Меню

Дезінфекція транспорту: примха чи необхідність?

Компанія Ліквідатор - якісна боротьба з комахами і гризунами

Дезінфекція транспорту: примха чи необхідність?

04.11.2019

Дезінфекція транспорту: примха чи необхідність?
Більшість водіїв і власників вантажного автотранспорту старого гарту не бачать у проведенні його дезінфекції реальної необхідності. На їхню думку, звичайного вологого прибирання всередині та мийки зовнішніх поверхонь транспорту цілком достатньо. Але це зовсім не так - їм же не видно, яка кількість патогенних бактерій, вірусів, хвороботворних мікроорганізмів може ховатися усередині транспорту, який використовується для перевезення різних видів вантажів.

В яких випадках потрібна дезінфекція автомобільного транспорту?

При перевезенні вантажів транспорт безперервно піддається впливу патогенної мікрофлори. Комплексна санітарна обробка надійно позбавляє від нальоту, слідів від життєдіяльності комах, сторонніх запахів, грибка і цвілі.

Періодичність її проведення залежить як від типу використовуваного клієнтом транспорту, так і від специфіки його діяльності. Особливо потребує її проведенні транспорт, який перевозить:
  • Людей. У громадському транспорті щодня знаходиться велика кількість людей, які потенційно можуть бути переносниками вірусів і бактерій, тому проводити тут дезінфекційну обробку потрібно набагато частіше.
  • Продукти харчування - овочі, фрукти, харчова сировина, м'ясні тушки і заготовки, упаковані напої, напівфабрикати. Якщо їх поверхня буде контактувати з патогенною мікрофлорою, це загрожує їх безповоротної псуванням.
  • Тварин: як хворих, так і здорових.
  • Медикаменти та товари господарського призначення.
Особливості проведення дезінфекційної обробки транспорту

Щоб не залишити вірусам і бактеріям ні єдиного шансу на розмноження, необхідно проводити виключно комплексну обробку транспорту дезінфекційними препаратами.
В процесі роботи співробітники СПК «Ліквідатор» особливу увагу приділяють обробці:
  • елементів транспорту, які постійно перебувають в контакті з пасажирами і водієм - перекладин, поручнів, дверних ручок;
  • кондиціонерів та грубок опалення - вони є основними місцями розташування цвілевих грибів;
  • м'якій оббивці і коврикам - тут масово накопичується бруд і патогенна мікрофлора, що хтось принесе з собою на взуття пасажири.
Звернувшись до нас 1 раз, ви вже не зможете відмовитися від проведення регулярної дезінфекції транспорту. Так ви зможете бути впевненими не тільки в безпеці вантажу, що перевозиться, а й у збереженні здоров'я водія та його пасажирів.
Схожі публікації

На даний момент коментарів немає.

Залишити коментар і рейтинг

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Висококваліфікована допомога в короткий термін і за розумною ціною
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок