах. Вибір акарациди залежить від площі, особливостей території рівня її зараженості. При цьому використовуються нами препарати мають сертифікат відповідності і дозволені для застосування на території України. Грунтуючись на багаторічному досвіді роботи, ми залишили в своєму розпорядженні тільки найефективніші акарациди. При цьому важливу роль відіграє досвід дезінсектор і наявність професійного обладнання, яке дозволяє точно розподілити препарат, не пропускаючи жодного ділянки. Саме тому навіть ефективні препарати не зможуть гарантувати 100% -й результат при неправильному використанні. Крім того, однією обробки від наших дезінсектор цілком достатньо для отримання бажаного результату.
Які профілактичні методи можна робити самостійно?
Відповідь: Для того щоб знизити ризик появи кліщів на вашій ділянці, ми рекомендуємо своєчасно стригти газон, прибирати опале листя. Навколо ділянки також можна створити смугу з гравію і тирси. Крім того, варто простежити, щоб на теренах не заводилися миші і щури, які служать основним джерелом харчування для кліщів. Додатково можна використовувати спеціальні мережі-приманки для кліщів, які розставляються на ділянці. Індивідуальні інструкції з профілактики ви також зможете отримати від нашого дезінсектор. Він визначить найбільш підходящі методи у відповідність з особливостями вашої ділянки.
Чому потрібно приступити до боротьби з кліщами при перших ознаках їх появи на ділянці?
Відповідь: Своєчасне звернення до дезінсектор дозволить вам уникнути ризику зараження небезпечними або смертельними захворюваннями (енцефаліт, тиф, бореліоз та інші), які переносяться кліщами. Крім того, павутинні кліщі здатні завдати істотної шкоди сільськогосподарським угіддям, але при цьому вони не є небезпечними для здоров'я людини. Комахи висмоктують сік із стебел рослин, що в подальшому призводить до загибелі кореневої системи. Тому при виявленні павутинних кліщів на ділянці слід негайно звернутися в компанію з дезінсекції.
Як розраховується вартість послуги?
Відповідь: Вартість послуги залежить від площі ділянки і ступеня його зараженості. Крім того, враховується кількість і тип використовуваних препаратів. Після огляду території наш дезінсектор скаже точну вартість послуг. Мінімальна вартість дезінсекції 110 грн за 1 сотку.
Як надаються послуги дезінсекції для підприємств?
Відповідь: Ми готові запропонувати максимально комфортні умови співпраці кожного клієнта. З підприємцями та фізичними особами ми обов'язково укладаємо договір про надання послуг, де докладно описуються умови проведення дезінсекції. Наші фахівці проводять обробку території у відповідність до санітарних норм і використовують сертифіковані препарати. При необхідності ми готові надати будь-яку необхідну документацію.

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок