Меню

Наші послуги рекомендує МНС

Компанія Ліквідатор - якісна боротьба з комахами і гризунами

30.09.2019

Автор: Редакция Ликвидатор

Наші послуги рекомендує МНС

Щоб ви розуміли весь масштаб нашої роботи і її якість - нашим менеджерам недавно надійшов дзвінок від представників підрозділу МНС, розташованого в Києві. Їх зацікавила специфіка нашої роботи, досвід співробітників, а також те, яким саме способом ми боремося з гніздами ос і шершнів.

Фахівцям компанії «Ліквідатор» довіряють

Після дзвінка з МНС з розпитуваннями про види послуг, які ми надаємо, їх вартості та безпеки використовуваних препаратів, до нас масово почали надходити дзвінки від клієнтів з Києва. За словами більшості з них, звернутися в компанію «Ліквідатор» їм порекомендували саме співробітники МНС.

Приємно, що послуги наших дезынсекторів почали рекомендувати не тільки приватні клієнти, які залишилися задоволеними якістю нашої роботи, але і державні структури.

Своєчасне винищення місць гніздування ос і шершнів на території приватних будинків, у дворах багатоповерхових будинків, в парках і місцях масового відпочинку дозволяє максимально їх убезпечити. Особливо це актуально для сімей, у яких є діти - для них укуси цих комах виявляють найбільшу небезпеку.

Нагадуємо, що для знищення шершнів і ос ми використовуємо:

  • спеціальні емульсії - вони безпечні для здоров'я людини і забезпечують найбільшу ефективність при обробці великої території;

  • димові шашки;

  • газ - він підходить для обробки відкритій території, де оселилися оси або шершні, оскільки володіє більш інтенсивним ароматом.

Головна перевага звернення до компанії «Ліквідатор» - це реальна можливість позбутися від настирливих комах всього за 1 сеанс. Ви зможете використовувати зекономлені на обробці гроші на інші потреби - ми надаємо гарантію на наші послуги та таку, що її оцінили навіть в МНС.

Дізнатись більше про шершнів і ос

Схожі публікації

На даний момент коментарів немає.

Залишити коментар і рейтинг

Професійна безкоштовна консультація.

Нашим фахівцям можна довіряти!

Всі препарати безпечні для людини і мають дозвільні сертифікати.
Квалифицированная помощь в короткий срок и по разумной цене.
Особливий підхід. Враховуємо всі особливості приміщення і побажання клієнта.
Підготовка приміщення для створення умов роботи і збереження майна

Замовити дзвінок