Меню

Ответы на вопросы про клопов

Тільки найкорисніше

Питання про боротьбу з клопами

Питання про Клопів
Тут ми зібрали і розділили на групи всі питання, які нам найбільш часто задають наші клієнти про боротьбу з клопами. Вибирайте тему питання, натицніть на заголовок і отримаєте на нього відповідь.
Хтось кусає ночами. Що б це могло бути?
Відповідь: Швидше за все це постільний клоп. Дізнатися більше про постільних клопів можна тут, а також можна прочитати як виявити постільного клопа в квартирі.
Чому клопи так важко виводяться?
Відповідь: Появу клопів не завжди слід пов'язувати з брудом або з поганим санітарним станом приміщення (Для прикладу, готельні номери, палати лікарень - прибираються щодня і якісно, проте клопів часто можна виявити і там) Постільні клопи - дуже хитрі, рухливі, плодовиті і невловимі нічні комахи-шкідники. Давайте подивимося на деякі факти про постільних клопів: • Їх можна зустріти не тільки в спальній кімнаті: будь-яке приміщення де живе або перебуває людина годиться для їх проживання. • Постільні клопи можуть вижити без їжі більше року. • Клопи витримують найширший діапазон температур, за останніми дослідженнями охолодження до -18 ° C здатні витримати до 4-х діб, далі впадають в анабіоз (можна почитати у Вікіпедії що таке анабіоз) • Протягом свого життя клоп проходить в своєму розвитку три стадії: яйце, німфа, дорослий клоп. Боротьба з цими комахами ускладнюється тим, що після дезінсекції яйце може зберігати життєздатність до двох тижнів. • Колонія клопів здатна за пару місяців відкласти до десяти тисяч яєць, при цьому один клоп за все життя відкладає до п'ятисот яєць. Клопи - це дійсно велика, що не дає спати вночі проблема. Боротьба з клопами передбачає ретельну і професійну обробку, а також подальше виконання рекомендацій фахівця-дезінфектора, в т. ч. Обов'язкове прибирання оброблених приміщень з використанням пилососа. Можливо, Вам доведеться повідомити про проблему сусідам, і спільними зусиллями прискорити результат.
Травили, та не витравили. Що робити?
Відповідь: Це питання дійсно вимагає ретельного розгляду - хіба може таке бути - боролися, старалися - а результату Нуль? Перш за все основне питання - скільки (як багато) було клопів? Отримати відповідьна це питання можна якщо подивитися на приміщення: вдень бачите клопів - популяція дуже велика, вночі бачите і кусають - популяція велика, кусають вночі, але ви їх не бачите - популяція маленька. Отже - якщо клопів багато і обробили лише один раз, клопи пропадуть лише на недовгий термін, тут обов'язково буде необхідна повторна обробка (в термін з 14 по 21 день після першої дезінсекції). У 95% випадках, після повторної обробки комахи пропадають. Далі, не менш важливе питання - чим труїли? Професійні засоби (їх можна купити в спеціальних магазинах), або ж труїли засобами побутової хімії, які можна придбати в будь-якому господарському магазині, які часто представлені у вигляді спреїв аерозолів. Хімікати, придбані у вільному продажу, ніколи не дадуть результату, так як діюча речовина в таких препаратах дуже мало. Якщо ж обробку проводили професійними засобами і професійним обладнанням - то потрібно повернутися до попереднього запитання - чи багато було клопів, і можливо провести повторну обробку. Ну і останнє питання, хто обробляв? Самі або служби, які мають дозвіл на надання даного виду послуг. Якщо самі, то поверніться до попереднього запитання. Якщо ж боротьбу з комахами проводили фахівці, то тут потрібно пам'ятати: служби всі різні, і про якість послуг, що надаються потрібно судити індивідуально. Якісно надана послуга по дезінсекції - це не 100% результат, так само, як і одноразове вживання ліків не може дати 100% результату, якість послуг зводиться до 95-97%. Якщо ж у встановлені терміни (14-21 день) клопи не пропали звертайтеся обов'язково за повторною обробкою, не затягуйте!
Клопи постільні можуть переносити захворювання, небезпечні для людини?
Відповідь: Це брехня. Постільний клоп ніколи не брав участі в поширенні будь-яких захворювань, небезпечних для людини і домашніх тварин і нічого не змінилося донині. Коли ми говоримо про традиційне постільному клопи, ми не маємо на увазі інших видів, Ластівчине клопів, наприклад, які можуть переносити захворювання для своїх тварин-господарів. Коли свинячий грип став серйозною проблемою 2009 року, з'явилося припущення, що постільний клоп може бути відповідальним за поширення цієї проблеми, але це не так. Немає ніяких доказів того, що постільний клоп може переносити грип, СНІД і будь-яке інше захворювання.
Клопи постільні нешкідливі для людини?
Відповідь: Не дивлячись на те, що постільні клопи не передають захворювань, їх укуси не можна розглядати, як щось несуттєве. Багато людей не мають ніякої реакції на укус. Найчастіше справа обмежується червоною цяткою. Але, наша імунна система унікальна для кожної людини, і для деяких людей укус постільного клопа може бути небезпечним життєвим досвідом, оскільки їх слина може спричинити за собою серйозну алергічну реакцію. Ці комахи харчуються кров'ю і тому є проблемою громадської охорони здоров'я.
Дезінсекція приміщення проведена, що ж робити далі?
Відповідь: Почнемо з загальних правил: • По закінченню терміну експозиції (експозиція не менше 5 годин), необхідно добре провітрити приміщення, навіть якщо запахів хімічних засобів немає, все одно необхідно провітрити приміщення не менше 2 годин (бажано створити протяг). • Плінтуса, задні стінки меблів, щілини, оброблені хімікатом мити не потрібно терміном до двох тижнів - це забезпечить максимальний результат. • Протерти необхідно тільки робочі (контактні) поверхні: ручки дверей, столи, поручні крісел і диванів і так далі. Посуд необхідно вимити мильною водою, відкриті продукти харчування, що не були прибрані - краще знищити. • Якщо дезінсекція проводилася проти прусаків і тарганів, то поверхні кухні краще не мити не менше 12 годин. Бажано не мити кухню всю ніч - в період максимальної активності прусаків і тарганів. А вранці вимити всі контактні поверхні розчином з додаванням соди (розчин соди нейтралізує дію будь-якого хімікату). Предмети, які не видно: плінтуса внутрішні частини меблів, шафи, які не мають контакту з продуктами - мити не потрібно протягом 14-21 дня, для досягнення кращого результату. Далі, після послуг з дезінсекції клопів необхідно чекати максимального ефекту, тобто знищення комах протягом першої ночі, при низькый та середный популяції. Можливо протягом 14-21 дня ви побачите маленьких клопів, але динаміка їх появи повинна йти на спад. У разі якщо кількість маленьких клопів зростає, необхідно викликати спеціаліста на повторну обробку. При великій популяції комах, повторна обробка найімовірніше буде потрібна протягом 10-14 днів, тому що перша обробка здійснюється для боротьби з основної чисельністю, а повторна обробка знищить комах, які тільки вилупились. Тільки в цьому випадку проблема буде вирішена.
Клопи постільні харчуються тільки вночі?
Відповідь: Брехня. Вони вважають за краще харчуватися вночі, коли людська активність зводиться до мінімуму, але постільні клопи орієнтуються на вуглекислий газ, який ми видихаємо, і вони будуть виходити на нього, особливо, якщо людина знаходиться в стані спокою. Невірно також і те, що вони ховаються тільки в спальні. Велика частина клопів може ховатися на території, прилеглій до ліжка, в той час як інші будуть набагато далі, наприклад, в пустотах стіни, шафах і сусідніх кімнатах.
Навіщо обробляти всю квартиру, якщо клопи помічені тільки в одній кімнаті?
Відповідь: Якщо ви виявили клопів в своїй квартирі або здогадуєтеся про їх присутність слідами укусів на шкірі, вам терміново необхідно провести професійну дезінсекцію всього приміщення. Проживання клопів тільки в одній частині квартири - поширена помилка. У пошуках притулку і місця для відкладення яєць спритні клопи пересуваються по всьому приміщенню, а трапезувати приходять в спальню, через що люди роблять помилковий висновок про локалізацію комахи.
Які фактори сприятливі для розмноження клопів в приміщенні?
Відповідь: : Існує ряд факторів, які сприяють розмноженню клопів в приміщенні: 1. Велика кількість мешканців в приміщенні (висока заселеність приміщення). У таких випадках, клопів доводиться труїти частіше і з більшою експозицією. У зв'язку з тим, що клопи харчуються кров'ю, то при високій заселеності приміщення, їжі для них багато і значить - це сприяє швидкому розмноженню комах.Важливо почати обробку якомога раніше. 2. Нечистоплотні, неблагополучні сусіди. Можливі спонтанні навали, за умови, що сусіди почали ремонт або вирішили боротися з клопами. Важливо встановити так званий бар'єрний захист, який допоможе знищити транзитних комах. 3. Заселення в приміщення з «темним минулим». Невідомо хто жив в квартирі (приміщенні) до вас. Потрібно пам'ятати, що клопи дуже поширені в комунальних квартирах - тому обов'язково перед заселенням огляньте приміщення, наявність свіжого косметичного ремонту, відсутність спальних місць або чорні точки (екскременти) на меблях. Клопи можуть більше року існувати без їжі, тому є ймовірність, що після вашого заселення почнеться атака.Важно перед заселенням викликати фахівця для профілактичної обробки. 4. Принести клопів з роботи або з покупкою нових меблів. Якщо ви працюєте на будівництві, є ризик принести клопів додому. Також це може стосуватися працівників готелів і хостелів, лікарень та інших медичних установ. Важливо провести дезінсекційні заходи на ранніх стадіях, або проводити профілактичні обробки.
Клопи постільні ховаються в матраці?
Відповідь: В той час як 70% і більше постільних клопів можуть ховатися в швах матраца, безліч інших також ховається в комодах, електричному обладнанні, одязі, драпіруваннях, по краях килимів і за плінтусами. Вони також можуть бути за меблями біля стін, в самих стінах і всередині будь-яких щілин і отворів, які вони тільки знайдуть в кімнаті. Викидати матрац - не найкраще рішення. Все, чого ви досягнете, викинувши матрац - розповсюдьте зараження на нові місця. Замість цього, ви можете упакувати матрац в хороший, герметичний чохол для матраца. Чохли також бувають для подушок і інших постільних речей.
Що робити з м'якими іграшками, перед наданням послуги з дезінсекції?
Відповідь: Якщо м'які іграшки є предметом декору, можете їх залишити на своїх місцях. Якщо ж цими іграшками граються діти, у вас є два варіанти. Перший - прибрати всі іграшки з відкритих поверхонь або упакувати в поліетиленові пакети. Після обробки пакети слід зняти і викинути. Другий варіант - після контакту іграшок з хімікатом, їх необхідно ретельно випрати з лужним миючим засобом. ВАЖЛИВО звернути увагу! Наші рекомендації діють тільки щодо надання послуг дезінсекції фахівцями компанії ліквідатор, що обумовлено різноманітністю методів і способів боротьби з комахами. При зверненні в інші служби не забувайте уточнювати всі моменти.
Як не допустити в майбутньому зараження клопами житла?
Відповідь: Попадання клопа в вашу квартиру носить, швидше за все, випадковий характер. Після успішного проведення заходу зі знищення клопів (за допомогою спеціалізованих служб) ви можете назавжди позбутися від цих кровосисних паразитів. Доброю профілактикою повторного зараження клопами буде встановлення причини первинної їх появи. Згадайте, які місця ви відвідали за 2-4 тижні до того як виявили клопів в квартирі або які речі в цей період заносили в будинок - вони могли стати потенційним джерелом зараження.
Що робити, якщо дитина чіпала оброблені хімікатом поверхні?
Відповідь: Не панікуйте і вимийте дитині руки з милом. І взагалі, на період після обробки, мити руки з милом перед їжею повинні неухильно всі члени сім'ї.
Як переносять процедуру боротьби з клопами домашні тварини?
Відповідь: Як і люди під час проведення дезінсекції тварини повинні покинути приміщення і запускати їх можна тільки після провітрювання квартири, будинки. Заздалегідь слід прибрати посуд та іграшки вашого вихованця з відкритої поверхні.
Підготовка до дезінсекції
Відповідь: Перш ніж приступити до виконання послуг з дезінфекції та дезінсекції необхідно, щоб замовник правильно підготував приміщення до обробки. Отже, тут ми докладно описали, як підготуватися до приходу дезинфектора: • зняти і випрати постільну білизну, при температурі не нижче +60 С, якщо у вас немає такої можливості, складіть всю постільну білизну в пакет, дезінфектор його обробить; • прибрати будь-яке «захаращення» в дивані або ліжку, якщо таке є (наприклад, ваш диван має полку для зберігання речей), під час обробки там бути нічого не повинно; • ліжко і / або диван потрібно трохи відсунути від стіни (так як при обробці вони обробляються з усіх боків), якщо у вас такої можливості немає, дезінфектор зробить все сам; • прибрати всюди дрібні речі, які стоять (наприклад, фотографії, якісь сувеніри та інше), ці речі скласти в пакет; • на кухні прибрати відкриті продукти харчування (в холодильник або в пакети), посуд з якої їсте (та, що не проходить теплову обробку, наприклад, тарілки, ложки та інше); • у ванній прибрати зубні щітки, рушники, мочалки і інші засоби особистої гігієни; • звільнити приміщення від «мотлоху», для ефективної обробки в приміщенні повинно бути якомога менше дрібних речей і тим більше речей, які ви, можливо, збираєтеся викидати. • УВАГА! Одяг та інші речі складати в пакети НЕ потрібно. При виконанні всіх вимог по підготовці приміщення до боротьби з клопами ви скоротите час роботи * дезінфектора і ваше.

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок