Меню

Недобросовісні дезінсектори і як уникнути зустрічі з ними

Компанія Ліквідатор - якісна боротьба з комахами і гризунами

03.09.2019

Автор: Редакция Ликвидатор

Недобросовісні дезінсектори і як уникнути зустрічі з ними

Дезінсекція - послуга зі знищення комах з житлових і нежитлових приміщень. Щоб уникнути повернення клопів, тарганів або інших шкідників, важливо дотримуватися профілактичні заходи і однією з ключових є підтримання чистоти.

4 способи переконатися в надійності компанії з дезінсекції?

  1. Благонадійна фірма, що надає послугу дезінсекції, не зможе гарантувати вам неможливість повторного зараження, але зробить все, щоб знищити всю популяцію під час свого візиту.

  2. Якщо ви зіткнулися з інформацією про те, що компанія-дезінсектор гарантує, що після їхнього візиту ви назавжди попрощаєтеся з клопами, тарганами і комахи більше ніколи не з'являться у вашому будинку - не довіряйте такому підприємству.

  3. «Обіцяють гарантію на рік, а потім не беруть трубку» - часто зустрічається скарга клієнтів, які повірили в нереальні обіцянки дезінсектор. І на цьому неприємні сюрпризи не закінчуються. Найчастіше в таких організаціях працюють не оформлені дезінсектор, які не пройшли належної навчання. А хімікати зберігаються не в спеціалізованих складах при температурі, вище ніж треба, що несприятливо позначається на їх ефективності. Чи варто говорити, що якість обробки буде приблизно таким же, як якщо б ви провели її самостійно?

  4. Відмова від обіцянки провести безкоштовно повторну обробку протягом року, в разі зараження, піде від такої фірми при першому ж вашому зверненні. А в наслідок ваші дзвінки будуть просто ігноруватися, або, в кращому випадку, вам вкажуть на пункт, написаний дрібним шрифтом в договорі, який ви підписували з дезінсекційних фірмою.

Звертаючись до компанії «Ліквідатор», ви зробите вибір на користь професіоналізму, де вам не нададуть нездійсненних гарантій і ефективно проведуть дезінсекційних роботи.

Схожі публікації

На даний момент коментарів немає.

Залишити коментар і рейтинг

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок