Меню

Порятунок від гризунів − у ваших руках!

Компанія Ліквідатор - якісна боротьба з комахами і гризунами

Порятунок від гризунів − у ваших руках!

04.11.2019

Порятунок від гризунів − у ваших руках!
Щури можуть бути милими, симпатичними і добрими лише в мультфільмі «Рататуй», де вони показані як позитивні персонажі. У житті ці гризуни і їх найближчі родичі миші – найнебезпечніші для людини сусіди, які псують продукти харчування, меблі, воду і є переносниками небезпечних інфекційних захворювань.

Комплексна дератизація від СПК "Ліквідатор"

Часто клієнти до нас звертаються з проханням позбавити їх від нашестя гризунів вже в той момент, коли їх стає дуже багато. Особливо часто з подібною проблемою стикаються в старих багатоповерхових будинках, на дачних ділянках в заміських будинках, де є горища або підвали з великою кількістю мотлоху. 
У компетенцію наших співробітників при виклику на об'єкт входить:
  • попередній огляд ділянки та визначення місця розташування колонії щурів або мишей;
  • вибір необхідного в даному випадку методу дератизації – ультразвукового, хімічного або механічного;
  • знищення гризунів і консультація клієнта з питань запобігання їх повторної появи.
Але всі докладені нашими співробітниками зусилля по винищенню гризунів будуть абсолютно марними, якщо не дотримуватися наших основних рекомендацій щодо використання ряду запобіжних заходів.

Як убезпечити себе від появи гризунів?

Не скидайте зі своїх плечей відповідальність за власну безпеку. Одноразове знищення гризунів фахівцями з дератизації СВК «Ліквідатор» не гарантує їх тотальну ліквідацію, як би добре ми не працювали.

Необхідно постійно підтримувати чистоту в квартирах, у дворах, в будівлях господарського призначення. Продукти харчування слід ретельно упаковувати і зберігати в закритій тарі в недоступних для гризунів місцях. Відсутність продовольства і джерел питної води в вільному доступі виключить можливість активного розмноження гризунів. Якщо у вас є окрема садова ділянка, на якій планується будівництво, використовуйте лише максимально стійкі до пошкодження різними видами гризунів будівельні матеріали.

І запам'ятайте: якщо ви побачили на відкритій території заміського будинку, всередині нього або в своїй квартирі хоча б 1 гризуна – це вже вагомий привід звернутися до фахівців з дератизації. Не відкладайте вирішення проблеми до тих пір, поки колонія мишей і щурів , яка активно розростається,почне безпосередньо загрожувати вашому здоров'ю.
Схожі публікації

На даний момент коментарів немає.

Залишити коментар і рейтинг

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок