Меню

Ліквідатора в кожен дім!

Компанія Ліквідатор - якісна боротьба з комахами і гризунами

25.09.2019

Автор: Редакция Ликвидатор

Ліквідатора в кожен дім!

Боротьба з комахами-шкідниками може тривати місяцями, а іноді й роками, поки за неї не візьметься досвідчений фахівець, озброєний сучасними дезінсекційними препаратами. Але як дізнатися, кого саме слід найняти для обробки житлового або робочого приміщення, якщо співробітники більшості компаній є невідомими більшості?

Ми прислухалися до ваших прохань

Фото співробітників на сайті компанії виявилося недостатньо, щоб наші потенційні клієнти могли повністю нам довіряти. Вони швидше прислухаються до поради знайомих, які вже встигли скористатися послугами дезінсекції.

Наші дезінсектор, а саме Вадим Коровицький, Сергій Лук'яненко, Дмитро Бойко, відмінно зарекомендували себе в дезінсекційних обробки приміщень - вони успішно справляються зі знищенням тарганів, клопів і т. Д. Саме їх найчастіше рекомендують наші клієнти рідним і близьким, також послугами дезінсектор цікавляться їх сусіди, так як вони своїми очима бачать високу ефективність наших методів обробки від комах.

Щоб зробити шлях до замовлення послуг набагато простіше, ми вирішили забезпечити наших співробітників комплектом стильних робочих візиток, на яких буде вказано номер колл-центру і їх ініціали. Це дозволить:

  • спростити процес пошуку контактів нашої компанії онлайн;

  • ви зможете особисто переконатися у високій якості роботи наших співробітників і викликати іменного того, хто вам імпонує;

  • у вас буде можливість поділитися корисною інформацією з сусідами, друзями, співробітниками - раптом комусь із них знадобиться дезінсекція.

Запитуйте візитки у наших дезінсектор перед початком робіт або після їх завершення. Так ви зможете поділитися інформацією про якісних та доступних за ціною послуг компанії «Ліквідатор» з тими, хто потребує нашої допомоги!


Схожі публікації

На даний момент коментарів немає.

Залишити коментар і рейтинг

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок