Меню

Відповіді на питання про тарганів

Тільки найкорисніше

Питання про Тарганів

Питання про Тарганів
Тут ми зібрали і розділили на групи всі питання про тарганів, які нам найбільш часто задають наші клієнти. Вибирайте тему питання, натицніть на заголовок і отримаєте на нього відповідь.
Чи небезпечні таргани?
Відповідь: Так. Таргани не просто неприємні комахи. Вони переносять багато небезпечних захворювання, серед яких туберкульоз, сальмонельоз, кишкова паличка і яйця глистів. Крім іншого, прусаки можуть викликати алергічну реакцію. Вся справа в хітині - білку, який залишається на місці їх життєдіяльності. В особливо запущених випадках вони можуть зіпсувати проводку та інше.
Чи можна самостійно вивести тарганів?
Відповідь: Сьогодні в магазинах можна знайти безліч інсектицидів. Вони токсичні по відношенню до людей і домашніх тварин. У паразитів з часом виробляється імунітет до магазинним препаратів. Згодом вам будуть потрібні більш отруйні засоби, що значно ускладнює роботу фахівців. Для успішної боротьби з тарганами звертайтеся в нашу службу негайно.
Які методи ви використовуєте для боротьби з тарганами?
Відповідь: Ми застосовуємо тільки якісні препарати, які мають дозвіл для використання на території України. У нашому арсеналі три способи боротьби:
  • газоаерозольних - здійснюється генераторами холодного або гарячого туману, які розпилюють інсектицид. 
  • гелевий - нанесення спеціального засобу на всі важкодоступні поверхні. 
  • комбінований - комплексний підхід, в якому розпорошення поєднане із застосуванням гель-пасти.
Чи є гарантія, що таргани не повернуться після дезінсекції?
Відповідь: Ми даємо гарантію на винищення всієї популяції прусаків, які є на об'єкті. Подальше вже залежить від господарів. Необхідно підтримувати чистоту, не залишати сміття і залишки їжі у вільному доступі. Слід перевірити справність сантехніки і завжди все насухо витирати. Таргани не можуть жити без води. Пам'ятайте, дуже складно назавжди позбутися від шкідливих комах, якщо сусідні квартири заражені. Ми надаємо знижку 17% на дезінсекцію одночасно декількох сусідніх приміщень.
Я підтримую чистоту і порядок в квартирі. Чому у мене з'явилися таргани?
Відповідь: На жаль від появи прусаків будинку не застрахований ніхто. Якщо ви проводите регулярне прибирання, не залишаєте у вільному доступі їжу, постійно виносьте сміття і не допускаєте протікають кранів, ймовірно, таргани потрапили до вас ззовні. На жаль, способів є багато. Шкідники можуть заповзти від сусідів або з каналізаційних труб. Ви можете випадково принести тарганів в речах після поїздок або навіть з продуктами. Для того, щоб негайно позбутися прусаків, як можна швидше зверніться до професійних дезінсектор.
Чому варто негайно звернутися до фахівців для знищення тарганів?
Відповідь: Куплені засоби часто вбивають тільки слабких особин, у більш сильних - виробляється імунітет. Таргани розмножуються дуже швидко, що призводить до їх блискавичного поширення. Самостійно встановлюючи пастки, ви не охоплюєте всі місця дислокації членистоногих. Досвідчений дезінсектор визначить гнізда прусаків та їх переміщення по вашому житлу, ефективними методами, які пройшли сертифікацію, знищить всю популяцію. При дотриманні всіх рекомендацій ви забудете про шкідників.
Чи можна обробити офіс від тарганів в неробочий час?
Відповідь: Так, наші фахівці працюють 24/7. Дезінсектор виїдуть в будь-який зручний для вас час, навіть вночі. Ми використовуємо швидкодіючі засоби, які безпечні для людей і тварин. Вже на наступний ранок ви зможете продовжити робочий процес.
Чи потрібно витягувати посуд з кухонних шаф під час знищення тарганів?
Відповідь: Якщо ви відразу звернулися за допомогою до фахівців і прусаків в приміщенні трохи, можна не виймати кухонне начиння. В такому випадку необхідно щільно закрити всі дверцята. Дезінсекція буде зроблена по периметру меблів, під мийкою, в вентиляційних каналах і в інших місцях. Якщо ж тарганів багато - необхідно прибрати всі з полиць. Посуд щільно накрити клейонкою або винести на балкон. Усередині шаф також буде проведена очистка.
Хочу замовити послугу по винищенню тарганів. Як підготувати квартиру?
Відповідь: Якщо квартира сильно заражена, необхідно з полиць дістати весь посуд, засоби особистої гігієни (наприклад, зубна щітка) і щільно накрити, а ще краще винести в іншу кімнату або на балкон. Холоднокровних тварин також необхідно ізолювати або ретельно накрити водонепроникним матеріалом.
Я власник невеликого бізнесу. Чому мені варто вибрати саме вашу компанію для обробки від тарганів?
Відповідь: У нас є дозвіл СЕС на всі проведені нами роботи, є сертифікати і ліцензії, які підтверджують ефективність і безпеку використовуваних препаратів. Надаємо детальну консультацію і складаємо конкретний план майбутніх робіт. Оформляємо всю документацію. Працюємо оперативно і анонімно.

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок